Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Kup w miare mlode używki I będzie ok. Z seata exeo powinnny pasowac.
  2. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    Hej, Ja zawsze mam czas. Nawet możemy coś w ten weekend zaplanować. FSI Ombre jaki masz kolor auta? Pracuje w Tczewie więc może sie kiedyś mineliśmy
  3. Jest na zatrzaskach. Najpierw demontujesz (wystarczy tylko odchylić) osłone pasa i oslone progu, a potem plastik słupka B wysywasz do gory.
  4. W ogole po co masz tam ten przewód. Czy miales kiedys zamontowane webasto? W samochodach bez webasta ten przewod jest inaczej poprowadzony. A u Ciebie wyglada tak jakby ktos wyjął webasto.
  5. Czujniki są dwa, jeden na wahaczu przy przednim lewym kole, a drugi przy tylnym lewym kole. Bez problemu sam wymienisz, wystarczy zdjąć kolo I masz dobry dostep do czujnika.
  6. Jak masz kabelek to sprawdz błędy. Prawdopodobnie do jednego z czujników od samopoziomowania dostała się wilgoć i powoli zaczyna padać. Na 99% problemem będzie przedni czujnik bo one częściej się uszkadzają/ śniedzieją
  7. racja, mój błąd juby_p
  8. Jedz do tego tunera, który robił Ci soft i poproś o logi:) Jeżeli pisze softy to zrobienie logów i analizę wyników powinien mieć w małym palcu.
  9. Dokładnie, po logach będzie już coś widać.
  10. Zagadaj do usera juby_b, dobry jest w te klocki
  11. To dziwne, że tuner zrobił Ci soft bez doprowadzenia silnika do porządku. Zrób komplet logów i wrzuć na forum. Problem z mocą może powodować wiele elementów, od niesprawnej przepływki, poprzez słabe pompki po wałek rozrządu i pompe vacum. Bez kompletu logów możemy tylko wróżyć z fusów
  12. A próbowałeś przełożyć miejscami przetwornice? Może to problem przetwornicy?
  13. Jak wroce do domu to poszukam aukcji. Ja do siebie zrobilem tak: - składanie po zamknieciu z pilota - otwarcie dopiero po przekreceniu kluczyka w pozycje zaplon. - deaktywacja skladania ponizej -5 stopni(zabezpieczenie przed skladaniam zamrozonego lusterka, tak aby zębatek nie poniszczyć) - opuszczanie lewego lustra po wbiciu biegu wstecznego (tu jeszcze caly czas eksperymentuje, bo mam lustra bez opcji pamięci, wiec musze bazowac na czasie opuszczania podnoszenia.) Jak dostane podswietlane blendy to moze jeszcze zrobie wyjscie do zapalanie ledow. Narazie temat troche stoi bo czekam, na mrozy. Nie mam jak zasymulowac ujemnej temperatury Jak wszystko zatrybi to wrzucam ostateczana wersje do auta, bo narazie mam dodatkowe lusterka podpiete na tylnych siedzeniach
  14. Tylko skąd wziąć taki moduł? Czy składanie pokrętłem działa normalnie? Wpinamy się w drzwiach, czy można gdzieś w środku? Co jakis czas pojawiają się na ebay, Ja swoje moduly zrobilem sam, bo od jakiegos czasu rozkminiam magistrale CAN.
  15. http://allegro.pl/audi-a4-b6-2-5-tdi-tlumik-tlumiki-komplet-elblag-i4731360098.html tylko 110km no i przy okazji możemy zrobić spota w STG
  16. Sprzęgło będzie obite kevlarem + docisk zmodyfikowany. Przy dobrym poprowadzeniu momentu powinno dawać rade A nie potrzebujesz np przepinania map? Nie wiem czy Piotrek pokazywał Ci przycisk "S" w jego aucie?
  17. Wszystko jest ok. Na klimatroniku ustawiasz jaka ma być temperatura w pojeździe. Jeżeli zwiększysz temp to zacznie dmuchać ciepłym, aby jak najszybciej uzyskać docelową temperaturę. Po osiągnięciu docelowej temperatury może dmuchać np chłodniejszym oraz klimatronik może zmniejszyć siłę nawiewu
  18. W jaką moc celujesz? Czekam z niecierpliwością na wynik, bo na wiosnę też chce wysłać autko do Piotrka na mody, tylko ja chyba chce wstawić gtb22
  19. Lej dobry olej i ciesz się z jazdy
  20. Jeżeli spalanie przebiega w prawidłowy sposób, nie ma skoków obciążenia silnika to korekcje potrafią stać w miejscu. Co do przeładowania to wszystko jest ok , taka jest charakterystyka sterowania PID, najpierw jest przeładowanie a potem sterownik stara się zbić ciśnienie. Problem pojawiłby się gdyby przy wyższych obrotach było przeładowanie. A tutaj widać, że jest wręcz wzorowo. Jaki masz przebieg? Pewnie niewielki?
  21. Jak możesz to przejedź się gdzieś kawałek, tak z 20 min i potem sprawdź temperaturę. Powinno być równo 90 stopni, jak nie będzie to termostat do wymiany. Może jeszcze czujnik temperatury przekłamywać, ale to zweryfikujesz odczytując temperaturę z licznika. Temperatura odczytana z licznika nie powinna się różnić od tej z silnika więcej niż 2-3 stopnie.
  22. Dźwięk silnika bardzo ładny, niestety to normalna praca silników PD, są one stosunkowo głośne,"twardo" pracują. Z logów wynika, że samochód w dobrym stanie. Do jednej rzeczy mógłbym się przyczepić - temperatura płynu chłodzącego. Czy robiłeś logi na dobrze rozgrzanym silniku? Jeżeli tak to termostat do wymiany, bo silnik nie osiąga 90stopni.
  23. Znajduje się na dole w słupku B(ten słupek co są pasy). Musisz zdjąć plastikową osłonę i zobaczysz czujnik. Wymiana polega na wyjęciu starego i włożeniu nowego i wymianie modułu airbag jeżeli był wystrzał poduszek.
  24. Można też dołożyc moduł wpinany do magistrali CAN, lusterka będa składać sie po zamknięciu z pilota, a otwierac dopiero po przekreceniu kluczyka na zaplon. Tylko koszt jest spory, około 250zl.
  25. Jeżeli są uszkodzone z powodu wilgoci, np zaśniedziałe płytki, korozja to dam rade naprawić. Jeżeli natomiast układ scalony w czujniku jest uszkodzony to nie da się naprawić, ponieważ nie idzie ich kupić. Co do kosztu to zawsze robię tak, że ktoś mi przysyła i próbuje naprawić. Jeżeli uda się naprawić i czujnik działa to koszt 30zł/ sztuka. Natomiast jeżeli nie działa to pokrywasz tylko koszt odesłania(około 7-10zł w zależności czym mam wysłać). Przy nieudanej naprawie nie ponosisz żadnych kosztów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.