Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W jakich cenach są listwy drzwiowe s-line? 500zł to dobra cena czy drogo?
  2. zrób mały test: złóż tylne fotele i się przejedz. Usłyszysz pewnie dużo szumów z bagażnika. Po wygłuszeniu możesz mieć złożone fotele i nic nie słychać
  3. Jakiej firmy masz alarm? Udaj się do elektronika to pomoże Ci rozwiązać problem.
  4. Jest ciszej. Przede wszystkim nie słychać szumów z okolicy bagażnika. To mi najbardziej przeszkadzało. Poprawił się bas. Przy dużej głośności nic nie drga w drzwiach. Teraz jak jadę to słyszę jakiś szum z okolicy konsoli, ale z tym nic nie zrobię bo za dużo rozbierania.
  5. AUTOGLYM SUPER RESIN POLISH SRP 500ml - CZYŚCI, MASKUJE I ZABEZPIECZA GRATIS MIKROFIBRA - ShowCarShine - Detailing Shop
  6. Do tej pory wydałem na wygłuszenie około 500zł - (drzwi, maska silnika, bagażnik, połka pod szybą). Został mi tylko dach.
  7. zdejmij pokrywę i sprawdz stan wałka rozrządu
  8. Zrobiło się zdecydowanie ciszej, nie słychać podmuchów powietrza, jak np szybko przejeżdża coś z naprzeciwka. Dodatkowo poprawił się bas, tzn jest go więcej:banan:. Po podkręceniu głośności na maxa nic nie trzeszczy w drzwiach. ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 20:13 ---------- Dzisiaj testowałem car pro perl Plastiki są w końcu czarne ---------- Post dopisany 21-05-2013 at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 20:53 ---------- Kolejny etap rezania - montaż foteli sport z b7. Muszę pociągnąć zasilanie i kable do czujników zapięcia pasów ---------- Post dopisany 02-06-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2013 at 20:12 ---------- fotele już na miejscu Doszły też schowki pod fotele:banan: W między czasie było tez szybkie mycie
  9. Możesz pod wosk dać środek z wypełniaczem np SRP, który ukryje rysy.
  10. to co się da zmyj benzyna ekstrakcyjną, resztę usuniesz glinką
  11. kkam odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    na myjni nowo otwarta w Bytowie koło szpitala powiem ci że efekty zadowalające Za 3 tygodnie jadę w tamte okolice na wesele to wypróbuje myjnie. Nie wiesz czy mają tam jakąś informacje o Ph piany? Wosku Ci nie zmyło?
  12. kkam odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Na jakiej myjni mają taką fajną pianę? Czy sama nakładałaś własną pianownicą?
  13. Lepszy rezultat osiągniesz jak zrobisz korektę lakieru i zostaniesz przy obecnym wosku. Wiadomo, że koszt będzie większy, ale rezultaty lepsze. Dodatkowo na dobrze przygotowanej powierzchni wosk będzie dłużej się trzymać. Też kiedyś eksperymentowałem z woskami, ale tak naprawdę korekta lakieru poprawiła znacząco błysk. Już samo zlikwidowanie swirli na lakierze dużo daje.
  14. 90% dobrego połysku to korekta lakieru, w jakim stanie masz lakier?
  15. Tak, środek dobry, ale mało wydajny, na cały samochód poszła butelka 500ml - fotele, dywaniki, bagażnik. Po impregnacji woda nie wsiąka, robią się kropelki na powierzchni materiału
  16. Projekt bardzo podobny do mojego który wykonałem ponad 2 lata temu, tylko że ja dałem diody led większej mocy, więc zredukowała się liczba ledów na płytkach. Co do wycinania płytek na CNC to polecam w gotowym projekcie wylać masę na całą płytkę, wygenerować gerbery i ciąć po obrysie masy. To najprostszy sposób, bynajmniej ja tak robie na cnc
  17. listwa dolna drzwi? odkręcasz 2 srubki, a potem przesuwasz listwe 5 mm do przodu(w stronę maski) i wyskoczy z zaczepów
  18. super, że udał się montaż. Już odpaliłeś? Dobre rozwiązanie montażu, lepsze niż moje. Jaki sterownik GSM kupujesz? JAkby co to na jesień będę miał gotowy emulator ori webasta. Umożliwi on sterowanie TTC tak samo jak ori webastem - z licznika.
  19. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    A ja myślełem że z Chojnic:)
  20. kkam odpowiedział(a) na kkam temat w Pomorskie
    Do Chojnic nie jest daleko, ale myślałem max 20km. Stg to miasto z 45k ludzi a nikogo nie ma na forum, a a4 pełno po mieście jeździ:kwasny:
  21. jutro listonosz przyniesie GTechniq I1 Smart Fabric to sie okaże czy środek jest dobry
  22. A jak jest z drogami w Chorowacji i stosunkiem Policji do przyciemnionych szyb?
  23. kkam opublikował(a) temat w Pomorskie
    Czy jest na forum jakiś aktywny user forum z okolic Starogardu Gdańskiego?
  24. W profilu masz Miasto Gniewu, więc myślałem że to Gniew:grin:. 30 km odemnie, ja jestem z Starogardu Gdańskiego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.