Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Ja kupowałem od niego, w b6 wszystko pasuje.
  2. w ASO, na wtyczce powinien być jej numer
  3. Masz 2 opcje: - wyjecie pinów, rozgięcie małymi szczypcami i ponowne zarobienie/zalutowanie - zakup nowych pinów i zarobienie ich na kablu
  4. ja planuje wyjechać koło 4, z tego co widze to chyba dopiero w łodzi mogę się dołączyć do kogoś.
  5. Ktoś jedzie z Pomorza do bukowiny?
  6. w sobote od rana pijemy także tego przekonaliście mnie, termy mogą poczekac:decayed:
  7. Ja się wybieram na termy, w sobote jak nie bede na mega kacu
  8. ile w ogolę doliczają za każdy kolejny dzien?
  9. kto jeszcze zostaje do pon, ja tez przedłużam pobyt? mam nadzieje, że bedzie ekipa:drunk:
  10. A czy solar nie daje tylko napiecia dla wentylatora, tzn zapobiega rozładowaniu akumulatotra przez wentylator?
  11. ja tez moge sie do was dolaczyc o 9
  12. gdzie znalazles je w takiej dobrej cenie?
  13. miales tylko drgawki od wytartego walka? zero problemow z odpalaniem i buczeniem z dolotu?
  14. Troche odbiegamy od tematu. Zasadnicze pytanie jest takie, czy typowy kowalski zobczy roznice w codziennej eksploatacji? Poza cena, nie bedzie widzial roznicy, jedynie jego ego bedzie podbudowane, bo ma ori. Ile % klubowiczow ma cos wiekszego niz 320/280, 10% to maks.
  15. Bo na ori masz jeszcze nabity znaczek audi, wiec płacisz dodatkowo za brandowanie.
  16. Każdy chwali to co akurat ma na sprzedaż. Prawda taka, że czy kupisz ori, czy też zestaw Oz+ferodo to będziesz zadowolony.
  17. poszlo PW, jak wroce z pracy to podam Ci numery lozysk do valeo. Jezli masz 2001r to na 90% masz valeo
  18. Jeżeli ślizgi nie są do wymiany to w 2 godziny się zmieści. Zmień odrazu łożyska za jedną robotą
  19. Jeżeli masz ściągacz do łożysk to możesz sam zregenerować. Nic skomplikowanego. Tylko musisz pamiętać, aby dać łożyska o zwiększonym luzie c3 Przykład regeneracji masz tu Forum mechaniczne - forum dla mechanikw :: - [Foto] regeneracja alternatora Valeo 90A VW/Audi/Seat/Skoda Jeżeli oddasz do zkładu to koszt 100-200zł. Koszt części tzn 2 łożyska, pierscien slizgowy, szczotki to 50-80zł.
  20. kkam odpowiedział(a) na mosqitt temat w 1.9TDI
    Głowice silnikowe, regeneracja i sprzedaż. ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- tylko, że swoja musiał chyba oddac
  21. kkam odpowiedział(a) na mosqitt temat w 1.9TDI
    Na podstawie zdjec nie bedziesz wstanie ocenic gniazd, najlepiej palcem przejechac i sprawdzic czy nie ma ostrych krawedzi. A dlaczego nie chcesz glowicy po regeneracji, tzn z gniazdami z brazu? za 700zl dostaniesz glowice po regeneracji, znajomy przelatal juz 100k i nie bylo do tej pory problemow.
  22. Jeżeli rysy nie są wyczuwalne pod paznokciem to usuniesz je tlenkiem ceru.
  23. Musisz wejść pod auto i sprawdzić skrzynie. Mało prawdopodobne, że w tym samym czasie padły 2 przeguby
  24. na obu kołach masz terkotanie? a terkotanie dobiega od koła czy bardziej od skrzyni?
  25. To jest przednie koło? przegub i łożysko do weryfikacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.