Treść opublikowana przez kkam
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Materiał podsufitki jest podklejony gąbką i najczęściej się rozwarstwia na łączeniu materiał<->gąbka. Nic z tym nie zrobisz. Pozostaje zakup nowej podsufitki albo nowe obciągnięcie materiałem. Jeżeli masz białą podsufitkę to może warto pomyśleć o czarnej s-line:naughty:
-
Felgi 17 cali 7,5 szerokie, ET 28 - czy można takie założyć...?
Możesz założyć, felga będzie na równo z rantem. Tu masz stronkę gdzie możesz podać dane aktualnych felg i nowych i zobaczysz jaka jest różnica Online Wheel and Tyre Fitment Calculator. Offset, Tyre Stretch and Speedo Error | Will They Fit
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
sonaxa BSD też używam, jestem z niego mega zadowolony, bo szybko można poprawić wygląd auta pomiędzy woskowaniami.
-
Dziwne zachowanie zamka centralnego
Czyli ryglowanie nie chce się wyłączyć. Miałem u siebie to samo jak montowałem elektryczne szyby na tył. U mnie okazało się, że wtyczka w słupku nie była dobrze dociśnięta. Przez 2 dni jeździłem z zamkniętymi drzwiami, aż w końcu na dziurach wtyczka wskoczyła i otworzyłem drzwi. Analizując schemat podłączenia, brakowało jednego zasilania(w wiązce idą dwa przewody z 12V.)(szyba, sterowanie lusterek wszystko działało, tylko drzwi się nie dało otworzyć.) Pewnie masz założony boczek? musisz jakoś otworzyć drzwi aby to ogarnąć
-
Dziwne zachowanie zamka centralnego
Problem jest tylko z drzwiami kierowcy, tak?. Sterowanie lusterkiem działa?(Dasz rade sterować lustrem pasażera, jak tak to CAN działa.) Jaki jest objaw? Zamykasz samochód z pilota, i potem po otwarciu nie możesz otworzyć drzwi kierowcy? - wszystkie inne się otwierają?
-
Dziwne zachowanie zamka centralnego
Tak w ogolę to powinieneś połączyć się z 46, a nie 35. Do modułu komfortu są podpięte sterowniki w drzwiach. Jak połączysz się z 46 to sprawdź czy w polu extra widzisz numery sterowników. Jak masz tylko przód elektryke to będą 2 sterowniki, jak masz 4 el szyby to zobaczysz numery 4 sterowników. Jeżeli w module komfortu nie będzie błędów to będziemy dalej kombinować.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Jakiego AIO używasz?
-
Reflektory xenon a normalne H7 da sie przerobic ?
Co to znaczy tani sposób, ile chcesz wydać? Kup kompletne lampy (około 800-1400zł), zderzak ze spryskami i samopoziom.
-
Dziwne zachowanie zamka centralnego
Jak masz możliwość to podmień centralkę, jak dalej nie będzie komunikacji to sprawdz wiązkę
-
Dziwne zachowanie zamka centralnego
Sprawdź wiązkę idącą do drzwi, być moze jakiś przewód jest przetarty i w pozycji zamkniętych drzwi traci kontakt.
-
spadające ładowanie akumulatora pod wpływem temperatury
Sprawdź regulator w alternatorze.
-
Proszę o analizę logów
A czy jesteś w stanie zlogowac grupe 11 gdy auto gorzej jedzie? Jak często się to pojawia?
-
Proszę o analizę logów
Z logów wszystko wygląda dobrze. Turbina lekko przeładowuje, może się geometria przycinać. Przejedz się troche z predkościami autostradowymi to powinno być lepiej. Druga sprawa to możesz na próbę odłączyć EGR. Odepnij od niego wężyk podciśnienia(wężyk podciśnienie zaślep np śrubką). Jeżeli po odłączeniu będzie lepiej to winny jest przycinający się zawór EGR - zbyt wolno się zamyka i dlatego auto zamula.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A poza linką nie ma innych problemów? Bo zestaw jest z S4, a ja nie mam quattro.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dzięki,no to biorę 300mm na tył, za jakieś 10tyś mam wymianę tarcz i klocków przy 288, dlatego się zastanawiałem co zrobić.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy jest sens montować na tył 300mm z S4 zamiast 288mm? Na przodzie zostawiłbym 320mm.
-
stuki w zawieszeniu-brak luzów
U mnie też stukało, a na wahaczach nie było luzu. Założyłem 4 nowe górne + poduszki amortuzatorów+ sprężyny eibach prokit i nie stuka. Chyba wymiana poduszek pomogła bo stare były już mocno sciśnięte.
-
Kto to wyprostuje ?
pryśnij na to barankiem do podwozi
-
Wyciek oleju z przewodu idącego do turbiny w silniku 1Z
dzięki za rade, jutro kupie i spróbuje uszczelnić.
-
Wyciek oleju z przewodu idącego do turbiny w silniku 1Z
niestety tam nie ma uszczelki, jest to takie połączenie jak przy przewodach hamulcowych, a dokręcenie na hama nie pomaga. Robie generalny remont w audi 80 i przy silniku musze sie tylko tego wycieku pozbyc:kwasny:
-
Wyciek oleju z przewodu idącego do turbiny w silniku 1Z
Mam problem z wyciekiem oleju z przewodu doprowadzającego olej do turbiny w silniku 1Z. Czy jest jakiś sposób na uszczelnienie tego? Wyciek jest na łączeniu aluminiowego przewodu z króćcem wchodzącym w turbinę.
-
Mocno rozgrzany gorzej się zbiera
W zimnym powietrzu jest więcej tlenu, ponieważ jest większa gęstość. Niestety ze wzrostem temperatury w dolocie silnik dostaje mniej tlenu i stąd ten odczuwalny spadek mocy. Poprzez montaż większego intercoolera można zmniejszyć ten efekt.
-
Mocno rozgrzany gorzej się zbiera
standard, postaraj się zmniejszyć temperaturę w dolocie:) montując FMIC
-
Budowa układu wydechowego w A4 B5 1.9TDI AVG Avant
Mam u siebie podobnie w a4 b6, Poprzedni właściciel dołożył DPF, aby uzyskać norme euro4
-
Angielski agregat prądotwórczy
dokładnie, jeżeli agregat jest z angli to powinno byc tylko inne gniazdo