Treść opublikowana przez bratpit
-
Szarpie przodem przy hamowaniu A 4
Polecam ATE
-
Wydech w TDI
Jak niebędziesz miał fajek to będziesz miał zawsze okopcony tył. Moim zdaniem w dieslu fajnie wyglądają fajeczki
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Rób jak chłopaki karzą bo lexusy to ostatnia wiocha. Zakładaj lampy albo po 1 albo po 2 lifcie. Te po 2 sa troszke ładniejsze.
-
SZARPANIE PRZY ZMIANIE BIEGÓW
Jak piszesz na forum to niepisz dużymi literami bo to uznawane jest za krzyk
-
MAGNETYRER - ktos posiada ?
Jakos ci niewierze , z 11 na 9 litrów zejśc tylko dzięki magnetyzerowi :shock: Jak to możliwe :?:
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
Pewnie tak ale pewności niemam , mam tez na uszczelce na środku u góry mały pęcherz, planuje na wiosne to zedrzeć i zamalować. Niwiem czy to coś da ale sie pobawie póki rdza nie jest taka wielka.
-
Czy gril do A3 będzie pasował do A4 (B5)?
Ale cena.Ostatnio ktoś kupił na allegro za 80zł :mrgreen: No ktos ostatnio na AKP się chwalił że nabył na allegro za 80 zł to okazyjna cena była ta wydaje się mało atrakcyjna
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
Z tego co wiem to bolączka tego modelu
-
Strefa Śmiechu
Kurna , że się komuś chce takie cos robić , straszne to jest :mrgreen:
-
[ALL B5] GAZ
Niezakładaj gazu bo jak założysz to nieraz zapłaczesz że zrobiłeś błąd
-
Tuleje do przednich wahaczy
Zajżyj jeden wątek wyżej i tam pomału się wyjaśnia temat przedniego zawieszenia ,a co do spierniczonego zawieszenia jak wyjaśniał sprzedawca to faktycznie spaprany to koleś ma mózg jak niewie że to polskie drogi są do supy a nie te zawieszenia. :mrgreen:
-
No to bratpit się chwali A4
Narazie modyfikacji jako takich niema czysta seria , jedyna modyfikacja to całkowity porządek w aucie :mrgreen: a to foty: http://img406.imageshack.us/img406/638/10il.jpg http://img489.imageshack.us/img489/82/22ke1.jpg http://img406.imageshack.us/img406/2232/36vy.jpg http://img489.imageshack.us/img489/200/47zm.jpg http://img489.imageshack.us/img489/5185/56bj.jpg http://img489.imageshack.us/img489/7132/65jl.jpg http://img489.imageshack.us/img489/207/72jq.jpg http://img474.imageshack.us/img474/2685/97li.jpg http://img474.imageshack.us/img474/7793/108ud.jpg http://img474.imageshack.us/img474/9753/114vz1.jpg http://img489.imageshack.us/img489/9469/128vr.jpg http://img489.imageshack.us/img489/1964/134ch.jpg http://img474.imageshack.us/img474/8127/149ym.jpg http://img489.imageshack.us/img489/5125/150pe.jpg http://img474.imageshack.us/img474/6426/168ce.jpg http://img474.imageshack.us/img474/873/174rg.jpg
-
[B5 ALL] Oświetlenie zegarów
A ja kupiłem kiedyś durny w ASO i zapłaciłem 12 zł za sztuke :mrgreen:
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
Ja tak zrobiłem kiedyś kupiłem wszystkie części w ASO do mojej byłej A6 pasek, rolki , a na pompe pożałowałem 300 zł i tak sie to skończyło że pompka się wysypała i to w najmniej oczekiwanym momencie podczas drogi nad morze. Ta przyjemność kosztowała mnie dodatkowo 1600 zł planowanie głowić ,uszczelki pod glowicami , oczywiście pompa wody itd. Tak to jest że chytry zawsze dwa razy traci - to oczywiście aluzja do mnie nie do Ciebie
-
[ALL] Jakie felgi
Fajnie wygląda , kombi zawsze lepiej wygląda na większych felgach bez zmiany zawiechy jak sedan.
-
Strefa Śmiechu
Hhehehehehe dobre niesłyszałem tego :mrgreen: :mrgreen:
-
Audi S4 VTG
Dane są imponujące to naprawde jest potwór 0-200km/h 9,8
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
Dziwie się że przy takiej robocie niewymieniłes pompy wody , ja raz tak zrobiłem w A6 i szybko się to zemściło na mnie.
-
[ALL] Jakie felgi
Albo masz ubezpieczone fele Ja myśle że teraz od Wrocławia to żadna miejscowość się nieróżni u mnie są takie dziury że płakać się chce.
-
Strefa Śmiechu
:mrgreen: SUPER
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi baba do lekarza , wchodzi pod stół , a lekarz do niej: - dlugo pani nie pociągnie... bo idę na konferencje.
-
Szarpie przodem przy hamowaniu A 4
Jak zmieniasz tarcze to i musisz zmienić klocki ja polecam firme ATE
-
Przerobienie konsoli środkowej
Troche ciemne zdjęcia ale całkiem fajnie to wygląda
-
Szarpie przodem przy hamowaniu A 4
Ja bym obstawił tarcze hamulcowe , teraz przy tej pogodzie może przyhamowałeś ostrzej , rozgrzałes tarcze , a później wpakowałeś się w jakąś kałuże i z tąd taki efekt zwichrowanej tarczy ale to tylko przypuszczenia trzeba by sprawdzić czy tarcze niebiją.
-
Zmieniarka do radia concert A4 B5
Nie da rady. Przykro mi bardzo. Czy do tego radia wogóle niema możliwości podłączenia zmieniarki :?: