Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. dokładnie, w b6 nie było dziennych. Możesz też w lampie odciąć h7 od przesłony(długie będą realizowane tylko bixem) i dociągnąć dodatkowy przewód i odpalić dzienne na żarówkach h7. I tu masz 2 opcje: kupujesz słabsze żarówki, np LED, albo montujesz układ który zmniejszy jasność h7.
  2. U mnie było tak, że na początku zapalała się kontrolka od ESP, co jakiś czas. A potem zapaliła się na stałe + swiatła stopu się paliły nawet jak hamulec nie był wciśnięty. Osłona tzn ten plastik co masz nad nogami, od dekora w dół, ten ze schowkiem. Nie wiem jak on się tam nazywa. Nie jest to osłona kolumny kierowniczej.
  3. Ładny kolor. Pomyśl nad zmianą grilla i lamp na poliftowe
  4. Czy to nie jest przypadkiem czujnik pod pedałem hamulca? Też go u siebie wymieniałem. Do wymiany musisz zdjąć osłon pod kierownicą, sam czujnik przekręcesz o 90stopni i wyciągasz. Koszt czujnika to około 50zł.
  5. kkam odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    Tylko ustawianie sztangi na nieseryjnym sofcie nie jest dobrym pomysłem, nie wiadomo jak ktoś go napisał.
  6. taniej wyjdzie zakup kabla i wgranie SW z mocniejszej wersji.
  7. kkam odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    zeby tyle turbo nie dawalo to musisz zmodyfikowac mape N75 i mape cisnienia zadanego(zakladam ze wina przeladowania jest sw ktory masz teraz wgrany). Sztangi nie ruszaj, bo nie tedy droga. masz kabelek zeby zrobic logi? Jezeli tak to zrob logi dynamiczne grupy 11.
  8. kkam odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    Dokladnie. Przy takim podejsciu do naprawy za jakis czas bedzie pytac sie dlaczego ma urwany wirnik w turbinie i czy sam da rade przelozyc z innej.
  9. kkam odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    To jak znasz zasade to dlaczego nie zrobisz logow i nie sprawdzisz co mu dolega?
  10. kkam odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    Z Twoich pytan wynika, ze nie masz pojecia o zasadzie dzialania swojego silnika. Jedz do mechanika to Ci to ogarnie.
  11. kkam odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    Jak masz niebieski dym to znaczy, ze pali Ci olej. Byc moze turbina zaczela puszczac olej od przeladowania. Seryjna turbina awx/avf wytrzymuje spokojnie 2,55, wiecej to juz loteria. Jezeli u siebie masz doladowanie 2,8 to zalatwisz ja po kilku przejazdach. Jak nie chcesz pchac sie w koszty to zrob tak jak wszyscy Ci doradzaja. Wgraj seryjny soft, zrob porzadna diagnoze. I dopiero potem, jak silnik bedzie w 100% sprawny mysl o podnoszeniu mocy.
  12. sama wstawka, tzn to pokretlo mozna przelozyc do wlacznika z b6/b7. w moim watku mozesz zobaczyc jak to wyglada.
  13. Przelacznik od tourana ma inne zlacze i prawdopodobnie inny rozklad pinow.
  14. kkam odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    Dymka nie pusci, bo mapa smok limiter mu nie pozwala. Dodatkowo majac duze przeladowanie masz dosyc powietrza, aby przepalic wtryskiwane paliwo.
  15. mozesz wlozyc igle w koncowke spryskiwacza i przesunac, tak aby pryskal w odpowiednie miejsce
  16. kkam odpowiedział(a) na tomecek5 temat w 1.9TDI
    Podstawa to wgranie seryjnego SW i zrobienie logow. Teraz niewiesz jaki soft siedzi. w sofcie mozesz zrobic tak ze nie bedzie wchodzil w tryb awaryjny nawet przy duzym przeladowaniu. W pierwszej kolejnosci zrob kompletne logi na seryjnym soficie, a dopiero potem mozemy to przeanalizowac i poszukac ewntualnych usterek. Jezeli masz przeladowanie na obecnym programie to prawdopodobnie tuner zle napisal mape n75, albo masz zapieczone lopatki w turbinie.
  17. najszybciej chyba przez allegro
  18. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    wpadne.
  19. Zabieram się za montaż czujnika deszczu
  20. ładny, dobra baza do modów:)
  21. Jak zawsze super wynik. Jakie tam siedzi sprzęgło?
  22. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    to nie zdziw się jak spotkasz trąbiącego czarnego sedana;)
  23. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    Cześć, Masz auto na blachach z stg czy z innego miasta? Jest bardzo dużo audi, ale niestety na forum prawie nikogo;/
  24. Musisz zdjąć listwę ozdobną - jest na zatrzaskach. Odkręcić śrubki znajdujące się pod listwą i pod rączką,a nastepnie energicznym ruchem zdjąc tapicerke(jest na zatrzaskach). Ogólnie to jest wątek o demontażu tapicerki, wiec tam mozesz dokladnie zobaczyć co i jak.
  25. kkam odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki za odp. A jak się ma sytuacja jak jedziesz bez włączonych świateł? W jednym z wątków ktoś wspomniał, że wtedy mruganie odbywa się żarówkami z DRL a nie xenonem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.