Treść opublikowana przez kkam
-
wyjące turbo - brak ciśnienia
sprawdz czy dolot jest szczelny
-
Świece żarowe ? słabo pali na cielym silniku
Sprawdz jakie masz obroty podczas odpalania. Być może nie daje paliwa bo obroty za male
-
Wybór polerki
Nie szkoda Ci lakieru na plandeke? Zastanawialeś co sie dzieje jak zalośysz plandeke na brudne auto, jak pomiędzy plandeka a lakierem beda ziarna piasku?
-
Sygnał otwartych drzwi
Niestety sygnały idą po magistrali CAN i nie znajdziesz takiego sygnału tylko od drzwi kierowcy. Natomiast jeżeli może być sygnał z dowolnych drzwi to masz go na kablu brązowo-białym wychodzącym z modułu komfortu.(pin 2 w 12 pinowej czarnej wtyczce)
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dobry mod, bedziesz zadowolony . Ja już od tygodnia zaczalem odpalac piecyk. Wchodzenie do cieplego auta jest bezcenne
-
Radio nie odbiera fal
Sprawdz czy radio daje zasilanie (+12V) na antene. Przy podmianie radia wstawiales ori radio? W niektórych radiach trzeba aktywowac opcje zasilania anteny bądz dodawać przejściówke
-
Audi A4 B7 Quattro 2007 2.0TDI 170KM - coś dmucha
Wszystko zależy od stanu itp. Być może masz małą nieszczelność w dolocie. Jak możesz to zrob logi dynamiczne gr 11.
-
Audi A4 B7 Quattro 2007 2.0TDI 170KM - coś dmucha
Może słyszysz turbine?
-
Wymiana skrzyni biegów a4 b6 1.9 tdi 101KM
Jezeli przechodzisz z 5 na 6 to musisz dac wieksze sprzeglo, rozrusznik od skrzyni 6, polosie od 6 I kilka drobiazgow. Dodatkowo jezeli masz auto z 2001 to sygnal predkosci brany jest z impulsatora w skrzyni, natomiast przy 6 sygnal jest brany z ABS, wiec dochodzi zmiana licznika/lub podmiana SW w liczniku. Przepraszam za bark polskich znakow, ale pisze z pracy i kompy mamy tylko angielsko jezyczne
-
Jakie lusterko fotochrom wewnętrzne?
Dokladnie, b6 ma zintegrowany czujnik w lusterku, natomiast w b7 czujnik jest oddzielny. Jest montowany w uchwycie lusterka. Pelni funkcje czujnika swiatla I deszczu.
-
Pompa vacum - saczy sie spod dekla
niestety nie ma zestawow naprawczych dla samej pompy. Jezeli planujesz miec samochod dluzej to kup nowa koszt okolo 700zl. Uzywki to loteria. Jezeli chcesz kupic uzywana to poszukaj w miare mloda, np ze skody albo golfa.
-
Jakie lusterko fotochrom wewnętrzne?
jezeli nie chcesz nic modzic to po prostu szukaj na maly uchwyt
-
Regeneracja gumowej kierownicy A4B6 Avant.
Kierownice gumowe są w tak niskich cenach, więc nie warto regenerować. Kup w dobrym stanie, albo daj do obszycia w skóre
-
Woskowe wypełnienie w bagażniku
wosk to po prostu konserwacja blach. Mozesz zastosowac np http://www.petrostar.pl/chemia/konserwacja_podwozia/wurth/wurth_wosk_do_profili_pod_pistolet_bezbarwny_1l,p1884493231
-
Jakie lusterko fotochrom wewnętrzne?
Szukaj od razu z b7, bo możesz dołożyć czujnik deszczu. Fajne są lusterka z kompasem
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Bez znaczenia. Nawet bez PDC ciężko znaleźć. Jakiś czas temu był jeden na allegro, nawet w kolorze ale się zagapiłem jozek masz cos na sprzedaż?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Na dniach jeszcze dokończę instalacje do składanych lusterek, cały czas czekam na blende z ledem z a6 c6. A potem nie wiem co dalej robić . Cały czas szukam zderzaka z s4, ale to ciężki temat
-
Wymiana skrzyni biegów a4 b6 1.9 tdi 101KM
Jeżeli wstawisz dłuższą skrzynie np HCK to będziesz mieć wyższą prędkość max(teoretycznie, bo i tak nie odczujesz różnicy przy tej mocy.). Główny plus zmiany skrzyni na 6 to większe sprzęgło - czyli możliwość zrobienia mocniejszego softu. Przy 5 jest sprzęgło 228, a przy 6 240mm.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Staram się cały czas coś robić, chociaż ostatnio mało czasu mam na modzenie Dzisiaj udało mi się odpalić czujnik deszczu i CLH. Jeszcze tylko muszę pociągnąć kable do przednich lamp i odpale DRL. W miedzy czasie wpadla korekta softu. Tak sie teraz prezentuja obie mapy: Zalozylem tez klape s-line i czarny sufit. Jak tylko pogoda bedzie lepsza to zrobie porzadne zdjecia.
-
Remont garażu doradźcie :)
Ja swój ostatnio pomalowałem na: sufit biało, ściany żółto - orzechowy. Nie brudzi się tak jak biały, a też jest jasno.
-
Światło wstecznego
Ja przy module L mam tak samo, wiec chyba tak ma byc;) Dodatkowo sprawdzcie u siebie czas rakacji przednich swiatel po szybkim przekreceniu wylacznika, tez reaguja z opoznieniem.
-
1.9TDI - nie wkręca sie na obroty - bład 17964
Z logów basic settings widać, że nie pracuje EGR i sterowanie turbiną. Jeżeli EGR nie jest zaślepiony to częścią wspólna jest brak podciśnienia. N75 narazie nie można wykluczyć. W pierwszej kolejności sprawdź przewody podciśnienia, ewentualnie zmierz podciśnienie jeżeli masz wakumetr. Przepływke narazie zostaw w spokoju. Postaraj się naprawić sterowanie turbiną(w grupie 11 i 03 BS powinieneś widzieć zmieniające się wartości przy on/off, narazie wszystko stoi w miejscu)
-
zamek drzwi od anglika
Jeżeli chcesz zamontować z tej samej strony to tak. Natomiast jeżeli chcesz kupić stronę np kierowcy ad anglika, to do europejskiego na stronę kierowcy nie będzie pasować, bo wszystko jest symetrycznie odbite.
-
1.9TDI - nie wkręca sie na obroty - bład 17964
Sprawdz czy instalacja podciśnienia jest szczelna .
-
Czyszczenie z gumy i kleju lampki podsufitki.
Szybciej by było jakbyś wyjął i rozmontował lampkę, a potem wrzucił wszystko do gorącej wody z płynem do mycia naczyć. Pod wpływem temperatury szybciej schodzi ta guma