Treść opublikowana przez kkam
-
Czujnik poziomu ksenonów B7
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/98249-all-b6-naprawa-czujnika-od-samopoziomowania-swiatel/ Zobacz w jakim stanie jest wnętrze czujnika. Mi się udało już kilka naprawić
-
uszkodzony suwak w praweej kratce nawiewu
Oczywiście, że można przełożyć pokrętło, tylko skąd wziąć samo pokrętło A do wymiany pokrętła i tak trzeba demontować kratke
-
uszkodzony suwak w praweej kratce nawiewu
najtaniej i najszybciej będzie wymienić całą kratke
-
Schemat przewodów i kostek
W pierwszej kolejności musisz odczepić gumową osłonę od strony samochodu i ją docisnąć do drzwi. Potem przesuwasz blokadę na wtyczce i możesz ją wyjąć. Będzies zmieć dostęp do około 10cm przewodu. Jeżeli chcesz więcej to musisz rozebrać drzwi i wyjąc całą wiązkę.
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
dzięki za spota, na żywo samochód wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Kiedy będziesz zakładać podwójny wydech?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
dzięki za spota, fura robi wrażenie
-
Korbka do podnoszenia szyb
http://allegro.pl/audi-a4-b6-malysz-00-04-korbka-podnoszenia-szyby-i4741811454.html http://allegro.pl/audi-korbka-otwierania-szyby-nowe-8z0837581b-i4714884255.html Moze te będa pasowac?
-
Korbka do podnoszenia szyb
Dostaniesz w ASO oraz na allegro
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jeżeli wczesniej nie miales pompek AL to masz do korekcji BIPy w sofice
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Możesz jeszcze wyjąć fotel pasażera i próbować wyciągać podsufitke przez drzwi za siedzeniem kierowcy. A rozkładaną kanape to swoja drogą możesz wyrezać, nawet gdzies na forum jest fotostory jak to zrobić.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Podsufitke najłatwiej wyjąć przez bagażnik, składasz fotele i można wyjąć. Jezeli nie masz rozkładanej kanapy to może być ciężko
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Są na forum osoby, które przerobią Ci GTB22, że będzie pasować P&P. Sprzęgło obijesz kevlarem i powinno dac radę. Ja na wiosne planuje takiego moda;)
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Ja mam analogowe thermo top C + emulator ori webasta male spy foto ostatnich akcji: czarny sufit, podwójne światlo przeciwmgilene, dalsze wygłuszanie auta
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Nie pchaj sie w BRD, montuj GTB22.
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
ładnie pokaż wnętrze. Czy możesz podeslac lepsze fotki zderzaka? Chciałbym zobaczyc jak udało Ci sie wszystko spasować
-
Audi a4b6 1.9TDI AWX Dusi sie na 4 i 5 biegu
wrzuć komplet logów na 4 biegu od 1,5 do 4k obrotów
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
super, długie zdecydowanie lepsze niz na soczewkach z b8. Nie było problemu z montażem?
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
elegancko jeszcze przed zimą przydałby sie nowe ramiona wycieraczek
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
jak wrocę z pracy to sprawdze numery.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
śruby do głowicy kup z silnika ARL, są mocniejsze
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
wrzuć foto jak świeca te soczewki
-
Drgania po dłuższym postoju na włączonym silniku AVF
Spróbuj zaślepić EGR.
-
Problem z żarówkami do podświetlenia rejestracji !
Musisz dołożyć równolegle do żarówek rezystory, aby zwiększyć pobór prądu. Sterownik widzi za mały pobór i wyświetla błąd. Rezystory najlepiej dobrać doświadczalnie w ten sposób, aby zniknął błąd a jednoczesnie rezystory nie grzały sie za mocno. Na początku spróbuj dodać rezystor 100 Ohm. Jeżeli błąd będzie dalej to zmniejsz rezystancje
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
Przy odpiętym czujniku będzie pokazywać napięcie bliskie 0V. Są 2 czujniki, jeden z przodu drugi na tyle. Jeżeli jeden z nich działa, to najłatwiej przełożyć je miejscami i zobaczyć jaki będzie wynik. W ten sposób zweryfikujesz czy uszkodzony jest czujnik czy wiązka
-
Błyśnięcie przy otwieraniu drzwi oświetlenia wnętrza
Jeżeli bardzo Ci przeszkadza to zrób układ soft startu, np najprostszy na jednym szeregowym rezystorze i kondensatorze równolegle do ledow.