Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bratpit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bratpit

  1. Polecam ATE
  2. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Jak niebędziesz miał fajek to będziesz miał zawsze okopcony tył. Moim zdaniem w dieslu fajnie wyglądają fajeczki
  3. Rób jak chłopaki karzą bo lexusy to ostatnia wiocha. Zakładaj lampy albo po 1 albo po 2 lifcie. Te po 2 sa troszke ładniejsze.
  4. Jak piszesz na forum to niepisz dużymi literami bo to uznawane jest za krzyk
  5. Jakos ci niewierze , z 11 na 9 litrów zejśc tylko dzięki magnetyzerowi :shock: Jak to możliwe :?:
  6. Pewnie tak ale pewności niemam , mam tez na uszczelce na środku u góry mały pęcherz, planuje na wiosne to zedrzeć i zamalować. Niwiem czy to coś da ale sie pobawie póki rdza nie jest taka wielka.
  7. Ale cena.Ostatnio ktoś kupił na allegro za 80zł :mrgreen: No ktos ostatnio na AKP się chwalił że nabył na allegro za 80 zł to okazyjna cena była ta wydaje się mało atrakcyjna
  8. Z tego co wiem to bolączka tego modelu
  9. Kurna , że się komuś chce takie cos robić , straszne to jest :mrgreen:
  10. Niezakładaj gazu bo jak założysz to nieraz zapłaczesz że zrobiłeś błąd
  11. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Zajżyj jeden wątek wyżej i tam pomału się wyjaśnia temat przedniego zawieszenia ,a co do spierniczonego zawieszenia jak wyjaśniał sprzedawca to faktycznie spaprany to koleś ma mózg jak niewie że to polskie drogi są do supy a nie te zawieszenia. :mrgreen:
  12. Narazie modyfikacji jako takich niema czysta seria , jedyna modyfikacja to całkowity porządek w aucie :mrgreen: a to foty: http://img406.imageshack.us/img406/638/10il.jpg http://img489.imageshack.us/img489/82/22ke1.jpg http://img406.imageshack.us/img406/2232/36vy.jpg http://img489.imageshack.us/img489/200/47zm.jpg http://img489.imageshack.us/img489/5185/56bj.jpg http://img489.imageshack.us/img489/7132/65jl.jpg http://img489.imageshack.us/img489/207/72jq.jpg http://img474.imageshack.us/img474/2685/97li.jpg http://img474.imageshack.us/img474/7793/108ud.jpg http://img474.imageshack.us/img474/9753/114vz1.jpg http://img489.imageshack.us/img489/9469/128vr.jpg http://img489.imageshack.us/img489/1964/134ch.jpg http://img474.imageshack.us/img474/8127/149ym.jpg http://img489.imageshack.us/img489/5125/150pe.jpg http://img474.imageshack.us/img474/6426/168ce.jpg http://img474.imageshack.us/img474/873/174rg.jpg
  13. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A ja kupiłem kiedyś durny w ASO i zapłaciłem 12 zł za sztuke :mrgreen:
  14. Ja tak zrobiłem kiedyś kupiłem wszystkie części w ASO do mojej byłej A6 pasek, rolki , a na pompe pożałowałem 300 zł i tak sie to skończyło że pompka się wysypała i to w najmniej oczekiwanym momencie podczas drogi nad morze. Ta przyjemność kosztowała mnie dodatkowo 1600 zł planowanie głowić ,uszczelki pod glowicami , oczywiście pompa wody itd. Tak to jest że chytry zawsze dwa razy traci - to oczywiście aluzja do mnie nie do Ciebie
  15. Fajnie wygląda , kombi zawsze lepiej wygląda na większych felgach bez zmiany zawiechy jak sedan.
  16. Hhehehehehe dobre niesłyszałem tego :mrgreen: :mrgreen:
  17. bratpit odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Dane są imponujące to naprawde jest potwór 0-200km/h 9,8
  18. Dziwie się że przy takiej robocie niewymieniłes pompy wody , ja raz tak zrobiłem w A6 i szybko się to zemściło na mnie.
  19. Albo masz ubezpieczone fele Ja myśle że teraz od Wrocławia to żadna miejscowość się nieróżni u mnie są takie dziury że płakać się chce.
  20. :mrgreen: SUPER
  21. Przychodzi baba do lekarza , wchodzi pod stół , a lekarz do niej: - dlugo pani nie pociągnie... bo idę na konferencje.
  22. Jak zmieniasz tarcze to i musisz zmienić klocki ja polecam firme ATE
  23. Troche ciemne zdjęcia ale całkiem fajnie to wygląda
  24. Ja bym obstawił tarcze hamulcowe , teraz przy tej pogodzie może przyhamowałeś ostrzej , rozgrzałes tarcze , a później wpakowałeś się w jakąś kałuże i z tąd taki efekt zwichrowanej tarczy ale to tylko przypuszczenia trzeba by sprawdzić czy tarcze niebiją.
  25. Nie da rady. Przykro mi bardzo. Czy do tego radia wogóle niema możliwości podłączenia zmieniarki :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.