Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. nie musisz spuszczać czynnika, odkręcasz chłodnice klimy od pasa i opuszczasz ja na dół Na kole pasowym jest klin, więc nie będziesz miał z tym problemów Krzywki możesz polać olejem
  2. audi sie nie psuje:wink: Ja mam z link 4 ubezpieczenie podroz24, czy cos takiego.
  3. Kilka aktualnych zdjęć:
  4. ja jestem w starej basce
  5. ja już jutro startuje:banan:
  6. dokładnie sprawdź wentylator klimy oraz czy chłodnica od klimy nie jest zabrudzona,zasłonięta czymś, pozatykana owadami.
  7. ja jadę w ciemno
  8. klima nie zaszkodzi silnikowi:wink: Jedynie mogłeś mieć większe spalanie, więc bez obaw
  9. 18 czerwca jadę do Chorwacji, czy jedzie ktoś w tym okresie?
  10. zrób logi dynamiczne, zawór n75 sprawdzałes?
  11. wszystko jest ok
  12. Sprawdz kat synchronizacji, ewentualnie poprobuj z ustawieniami lekko na +/-, jak to nie pomoze to pompki do weryfikacji czy nie puszczaja cisnienia + wymiana oringow. Bialy dym przy odpalaniu to objaw za duzej ilosci paliwa. Paliwo moze sciekac do cylindra, dlatego po dluzszym postoju zakopci.
  13. w pierwszej kolejnosci podmien czujnik temperatury, bo masz za duze rozbieznosci. Najlepiej kupic ori, bo z zamiennikami bywa roznie:kwasny:. Jak obie temperatury beda podobne odchylka +/- 3 stopnie to wtedy mozna myslec dalej
  14. teraz jeszcze by sie przydal wlacznik swiatel w chromie:naughty:
  15. zamontuj eibach pro kit + amorki blistein b6(ewentualnie mozna tansze np monroe reflex dla zawieszenia sport)
  16. mozesz bez problemu wyciac, jest to dokladany DPF(bardziej drugi katalizator, bo nie ma opcji wyupalania itp). Nie trzeba ingerowac w elektronike.
  17. popros druga osobe, aby zwiekszala obroty silnika, a Ty obserwuj jak szybko sie kreci wiso. Powinno sie krecic ze stala predkoscia niezaleznie od obrotow silnika. Dodatkowo jak silnik jest zimny to powinna byc mozliwosc zatrzymania wiatraka(np przytykajac trzonek mlotka), przy bardzo nagrzanym silniku nie powinno byc mozliwosci zatrzymania wiatraka. Jezeli kupiles nowe nie ori sprzeglo wiskotyczne to istnieje szansa ze jest uszkodzone, duzo zamiennikow trafia sie wadliwych.
  18. DPF w B6 jest dokładany około 30 cm za katalizatorem, aby go zobaczyć musisz pochylić się pod samochodem. Od strony silnika go nie zobaczysz. Sprawdź czy EGR Ci nie cieknie, bo masz silnik zalany olejem
  19. Sprawdz krocic podcisnienia, ktory wychodzi z pomy vacum. W pompach LUKa krociec byl zaciskany i z czasem sie luzowal. Jezeli to nie to, to pozostaje tylko podmiana pompy.
  20. a w jakim stanie alternator? masz wentylator elektryczny czy wiskoze?
  21. brzmi jak nieszczelność dolotu
  22. Czy zaciski 320mm roznia sie od 345mm tylko jarzmami? Klocki sa takie same?
  23. przekręcasz i odciągasz pokrętło- hak powinien spaść na dół praktycznie bez użycia siły.
  24. Bez problemu to wymienisz, najlepiej jak wjedziesz na kanał i wymienisz bez zdejmowania koła.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.