Treść opublikowana przez Vandit
-
[ALL B5] Proszę w wyborze Felg do 2000 zł - lamp tył i przód! do 800zl
lampki tył, przód po lifcie felgi zależy już od ciebie, każdy ma inny gust
-
SPOTY W TURKU
chyba nie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
no u mnie tez nie dolega, a u ojca zrobilem ze wszystko pasuje idealnie...
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
no to czekamy a jak sobie poradziłeś? pewnie nie było dużo problemu...
-
SPOTY W TURKU
cale szczęście ze tylko tak się skończyło i nic ci nie jest ale i tak nie zrezygnuje z gleby
- SPOTY W TURKU
-
SPOTY W TURKU
już nie przesadzaj
-
SPOTY W TURKU
nie piełdol się z 17 dawaj 18>
-
SPOTY W TURKU
myślałem o ogólnym ale jeszcze nie wiem... na razie coś w Turku- Łukasz,Ty, ja i ktoś się jeszcze znajdzie, a później cala paczka do Łodzi
-
SPOTY W TURKU
To musimy się jakoś stryknac, bo nawet te same kolorki mamy [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________ledwie co z BT wrócił i po mieście śmiga a spota nie ma czasu zrobić... leciałem prosto z Łodzi, bylem u chłopaków na spocie i tam coś się dzieje a u nas?
-
[B5 AFN] Problem z zapalniczką
światłowodu nie musisz wyciągać żeby to włożyć... porostu wciśnij go z boku, jak będziesz miał to w rekach to będziesz wiedział o co chodzi...
-
[B5 AFN] Problem z zapalniczką
jeśli chodzi o to ze kupiłeś wkład do podświetlenia to go do środka nie wciśniesz, tylko on wchodzi z boku po zewnętrznej lewej stronie jak masz wysunięty światłowód...
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa - problem z identyfikacją miejsca
ostatnio tez miałem taki problem, nie było wiadomo gdzie ucieka, podjechałem do mechanika on poradził najpierw wymyć silnik. Podjechałem na myjnie i za 20zl ładnie wszystko wymyli, na drugi dzień podjechałem znów do mechanika, macha do góry wytarliśmy wszystko do sucha, odpaliliśmy i po 5min było widać ładnie gdzie paliwo spier....
-
SPOTY W TURKU
i jeszcze się nie odezwał :gwizdanie:
-
[ALL B5] Na jaki kolor moknie im dziurka? Ognista czerwien to Audi Audi A4 w TDI
dla mnie bardziej przemawia chrom
-
[ALL B5] Na jaki kolor moknie im dziurka? Ognista czerwien to Audi Audi A4 w TDI
kto teraz idzie w chrom zależy kto co lubi
-
[ALL B5] Na jaki kolor moknie im dziurka? Ognista czerwien to Audi Audi A4 w TDI
- [ALL B5] Na jaki kolor moknie im dziurka? Ognista czerwien to Audi Audi A4 w TDI
idź w chrom w ślady gugasa, ja tak samo będę robił- Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
- SPOTY W TURKU
źle mi się kojarzył z samochodem [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 07:40_________________________________________________na mieście widziałem parę razy czerwone a4 z ciemnymi szybkami a ostatnio wylukałem ze ma nalepę klubowa na klapie, znacie gościa?- [ALL B5] Sedan - lampki w tylnych słupkach
widziałem widziałem- [ALL B5] Sedan - lampki w tylnych słupkach
no to działaj- [ALL B5] Sedan - lampki w tylnych słupkach
tu mam foto z jakąś strzałka :> dropson jak byś trochę się rozejrzał to mam fote z ta lampka w dziale warsztat tam gdzie chromy zakładaliśmy nie miałem tych lampek ale kupiłem boczek już ori pod lampkę do tego lampkę i wszystko ładnie pasuje podłączenie pod przednia lampkę- [ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
nie widać żadnej różnicy- [ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
mi tez tyle pow, cena dobra bo masz jeszcze trójkąty do tego heh będziesz miał zrobione bardziej profi niż dropson i ja - [ALL B5] Na jaki kolor moknie im dziurka? Ognista czerwien to Audi Audi A4 w TDI