Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. wladi, do b8 tego nie wsadzisz:decayed:
  2. No właśnie też czekam na ocieplenie, bo będę wymieniać rozrząd i przednie tarcze.
  3. Jak będziesz sprzedawać prawy panel to daj znać
  4. Nie znam mechaników. Ja wszystko sam ogarniam w aucie, bo mam garaż z kanałem. Jak się zrobi cieplej to możesz podjechać, bo niestety garaż nieogrzewany:kwasny:
  5. musisz dobrze odpowietrzyć zaciski. Zaciski 288 ciężko się odpowietrza, najlepiej robić to jak są jeszcze wykręcone. Blokujesz tłoczek i potrząsasz podczas odpowietrzania.
  6. kkam odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    antonio, a w którym miejscy będzie spot w Tcz?
  7. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na glebę z nim ! na wiosne bedzie -30mm jesli podoba ci sie taki wzor felgi to nie lepiej kupic ori DTMy ? Te są ori audi za 1k, więc chyba warto
  8. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na glebę z nim ! na wiosne bedzie -30mm
  9. Musze jeszcze dokładnie sprawdzić jak mocno można wysunąć. Nie będzie problemu z ESP, jak dam inne dystanse z tyłu?
  10. Docelowo ma być dystans 10mm. Tylko, że felgi ida na wymiane, jade na 16 a wracam na 18.
  11. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy taka felga(18 cali) będzie pasować do czarnego sedana b6?
  12. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeżeli masz możliwość to podjedz na geometrie będzie wiadomo co i jak.
  13. Czy felgi 18 z ET 48 wejdą na hamulce 320mm? Teraz mam 16 z ET 42 i chyba jest na styk:kwasny:
  14. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi nie ma tragedii, w jakim stanie są błotniki? nie rozjechały się na boki? nie ma mniejszych szpar przy drzwiach? Jak na błotnikach nie ma śladu to będzie ok:naughty: przymierzasz sie do b8?
  15. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tez mam takie drzwiczki u siebie, są na stałe połączone z reszta tapicerki
  16. kkam odpowiedział(a) na gar.bik temat w Układ Jezdny
    zbieżność masz dobrze ustawioną?
  17. sprawdź czy odpowietrzniki w lampie nie są zapchane i czy nie masz nieszczelności przez które może dostawać się wilgoć
  18. W laserowych miernikach jest luneta, przez która policjant namierza pojazd. Nawet z 1km potrafią złapać. Z jaką prędkością jechałeś? Jak przekroczyłeś to miej trochę honoru i weż to na klate jak facet,a nie kombinuj.
  19. Ładna baza do modów;)
  20. Dzięki już rozumiem. Przełącznik jest podpinany bezpośrednio pod jakiś pin w sterowniku(ustawia tylko stan logiczny wysoki, niski itp)? Czy potrzebne jest jeszcze jakieś urządzenie pomiędzy sterownikiem a przyciskiem?
  21. dokładnie, więc zastanawiam się po co niektórzy chcą regenerować.
  22. Bardziej chodzi mi o koszt elektroniki, która przepina banki w sterowniku. Przycisk sam bym ogarnął. BTW przepinasz banki automat <-> manual? Jak możesz to napisz na PW jaki byłby koszt zrobienia Launch Control na obecnej mapie + dogranie standardowej mapy(jako opcji po włączeniu przycisku).
  23. ile kosztuje taka modyfikacja sterownika?
  24. Czy regeneracja jest opłacalna? Koszt jest niewiele większy od soczewek z B8. Jak masz bix to zastanów się nad soczewkami z b8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.