Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. To tak jak ja mam. Ostatnio jak mnie zatrzymali za prędkośc w stg to kazali zrywać, ale dobra gadka i folia jest cały czas na miejscu:naughty: Fajny masz ten kolor, nie mogę się napatrzeć
  2. Ile masz % przyciemnienia na przednich? Masz wszystkie szyby tą samą folią oklejone?
  3. Ja u siebie zamontowałem webasto z a6 c5 - jest sterowane analogowo, więc można przyjąć, że jest uniwersalne. Do tego kupiłem pilot o zasięgu 200m. Całkowity koszt 800zł.
  4. kkam odpowiedział(a) na dave_86 temat w 1.9TDI
    Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym sterowanie EGR, być może zaworek sterujący jest uszkodzony i dlatego EGR jest cały czas otwarty.
  5. Będzie pasować. Drążek od S4, taki jak na aukcji, jest grubszy od standardowego. Po zamontowaniu takiego drążka będzie lekka poprawa w prowadzeniu pojazdu.
  6. Jeżeli przycisk od awaryjnych się nie wygasza to prawdopodobnie moduł komfortu nie wchodzi w tryb uśpienia. Poszukaj wątku o tym, ktoś już miał podobny przypadek z rozładowywaniem aku.
  7. Dzięki za info, pozytywna wiadomość
  8. Tak , w nowszym rolka jest niżej i dlatego zastanawiam się czy będzie otwór aby ją przykręcić. Trzeba też dokupić nową osłonę rozrządu- ten plastik który jest pomiędzy paskiem a silnikiem. Jeżeli do połowy grudnia, nie znajdę odpowiedzi to w połowie grudnia sprawdze na swoim silniku, bo wtedy będę rozrząd zmieniać.
  9. Mam rysunki z Elsy. Niestety nie znalzłem tam odpowiedzi. Muszę się dowiedzieć czy pod osłoną starego rozrządu: będzie miejsce, aby wkręcić szpilkę: Znalazłem takie zdjęcie, tylko nie wiem z jakiego rocznika jest ten silnik:
  10. Kupowałeś na allegro? Ja kupiłem od dystrybutora Osram(był na liście dystrybutorów na stronie Osrama ) Ja mam D2S więc nie sprawdzę kodów, mam nadzieję że trafiłem na oryginały
  11. Jeżeli masz multimetr to możesz go wpiąć szeregowo za akumulatorem i pomierzyć prąd. Następnie po kolei wyciągasz bezpieczniki, zamykasz auto i mierzysz- tak długo aż trafisz na obwód który pobiera prąd
  12. Gdzie trafiłeś na podróbki osram CBI? Ja dziś kupiłem takie osramy i trochę się zmartwiłem. Jak poznałeś, że to podróby?
  13. Czy jest możliwość montażu nowszego typu rozrządu w miejsce starego z napinaczem hydraulicznym? Sprawa dotyczy silników AWX/AVF. Chciałbym pozbyć się napinacza hydraulicznego. Czy w bloku jest otwór, w który można wkręcić rolkę prowadzącą z rozrządu nowszego typu?
  14. kkam odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    A nikt nic nie widział, nie było monitoringu w okolicy? Szkoda doinwestowanego auta
  15. Współczuje. Jak doszło do kradzieży? Stał na ulicy, czy zabrali z podwórka/garażu?
  16. W logach z grupy 3 masz wartość zadaną min 850, a w pomiarach już powyżej 2800obrotów wartość MAF (actual) spada, jest poniżej wartości wymaganej. Na tej podstawie stwierdziłem, że warto sprawdzić przepływke dokładniej.
  17. Teraz wymagają 2 elektrycznych zabezpieczeń?
  18. RNS led nie występował w b6, jest z b7 albo exeo dlatego potrzebny jest kabelek z CAN. Po warunkiem, że montując RNSE pomyślałeś o wyprowadzeniu CANów do złącza.
  19. Z jakim sterownikiem nie możesz się połączyć zwykłym KKL? Pełen CAN jest dopiero w B7
  20. Nie uszkodzi. Jest to środek stosowany do czyszczenie i polerowania szkła. Na allegro kupisz go za kilka zł. Musisz rozrobić go z wodą, a następnie wetrzeć w szybę. Powinna powstać delikatna mgiełka. W kolejnym kroku myjesz normalnie szybę, np wodą albo jakimś płynem do szyb.
  21. Spróbuj usunąć tlnkiem ceru
  22. To chyba nie zależy od rocznika, Ja mam 2001 i mam dolot od strony nadkola.
  23. Ja w zeszłym tygodniu przeszedłem na bix z lamp xenonowy. Cała zamiana wyglądała tak: - zakup gołych lamp bix (ceny od 400zł w góre za komplet ) -zakup soczewk z b8 - 220zł Ze starych lamp przekładasz przetwornice i żarnik do nowych. Jeżeli masz stary typ przetwornicy,(6 pin) To w lampach bix musisz wyciąć kawałek plastiku, 5 min roboty. Wszystko pasuje P&p. Nie trzeba nic przerabiać w instalacji auta. Po wymianie lamp masz taki efekt:(góra bix, dół xenon) Jeżeli masz więcej pytań to pisz.
  24. Jeżeli nic nie robiłeś z przesłoną, to trochę dziwnie wygląda Twoja wiązka, zupełnie inaczej od mojej. Czy może jeszcze ktoś wrzucić zdjęcie odcięcia na soczewkach z b8?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.