Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vandit

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vandit

  1. lampki tył, przód po lifcie felgi zależy już od ciebie, każdy ma inny gust
  2. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    chyba nie :gwizdanie:
  3. no u mnie tez nie dolega, a u ojca zrobilem ze wszystko pasuje idealnie...
  4. no to czekamy a jak sobie poradziłeś? pewnie nie było dużo problemu...
  5. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    cale szczęście ze tylko tak się skończyło i nic ci nie jest ale i tak nie zrezygnuje z gleby
  6. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    czemu max 18"?
  7. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    już nie przesadzaj
  8. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    nie piełdol się z 17 dawaj 18>
  9. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    myślałem o ogólnym ale jeszcze nie wiem... na razie coś w Turku- Łukasz,Ty, ja i ktoś się jeszcze znajdzie, a później cala paczka do Łodzi
  10. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    To musimy się jakoś stryknac, bo nawet te same kolorki mamy [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________ledwie co z BT wrócił i po mieście śmiga a spota nie ma czasu zrobić... leciałem prosto z Łodzi, bylem u chłopaków na spocie i tam coś się dzieje a u nas?
  11. światłowodu nie musisz wyciągać żeby to włożyć... porostu wciśnij go z boku, jak będziesz miał to w rekach to będziesz wiedział o co chodzi...
  12. jeśli chodzi o to ze kupiłeś wkład do podświetlenia to go do środka nie wciśniesz, tylko on wchodzi z boku po zewnętrznej lewej stronie jak masz wysunięty światłowód...
  13. ostatnio tez miałem taki problem, nie było wiadomo gdzie ucieka, podjechałem do mechanika on poradził najpierw wymyć silnik. Podjechałem na myjnie i za 20zl ładnie wszystko wymyli, na drugi dzień podjechałem znów do mechanika, macha do góry wytarliśmy wszystko do sucha, odpaliliśmy i po 5min było widać ładnie gdzie paliwo spier....
  14. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    i jeszcze się nie odezwał :gwizdanie:
  15. kto teraz idzie w chrom zależy kto co lubi
  16. idź w chrom w ślady gugasa, ja tak samo będę robił
  17. Vandit odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    źle mi się kojarzył z samochodem [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 07:40_________________________________________________na mieście widziałem parę razy czerwone a4 z ciemnymi szybkami a ostatnio wylukałem ze ma nalepę klubowa na klapie, znacie gościa?
  18. tu mam foto z jakąś strzałka :> dropson jak byś trochę się rozejrzał to mam fote z ta lampka w dziale warsztat tam gdzie chromy zakładaliśmy nie miałem tych lampek ale kupiłem boczek już ori pod lampkę do tego lampkę i wszystko ładnie pasuje podłączenie pod przednia lampkę
  19. nie widać żadnej różnicy
  20. mi tez tyle pow, cena dobra bo masz jeszcze trójkąty do tego heh będziesz miał zrobione bardziej profi niż dropson i ja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.