Treść opublikowana przez kkam
-
B6 DIVISION
W jakich cenach są listwy drzwiowe s-line? 500zł to dobra cena czy drogo?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
zrób mały test: złóż tylne fotele i się przejedz. Usłyszysz pewnie dużo szumów z bagażnika. Po wygłuszeniu możesz mieć złożone fotele i nic nie słychać
-
Dodatkowy alarm
Jakiej firmy masz alarm? Udaj się do elektronika to pomoże Ci rozwiązać problem.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Jest ciszej. Przede wszystkim nie słychać szumów z okolicy bagażnika. To mi najbardziej przeszkadzało. Poprawił się bas. Przy dużej głośności nic nie drga w drzwiach. Teraz jak jadę to słyszę jakiś szum z okolicy konsoli, ale z tym nic nie zrobię bo za dużo rozbierania.
-
Jaki wosk ? od A do Z
AUTOGLYM SUPER RESIN POLISH SRP 500ml - CZYŚCI, MASKUJE I ZABEZPIECZA GRATIS MIKROFIBRA - ShowCarShine - Detailing Shop
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Do tej pory wydałem na wygłuszenie około 500zł - (drzwi, maska silnika, bagażnik, połka pod szybą). Został mi tylko dach.
-
1.9 115 km buczenie w okolicy filtra powietrza
zdejmij pokrywę i sprawdz stan wałka rozrządu
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Zrobiło się zdecydowanie ciszej, nie słychać podmuchów powietrza, jak np szybko przejeżdża coś z naprzeciwka. Dodatkowo poprawił się bas, tzn jest go więcej:banan:. Po podkręceniu głośności na maxa nic nie trzeszczy w drzwiach. ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 20:13 ---------- Dzisiaj testowałem car pro perl Plastiki są w końcu czarne ---------- Post dopisany 21-05-2013 at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 20:53 ---------- Kolejny etap rezania - montaż foteli sport z b7. Muszę pociągnąć zasilanie i kable do czujników zapięcia pasów ---------- Post dopisany 02-06-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2013 at 20:12 ---------- fotele już na miejscu Doszły też schowki pod fotele:banan: W między czasie było tez szybkie mycie
-
Jaki wosk ? od A do Z
Możesz pod wosk dać środek z wypełniaczem np SRP, który ukryje rysy.
-
Czym pozbyć się żywicy?
to co się da zmyj benzyna ekstrakcyjną, resztę usuniesz glinką
-
[B6 AVF] by Edyta
na myjni nowo otwarta w Bytowie koło szpitala powiem ci że efekty zadowalające Za 3 tygodnie jadę w tamte okolice na wesele to wypróbuje myjnie. Nie wiesz czy mają tam jakąś informacje o Ph piany? Wosku Ci nie zmyło?
-
[B6 AVF] by Edyta
Na jakiej myjni mają taką fajną pianę? Czy sama nakładałaś własną pianownicą?
-
Jaki wosk ? od A do Z
Lepszy rezultat osiągniesz jak zrobisz korektę lakieru i zostaniesz przy obecnym wosku. Wiadomo, że koszt będzie większy, ale rezultaty lepsze. Dodatkowo na dobrze przygotowanej powierzchni wosk będzie dłużej się trzymać. Też kiedyś eksperymentowałem z woskami, ale tak naprawdę korekta lakieru poprawiła znacząco błysk. Już samo zlikwidowanie swirli na lakierze dużo daje.
-
Jaki wosk ? od A do Z
90% dobrego połysku to korekta lakieru, w jakim stanie masz lakier?
-
Impregnacja/ zabezpieczenie foteli.
Tak, środek dobry, ale mało wydajny, na cały samochód poszła butelka 500ml - fotele, dywaniki, bagażnik. Po impregnacji woda nie wsiąka, robią się kropelki na powierzchni materiału
-
Oświetlenie wnętrza LED - Audi A4 B5
Projekt bardzo podobny do mojego który wykonałem ponad 2 lata temu, tylko że ja dałem diody led większej mocy, więc zredukowała się liczba ledów na płytkach. Co do wycinania płytek na CNC to polecam w gotowym projekcie wylać masę na całą płytkę, wygenerować gerbery i ciąć po obrysie masy. To najprostszy sposób, bynajmniej ja tak robie na cnc
-
Demontaż lampy / listwy drzwiowej
listwa dolna drzwi? odkręcasz 2 srubki, a potem przesuwasz listwe 5 mm do przodu(w stronę maski) i wyskoczy z zaczepów
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
elegancko:thumbup1:
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
super, że udał się montaż. Już odpaliłeś? Dobre rozwiązanie montażu, lepsze niż moje. Jaki sterownik GSM kupujesz? JAkby co to na jesień będę miał gotowy emulator ori webasta. Umożliwi on sterowanie TTC tak samo jak ori webastem - z licznika.
-
Starogard Gdański
A ja myślełem że z Chojnic:)
-
Starogard Gdański
Do Chojnic nie jest daleko, ale myślałem max 20km. Stg to miasto z 45k ludzi a nikogo nie ma na forum, a a4 pełno po mieście jeździ:kwasny:
-
Impregnacja/ zabezpieczenie foteli.
jutro listonosz przyniesie GTechniq I1 Smart Fabric to sie okaże czy środek jest dobry
-
Chorwacja co poleciacie
A jak jest z drogami w Chorowacji i stosunkiem Policji do przyciemnionych szyb?
-
Starogard Gdański
Czy jest na forum jakiś aktywny user forum z okolic Starogardu Gdańskiego?
-
Chorwacja co poleciacie
W profilu masz Miasto Gniewu, więc myślałem że to Gniew:grin:. 30 km odemnie, ja jestem z Starogardu Gdańskiego.