Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vandit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vandit

  1. allegro.pl a możesz dać link do aukcji bo widzę same grube te chromy?
  2. chrom na ramkę biegów gdzie dorwałeś?
  3. Vandit odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    no to ja zarzucę trochę stare i nie ładne zdjęcie swoje dekory na drzwiach i konsoli najpierw zjechałem do samego alu potem dałem cynkiem z puchy i efekt sam się zdziwiłem :> patrząc na zdjęcia to chyba teraz sobie malne obudowę konsoli i popielniczkę w piano może trochę to poprawi wygląd tych paskudnych pokręteł
  4. wlepa jest tam gdzie kolo zapasowe albo w książce masz a najlepiej to jak zobaczysz jakieś a4 na parkingu i wygląda jak koza to podjedz blisko i porównaj sobie jak twoje jest niższe to masz 1be
  5. na razie nic z tym nie robiłem jak się ociepli to coś pomyśle, może kogoś znajdę na zamianę sprężyn
  6. No innego wyjścia nie ma skoro źle stoi. Dawno je zakładałeś? Może się jeszcze co nieco ułoży ale szczerze wątpie aby usiadło dużo... zrobiłem już na tych sprężynach 200km i raczej nic już nie pójdzie w dol,jedyne co mnie pociesza to to ze gdy ktoś siedzi z tylu na siedzeniu to jest równo, i ogólnie to dosyć miękki jest na tym zawieszeniu No ale zawsze to jakieś pocieszenie. P.S. Jak tyle już przejechałeś to nie sądzę aby cokolwiek jeszcze usiadło. :no albo dwa wory cementu do bagażnika
  7. No innego wyjścia nie ma skoro źle stoi. Dawno je zakładałeś? Może się jeszcze co nieco ułoży ale szczerze wątpie aby usiadło dużo... zrobiłem już na tych sprężynach 200km i raczej nic już nie pójdzie w dol,jedyne co mnie pociesza to to ze gdy ktoś siedzi z tylu na siedzeniu to jest równo, i ogólnie to dosyć miękki jest na tym zawieszeniu
  8. tylko ciężko będzie coś odczytać bo korozja już się wdała, jeśli były by źle dobrane to jedyne co pozostaje to szukać innych tak?
  9. to brałem od gościa z forum i on tez nie miał pudla :wallbash:
  10. jak brałem to gościu mówił ze do diesla w sedanie... jak stoi na równym to wystarczy ręka docisnąć tył i już jest równo...
  11. trochę odświeżę... jestem świeżo po założeniu tych sprężynek, i mam problem ponieważ przód usiadł tak jak chciałem i jest niżej, tył tez poszedł delikatnie niżej ale stoi wyżej tak około 1-2cm od przodu , czego to może być wina? i czy szukać innych sprężyn czy da rade coś zrobić?
  12. halogeny spoko własnoręczna rzeźba czy gotowce?
  13. no bo chyba dobrze widze ze jakieś halogeny są w przednim zderzaku...
  14. a co to za halo w zderzaku?
  15. szukaj na allegro aut z listwami i pyt sie, na pewno cos w dobrej cenie sie znajdzie
  16. wyciągnąć i włożyć to parę min tylko najgorzej mi było później włożyć zabezpieczenie do wkładki aby nie wchodzila do środka
  17. Dropsone w malowanie na aucie się nie pchaj, bo wyjdzie kupa, najlepiej zdemontować i gołe pomalować dokladnie
  18. sam je zdemontowałem i dałem do lakiernika i wziął 100zl i jeszcze zostało mi lakieru na zaciski
  19. wymalowałeś juz te zaciski? bo pyt sie jak będzie wyglądać na czerwonym aucie, jak chcesz to lookni w watek na 1 str tam gdzie opisywalem jak założyć ori listwy bo wrzuciłem aktualne zdjęcia z alu, gleba, klamkami w kolor i zaciskami jak będziesz chciał to więcej fotek mogę podesłać
  20. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    jestem za a jak reszta załogi?
  21. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Ja jeszcze mniej tak tylko co cie widzę to za kołkiem siedzisz
  22. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    swoim tylko tu w naszych rejonach śmigam, jak dalej to biorę ojca samochód a rocznie to gdzieś tak nabijam 25-30tys czyli mało :>
  23. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    już rok temu kupiłem i na nich śmigałem i teraz żałuje rozmiaru dałem za nie 1000zl z oponami które już mi się prawie skończyły czyli były na jeden sezon, do tego miałem komplet śrub do alu,4 śruby zabezpieczające i pierścienie centrujące ,gościu podrzucił mi je do chaty bo miał po drodze. a z gleba to mam zawieche 1BE i na te amorki zarzuciłem sprezyny -35mm H&R i wygląda fajnie Uploaded with ImageShack.us
  24. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    no a ja właśnie bym chciał takie jak ma Adaś taki wzór i ten rozmiar, czemu kupiłem 17'' , u mnie dziś zawitała gleba, i czekam kiedy będę mógł założyć felgi :gwizdanie:
  25. no wtedy nie miał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.