Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. nie trzeba, sciagasz tylko gorna oslone silnika(3 sruby) i oslone rozrzadu. W dziale warsztat jest dokladny opis
  2. ustaw sobie delikatnie na minus(w przedziale -1 do 0), samochod bedzie lepiej sie zbierac. Widac to w grupie 4 - Synchro, angle
  3. Jest dobrze. Ale dla pewności zrób jeszcze logi grupy 18, 23 oraz dynamiczne 11 i 8
  4. Ja u siebie wymienilem amory i powyzej 150km/h auto dalej plywalo. Po wymianie bananow przestalo. Uszkodzone byly tylko tuleje, sworznie bez luzow.
  5. luz na gumie banana tez powoduje plywanie
  6. A w ktora strone jechales? Ja w sobote przed 8 lecialem do Przechlewa na kajaki, wiec mozliwe ze sie minelismy.
  7. s-linow jest sporo na forum. Na ulicy ciezko spotkac pelnego s-lina
  8. Masz zerwane gumy. Wachacze do wymiany. Zagadaj do usera dzik, ma ori lemfordery w dobrej cenie
  9. Czyli stosując bonaterm w pędzlu klej nakładamy tylko na element, a na materiał nie?
  10. A co myślisz o kleju w sprayu?
  11. i problem rozwiązany:wink:
  12. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz dobre nr tych zaślepek, z literką A na końcu numeru są z chromem mam jedna z chromem ideal jak nowka To podeslij mi na PW cene. jezeli bedzie korzystniejsza niz w aso to biore
  13. Za jakis czas bede oklejac jeden element, co prawda tylko plaski na koncu podsufitki ktory zakrywa wzmacniacz radiowy w sedanie, to sie okaze.
  14. No ten co maja jest tylko na gabce, bez materialu od spodu. Probka 10cmx10cm rozciaga sie o 3 cm w kazda strone, wiec chyba dosyc rozciagliwy, co?
  15. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    paliwo dochodzi? jak zgasnie to potem bez problemow odpala? ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- sprawdz jeszcze klape gaszaca, czy jest w otwartej pozycji
  16. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chrom jest chyba oznaczany literkami, ale nigdzie nie moge znalezc potwierdzenia. A potrzebuje:
  17. niestety musisz zdjac tapicerke, przyciski sa wciskane w raczke od srodka.
  18. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:Czy moze ktos podeslac mi numer zaslepek w wersji chrom przy przycisku ESP, chodzi o te zaslepki co sa kolo przycisku od przedniego PDC. W aso nie moga tego zlokalizowac:kwasny:
  19. przycisk jest 4 pozycyjny: - lekkie nacisnięcie załącza 1 styk - szyba opuszcza się tak długo jak długo trzymasz przycisk - mocniejsze przyciśniecie załącza 2 styk - szyba opuszcza się do końca nawet jak od razu puścisz przycisk. - lekkie podniesienie załącza 3 styk - szyba podnosi się tak długo jak długo trzymasz przycisk - mocniejsze podniesienie załącza 4 styk - szyba podnosi się do końca nawet jak od razu puścisz przycisk. Jeżeli któraś z opcji nie działa to masz zabrudzony włącznik. Jak masz zdolności manualne to można to łatwo wyczyścić
  20. zabrudzone styki w przełączniku, wyczyść albo kup nowy przełącznik
  21. kkam odpowiedział(a) na tsarus temat w Nadwozie i Wnętrze
    Dasz rade poskładać. Pracy jest sporo, ale nie jest to skomplikowane. Zaczynasz od wyjęcia foteli, potem zdejmujesz plastikowe osłony progów, osłony słupków B, tunel środkowy i podłoga już powinna być ruchoma:)
  22. Hurtownia Tapicerska Trend - materiały obiciowe - tapicerskie - podsufitki - tapicerka samochodowa - pianki - narzędzia tu znajdziesz. Za jakiś czas mają mieć czarny materiał, identyczny od tego na podsufitce s-line
  23. Tu znajdziesz opis jak rozebrać: DIY: B6 A4 - Interior upper pillars and headliner removal/swap Jak chcesz kupić z allegro to wybierz odbiór osobisty. Podsufitka jest duża i ciężko ją wysłać, a pozatym przy odbiorze osobistym zobaczysz w jakim jest stanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.