Treść opublikowana przez kkam
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Krańcówka jest w 2 czesci - tej przykrecanej do ramy. Jakby co to mam takie lusterka rozebrane na najmniejsze elementy, bo przed montażem muszę je wyczyścić, wiec mogę zrobić więcej zdjęc. Kabel żółty nie dochodzi do ruchomej części
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
pin 4 idzie do krańcówki w lusterku. Jeżeli lusterko jest ręcznie złożone to krańcówka jest zwarta i sterownik wie, że nie ma składać lusterek.
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
To są przystawki do wiertarki CELMA, z wiertarki odkrecasz uchwyt na wiertła i wkrecasz 6 kątną końcówke
-
dymienie na siwo
Mówiąc dolot chodziło mi o wszystkie węże idące od turbiny do silnika. Jeżeli będzie nieszczelność to silnik dostanie mniej powietrza i może kopcić na czarno przy butowaniu, bo nie spali całego paliwa.
-
Brak wskaźnika daty, godziny i przebiegu.
Podjedz do elektronika, to sprawdzi Ci licznik. Powinno pomoc przelutowanie licznika
- dymienie na siwo
-
Brak wskaźnika daty, godziny i przebiegu.
Masz kabel, aby podpiąć samochód pod kompa?
-
[B5] Brud na masce
spróbuj izopropanolem
-
B6 DIVISION
W De służy to do powiadomiania o kolizjach itp. U nas jak nacisniesz na SOS to dzwoni na policje:grin: Mam u siebie to, ale musze wywalić bo cały czas przy odpaleniu pokazuje, że system ma słabą baterie:kwasny:.
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Jaka powinna być rezystancja świecy żarowej? Dla różnych wartości poniżej 13Ohm wywala błąd zwarcie do masy.
-
Czynności serwisowe w klimatyzacji Audi
Mogłeś się zapytać w jaki sposób określa sprawność osuszacza:grin: Osuszacz zawiera środek silnie higroskopijny, należy go wymienić jeżeli układ klimatyzacji był rozszczelniony dłużej niż 30 min, oraz "profilaktycznie" co kilka lat okres ten jest zależny od producentów. Układ klimatyzacji nigdy nie jest w 100% hermetyczny, przez mikro pory ucieka czynnik oraz wnika para wodna. Myśle, że jeżeli nie był wymieniany przez 10 lat to pora do niego zajrzeć, tymbardziej że nie jest to spory koszt. Może się wypowie jakiś mechanik co ma serwis klimy?
-
Telepanie autem.
Wykreć EGR i wyczyść klapę gaszącą. Nie zamyka się do końca - Powinna zgasić samochód, a u Ciebie nie gasi
-
Brak wskaźnika daty, godziny i przebiegu.
prawdopodobnie zimne luty w liczniku. Jeżeli masz kabelek to zrób output test dla licznika
-
Felgi rs z audi a3
Wczesniej jezdzilem na 16 205/55. Teraz mam opone 225/40. Jezdzi sie zdecydowanie lepiej. Co prawda jest twardziej, ale mi to akurat odpowiada.
-
Felgi rs z audi a3
Ja mam takie felgi, dalem dystanse 20mm. Zdjecie znajdziesz w moim watku.
-
Czynności serwisowe w klimatyzacji Audi
jezeli chcesz wymieniac parownik to nawet wiecej niz 400zl, bo jest z tym sporo roboty - rozbieranie calego kokpitu.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Po jakim czasie od uruchomienia webasta powinien uruchomić się climatronic? Od razu, czy po chwili? Czy jest to zależne od temperatury?
-
Przy nagłym dodaniu gazu auto gaśnie
Odłącz przewód od EGR, zaślep go i zobacz czy jest róznica.
-
Przy nagłym dodaniu gazu auto gaśnie
tylko przy nagłym dodaniu gaśnie, czy np też nie ma mocy np powyżej 140km/h? Zrób komplet logów.
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Jedyne co musisz przełożyć to lakierowana obudowa. Gąbka? - chodzi Ci o wygłuszenie które przychodzi pod trójkąt mocujący?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Musisz wyjąć dolną blendę(po odkręceniu 2 śrubek). Potem zdejmujesz całą plastikowa obudowę i przekładasz. Obudowa trzyma się tylko na wcisk
-
Lekkie szarpanie silnikiem
Masz żle ustawiony kąt synchronizacji rozrządu.Synchro angle w grupie 4 powinno być w granicach -3 +3. Idealnie powinno być na 0, jednakże te silniki lubią lekko na minusie. Jak ustawisz w granicach -1 do 0 to będzie dobrze. Jak masz klucz 13 i 19 to sam sobie to skorygujesz. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-pd-fotostory-60993/ Po ustawieniu rozrządu zrób kolejne logi.[TABLE=class: siatka] [/TD][TD] [/TABLE]
-
Lekkie szarpanie silnikiem
Zrób logi grupy 13 i 23. Prawdopodobnie pompki do weryfikacji i oringi na pompkach do wymiany.
-
Raz odpala raz nie / Wariujace zegary....
W pierwszej kolejności pozbądź się błędów: posprawdzaj wiązki i przyucz sterowniki nr VIN. Potem sprawdź immo: Odpalaj przez kilka dni drugim kluczem, jak nie pomoże to sprawdź pętle która jest dookoła stacyjki
-
Schemat pinów podnośników szyb
Wpinam się w magistrale i nasłuc**ję. Ogólnie mozolna praca, bo trzeba kombinować co oznaczają przechwycone dane. np podnosze i opuszczam szybę i sprawdzam jakie ramki się powtarzają. Potem próbuje wysłać ramkę i patrze czy np szyba się podniesie. Niestety nie znalazłem nigdzie gotowca:kwasny: