Treść opublikowana przez Vandit
-
[ALL B5] Paradiesgrün chrom , BOSE, scyzoryk, aluramki, VT RS6 felga
allegro.pl a możesz dać link do aukcji bo widzę same grube te chromy?
-
[ALL B5] Paradiesgrün chrom , BOSE, scyzoryk, aluramki, VT RS6 felga
chrom na ramkę biegów gdzie dorwałeś?
-
[ALL B6] Malowanie dekor
no to ja zarzucę trochę stare i nie ładne zdjęcie swoje dekory na drzwiach i konsoli najpierw zjechałem do samego alu potem dałem cynkiem z puchy i efekt sam się zdziwiłem :> patrząc na zdjęcia to chyba teraz sobie malne obudowę konsoli i popielniczkę w piano może trochę to poprawi wygląd tych paskudnych pokręteł
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
wlepa jest tam gdzie kolo zapasowe albo w książce masz a najlepiej to jak zobaczysz jakieś a4 na parkingu i wygląda jak koza to podjedz blisko i porównaj sobie jak twoje jest niższe to masz 1be
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
na razie nic z tym nie robiłem jak się ociepli to coś pomyśle, może kogoś znajdę na zamianę sprężyn
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
No innego wyjścia nie ma skoro źle stoi. Dawno je zakładałeś? Może się jeszcze co nieco ułoży ale szczerze wątpie aby usiadło dużo... zrobiłem już na tych sprężynach 200km i raczej nic już nie pójdzie w dol,jedyne co mnie pociesza to to ze gdy ktoś siedzi z tylu na siedzeniu to jest równo, i ogólnie to dosyć miękki jest na tym zawieszeniu No ale zawsze to jakieś pocieszenie. P.S. Jak tyle już przejechałeś to nie sądzę aby cokolwiek jeszcze usiadło. :no albo dwa wory cementu do bagażnika
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
No innego wyjścia nie ma skoro źle stoi. Dawno je zakładałeś? Może się jeszcze co nieco ułoży ale szczerze wątpie aby usiadło dużo... zrobiłem już na tych sprężynach 200km i raczej nic już nie pójdzie w dol,jedyne co mnie pociesza to to ze gdy ktoś siedzi z tylu na siedzeniu to jest równo, i ogólnie to dosyć miękki jest na tym zawieszeniu
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
tylko ciężko będzie coś odczytać bo korozja już się wdała, jeśli były by źle dobrane to jedyne co pozostaje to szukać innych tak?
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
to brałem od gościa z forum i on tez nie miał pudla :wallbash:
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
jak brałem to gościu mówił ze do diesla w sedanie... jak stoi na równym to wystarczy ręka docisnąć tył i już jest równo...
-
[ALL B5] 1be + sprezyny H&R
trochę odświeżę... jestem świeżo po założeniu tych sprężynek, i mam problem ponieważ przód usiadł tak jak chciałem i jest niżej, tył tez poszedł delikatnie niżej ale stoi wyżej tak około 1-2cm od przodu , czego to może być wina? i czy szukać innych sprężyn czy da rade coś zrobić?
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
halogeny spoko własnoręczna rzeźba czy gotowce?
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
no bo chyba dobrze widze ze jakieś halogeny są w przednim zderzaku...
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
a co to za halo w zderzaku?
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
szukaj na allegro aut z listwami i pyt sie, na pewno cos w dobrej cenie sie znajdzie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
wyciągnąć i włożyć to parę min tylko najgorzej mi było później włożyć zabezpieczenie do wkładki aby nie wchodzila do środka
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dropsone w malowanie na aucie się nie pchaj, bo wyjdzie kupa, najlepiej zdemontować i gołe pomalować dokladnie
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
sam je zdemontowałem i dałem do lakiernika i wziął 100zl i jeszcze zostało mi lakieru na zaciski
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
wymalowałeś juz te zaciski? bo pyt sie jak będzie wyglądać na czerwonym aucie, jak chcesz to lookni w watek na 1 str tam gdzie opisywalem jak założyć ori listwy bo wrzuciłem aktualne zdjęcia z alu, gleba, klamkami w kolor i zaciskami jak będziesz chciał to więcej fotek mogę podesłać
-
SPOTY W TURKU
jestem za a jak reszta załogi?
-
SPOTY W TURKU
Ja jeszcze mniej tak tylko co cie widzę to za kołkiem siedzisz
-
SPOTY W TURKU
swoim tylko tu w naszych rejonach śmigam, jak dalej to biorę ojca samochód a rocznie to gdzieś tak nabijam 25-30tys czyli mało :>
-
SPOTY W TURKU
już rok temu kupiłem i na nich śmigałem i teraz żałuje rozmiaru dałem za nie 1000zl z oponami które już mi się prawie skończyły czyli były na jeden sezon, do tego miałem komplet śrub do alu,4 śruby zabezpieczające i pierścienie centrujące ,gościu podrzucił mi je do chaty bo miał po drodze. a z gleba to mam zawieche 1BE i na te amorki zarzuciłem sprezyny -35mm H&R i wygląda fajnie Uploaded with ImageShack.us
-
SPOTY W TURKU
no a ja właśnie bym chciał takie jak ma Adaś taki wzór i ten rozmiar, czemu kupiłem 17'' , u mnie dziś zawitała gleba, i czekam kiedy będę mógł założyć felgi :gwizdanie:
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
no wtedy nie miał