Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Krańcówka jest w 2 czesci - tej przykrecanej do ramy. Jakby co to mam takie lusterka rozebrane na najmniejsze elementy, bo przed montażem muszę je wyczyścić, wiec mogę zrobić więcej zdjęc. Kabel żółty nie dochodzi do ruchomej części
  2. pin 4 idzie do krańcówki w lusterku. Jeżeli lusterko jest ręcznie złożone to krańcówka jest zwarta i sterownik wie, że nie ma składać lusterek.
  3. To są przystawki do wiertarki CELMA, z wiertarki odkrecasz uchwyt na wiertła i wkrecasz 6 kątną końcówke
  4. kkam odpowiedział(a) na derantis temat w 1.9TDI
    Mówiąc dolot chodziło mi o wszystkie węże idące od turbiny do silnika. Jeżeli będzie nieszczelność to silnik dostanie mniej powietrza i może kopcić na czarno przy butowaniu, bo nie spali całego paliwa.
  5. Podjedz do elektronika, to sprawdzi Ci licznik. Powinno pomoc przelutowanie licznika
  6. kkam odpowiedział(a) na derantis temat w 1.9TDI
    Dolot masz szczelny?
  7. Masz kabel, aby podpiąć samochód pod kompa?
  8. spróbuj izopropanolem
  9. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W De służy to do powiadomiania o kolizjach itp. U nas jak nacisniesz na SOS to dzwoni na policje:grin: Mam u siebie to, ale musze wywalić bo cały czas przy odpaleniu pokazuje, że system ma słabą baterie:kwasny:.
  10. Jaka powinna być rezystancja świecy żarowej? Dla różnych wartości poniżej 13Ohm wywala błąd zwarcie do masy.
  11. Mogłeś się zapytać w jaki sposób określa sprawność osuszacza:grin: Osuszacz zawiera środek silnie higroskopijny, należy go wymienić jeżeli układ klimatyzacji był rozszczelniony dłużej niż 30 min, oraz "profilaktycznie" co kilka lat okres ten jest zależny od producentów. Układ klimatyzacji nigdy nie jest w 100% hermetyczny, przez mikro pory ucieka czynnik oraz wnika para wodna. Myśle, że jeżeli nie był wymieniany przez 10 lat to pora do niego zajrzeć, tymbardziej że nie jest to spory koszt. Może się wypowie jakiś mechanik co ma serwis klimy?
  12. kkam odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    Wykreć EGR i wyczyść klapę gaszącą. Nie zamyka się do końca - Powinna zgasić samochód, a u Ciebie nie gasi
  13. prawdopodobnie zimne luty w liczniku. Jeżeli masz kabelek to zrób output test dla licznika
  14. Wczesniej jezdzilem na 16 205/55. Teraz mam opone 225/40. Jezdzi sie zdecydowanie lepiej. Co prawda jest twardziej, ale mi to akurat odpowiada.
  15. Ja mam takie felgi, dalem dystanse 20mm. Zdjecie znajdziesz w moim watku.
  16. jezeli chcesz wymieniac parownik to nawet wiecej niz 400zl, bo jest z tym sporo roboty - rozbieranie calego kokpitu.
  17. Po jakim czasie od uruchomienia webasta powinien uruchomić się climatronic? Od razu, czy po chwili? Czy jest to zależne od temperatury?
  18. Odłącz przewód od EGR, zaślep go i zobacz czy jest róznica.
  19. tylko przy nagłym dodaniu gaśnie, czy np też nie ma mocy np powyżej 140km/h? Zrób komplet logów.
  20. Jedyne co musisz przełożyć to lakierowana obudowa. Gąbka? - chodzi Ci o wygłuszenie które przychodzi pod trójkąt mocujący?
  21. Musisz wyjąć dolną blendę(po odkręceniu 2 śrubek). Potem zdejmujesz całą plastikowa obudowę i przekładasz. Obudowa trzyma się tylko na wcisk
  22. Masz żle ustawiony kąt synchronizacji rozrządu.Synchro angle w grupie 4 powinno być w granicach -3 +3. Idealnie powinno być na 0, jednakże te silniki lubią lekko na minusie. Jak ustawisz w granicach -1 do 0 to będzie dobrze. Jak masz klucz 13 i 19 to sam sobie to skorygujesz. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-pd-fotostory-60993/ Po ustawieniu rozrządu zrób kolejne logi.[TABLE=class: siatka] [/TD][TD] [/TABLE]
  23. Zrób logi grupy 13 i 23. Prawdopodobnie pompki do weryfikacji i oringi na pompkach do wymiany.
  24. W pierwszej kolejności pozbądź się błędów: posprawdzaj wiązki i przyucz sterowniki nr VIN. Potem sprawdź immo: Odpalaj przez kilka dni drugim kluczem, jak nie pomoże to sprawdź pętle która jest dookoła stacyjki
  25. Wpinam się w magistrale i nasłuc**ję. Ogólnie mozolna praca, bo trzeba kombinować co oznaczają przechwycone dane. np podnosze i opuszczam szybę i sprawdzam jakie ramki się powtarzają. Potem próbuje wysłać ramkę i patrze czy np szyba się podniesie. Niestety nie znalazłem nigdzie gotowca:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.