Treść opublikowana przez kkam
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
To tak jak ja mam. Ostatnio jak mnie zatrzymali za prędkośc w stg to kazali zrywać, ale dobra gadka i folia jest cały czas na miejscu:naughty: Fajny masz ten kolor, nie mogę się napatrzeć
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Ile masz % przyciemnienia na przednich? Masz wszystkie szyby tą samą folią oklejone?
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Ja u siebie zamontowałem webasto z a6 c5 - jest sterowane analogowo, więc można przyjąć, że jest uniwersalne. Do tego kupiłem pilot o zasięgu 200m. Całkowity koszt 800zł.
-
Opóźniona reakcja na gaz
Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym sterowanie EGR, być może zaworek sterujący jest uszkodzony i dlatego EGR jest cały czas otwarty.
-
Stabilizator tył b6 kombi
Będzie pasować. Drążek od S4, taki jak na aukcji, jest grubszy od standardowego. Po zamontowaniu takiego drążka będzie lekka poprawa w prowadzeniu pojazdu.
-
Coś kradnie mi prąd
Jeżeli przycisk od awaryjnych się nie wygasza to prawdopodobnie moduł komfortu nie wchodzi w tryb uśpienia. Poszukaj wątku o tym, ktoś już miał podobny przypadek z rozładowywaniem aku.
-
Wymiana rozrządu 1.9 TDI PD - montaż nowego typu rozrządu.
Dzięki za info, pozytywna wiadomość
-
Wymiana rozrządu 1.9 TDI PD - montaż nowego typu rozrządu.
Tak , w nowszym rolka jest niżej i dlatego zastanawiam się czy będzie otwór aby ją przykręcić. Trzeba też dokupić nową osłonę rozrządu- ten plastik który jest pomiędzy paskiem a silnikiem. Jeżeli do połowy grudnia, nie znajdę odpowiedzi to w połowie grudnia sprawdze na swoim silniku, bo wtedy będę rozrząd zmieniać.
-
Wymiana rozrządu 1.9 TDI PD - montaż nowego typu rozrządu.
Mam rysunki z Elsy. Niestety nie znalzłem tam odpowiedzi. Muszę się dowiedzieć czy pod osłoną starego rozrządu: będzie miejsce, aby wkręcić szpilkę: Znalazłem takie zdjęcie, tylko nie wiem z jakiego rocznika jest ten silnik:
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Kupowałeś na allegro? Ja kupiłem od dystrybutora Osram(był na liście dystrybutorów na stronie Osrama ) Ja mam D2S więc nie sprawdzę kodów, mam nadzieję że trafiłem na oryginały
-
Coś kradnie mi prąd
Jeżeli masz multimetr to możesz go wpiąć szeregowo za akumulatorem i pomierzyć prąd. Następnie po kolei wyciągasz bezpieczniki, zamykasz auto i mierzysz- tak długo aż trafisz na obwód który pobiera prąd
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Gdzie trafiłeś na podróbki osram CBI? Ja dziś kupiłem takie osramy i trochę się zmartwiłem. Jak poznałeś, że to podróby?
-
Wymiana rozrządu 1.9 TDI PD - montaż nowego typu rozrządu.
Czy jest możliwość montażu nowszego typu rozrządu w miejsce starego z napinaczem hydraulicznym? Sprawa dotyczy silników AWX/AVF. Chciałbym pozbyć się napinacza hydraulicznego. Czy w bloku jest otwór, w który można wkręcić rolkę prowadzącą z rozrządu nowszego typu?
-
Skradzione
A nikt nic nie widział, nie było monitoringu w okolicy? Szkoda doinwestowanego auta
-
Ramiona wycieraczek z B7 do B6
wszystko pasuje.
-
[B6 AVF] Sreberko Quattro 1.9TDI 130KM + Chip #SKRADZIONE#
Współczuje. Jak doszło do kradzieży? Stał na ulicy, czy zabrali z podwórka/garażu?
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
W logach z grupy 3 masz wartość zadaną min 850, a w pomiarach już powyżej 2800obrotów wartość MAF (actual) spada, jest poniżej wartości wymaganej. Na tej podstawie stwierdziłem, że warto sprawdzić przepływke dokładniej.
-
Autoalamr montaż - pomocy, za ile i gdzie?
Teraz wymagają 2 elektrycznych zabezpieczeń?
-
Brak polaczenia CAN Gniazdo OBD 2
RNS led nie występował w b6, jest z b7 albo exeo dlatego potrzebny jest kabelek z CAN. Po warunkiem, że montując RNSE pomyślałeś o wyprowadzeniu CANów do złącza.
-
Brak polaczenia CAN Gniazdo OBD 2
Z jakim sterownikiem nie możesz się połączyć zwykłym KKL? Pełen CAN jest dopiero w B7
-
Plamki na szybach
Nie uszkodzi. Jest to środek stosowany do czyszczenie i polerowania szkła. Na allegro kupisz go za kilka zł. Musisz rozrobić go z wodą, a następnie wetrzeć w szybę. Powinna powstać delikatna mgiełka. W kolejnym kroku myjesz normalnie szybę, np wodą albo jakimś płynem do szyb.
-
Plamki na szybach
Spróbuj usunąć tlnkiem ceru
-
Ciezko pali i trzesie na zimnym silniku
To chyba nie zależy od rocznika, Ja mam 2001 i mam dolot od strony nadkola.
-
Przygasające ksenony
Ja w zeszłym tygodniu przeszedłem na bix z lamp xenonowy. Cała zamiana wyglądała tak: - zakup gołych lamp bix (ceny od 400zł w góre za komplet ) -zakup soczewk z b8 - 220zł Ze starych lamp przekładasz przetwornice i żarnik do nowych. Jeżeli masz stary typ przetwornicy,(6 pin) To w lampach bix musisz wyciąć kawałek plastiku, 5 min roboty. Wszystko pasuje P&p. Nie trzeba nic przerabiać w instalacji auta. Po wymianie lamp masz taki efekt:(góra bix, dół xenon) Jeżeli masz więcej pytań to pisz.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Jeżeli nic nie robiłeś z przesłoną, to trochę dziwnie wygląda Twoja wiązka, zupełnie inaczej od mojej. Czy może jeszcze ktoś wrzucić zdjęcie odcięcia na soczewkach z b8?