Treść opublikowana przez kkam
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
zawsze jest ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Jest ryzyko, jest zabawa:banan:
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Wszystko na plastikowe zatrzaski.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ja niestety musiałem zostać dłużej w pracy i nie mogłem przyjechać ale za to udało mi się dziś wyrezać
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Ja przerabiałem tylko raz ten przełącznik, kupiłem wersje tylko z przeciwmgielnymi z tyłu. Nie wiem jak jest w innych, ale myślę, że podobnie. Poniżej zdjęcie pokrętła z chromem, musiałem obciąć ten "cypek" wystający. tutaj stare i nowe pokrętło - nowe jest płytsze, ale podczas włączania halogenów nie ma szpary itp ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Cały mechanizm przełączania pozostaje stary , przekładasz tylko pokrętło. Jedyna trudność jest w tym, aby rozłożyć stary włącznik i nic nie urwać. Aby zdjąć pokrętłuy musisz wszystko rozebrać. Montaż jest prosty - składasz wszystko do kupy, sprawdzasz czy włącznik działa w aucie, a potem na trzpień wciskasz nowe pokrętło.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Wszystko pasuje. Mogę nawet dać dokładniejsze zdjęcia z przekładki. Jedyna rzecz jaką musiałem zrobić to obciąć nożem do tapet jeden mały ząbek
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Będzie pasować. Ja kupiłem ten PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ CHROM VW TIGUAN EOS B7 CC 3C8 (3001226126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Jak będziesz przekładać pokrętło to musisz mieć dużo cierpliwości:grin: ja męczyłem się ponad godzinę z tym.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Vw eos
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
wyniki dzisiejszego rezania:banan:
-
Migający trójkąt , akumulator rozładowuje się
Jeżeli przycisk od awaryjnych nie gaśnie, zapala się co jakiś czas to prawdopodobnie walnięty masz moduł komfortu, nie przechodzi w stan uśpienia. W pierwszej kolejności zrób porządek z drzwiami, bo może masz tam jakieś zwarcie, albo kabelek pęknięty.
-
wyjecie soczewki z lampy audi
musisz ścisnąć ten drut i go wyjąć, potem całą soczewkę możesz wyciągać. Uważaj na gumki, które są na śrubkach pod soczewką - podczas wyciągania soczewki zapamiętaj jak były ustawione. Poniżej zdjęcie już wyjętej soczewki i rozebranej na elementy
-
Opóźniona reakcja na gaz
zrób logi dynamiczne i dodatkowo podczas przyspieszania i zwalniania, tak aby uchwycić moment zamulania
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Te płytki to zamienniki żarówek 5W5. Była to pierwsza wersja prototypowa. Teraz mam już gotowy projekt dla firmy zajmującej się produkcją laminatów. Zastanawiam się czy nie zrobić kilkunastu sztuk. Cena by oscylowała w granicy 8-9zł/szt. Jakie teraz masz ledy? Nieiwem czy zapas jest konieczny. Moje swiecą już ponad rok, mam je wszędzie: mijania, rejestracja, wszystkie lampki w samochodzie, nic nie mruga, nic też sie nie przepaliło.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzisiejszy spot aktualny ?? czy snieg wszystkich zniechęcił?
-
Przyceimnione Szybki
Jedz do Bytowa do Auto-Hit. Pełen profesjonalizm, za sedana b6 wzięli 480zł
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Do halogenów wstawiłem 9 diod smd, podobne do tych co są w telefonach jako flash. Świeci mocniej niż na zdjęciu. Nic nie paruje. Ori żarówka halogenowa jest na swoim miejscu.
-
B6 DIVISION
Ja jak zrobi jeszcze kilka modów to też zacznę się starać, bo narazie chyba za mało rzeczy zmieniłem w aucie
-
B6 DIVISION
Jak spasowałeś? Podcinałeś jakoś od dołu? Obcinałem z tyłu, szerokość i wysokość pasuje. trzeba sciąć 1cm plastiku do okoła ramki, bez tego ramka nie zrówna się ze zderzakiem i będzie wystawać. 10min roboty
-
B6 DIVISION
Oświetlenie drzwi i klamek Dzieki za info, czyli to wiązka boczka:naughty:
-
B6 DIVISION
tak, dolny jest z A6 C5, cieżko znaleźć ori s-line w dobrej cenie:kwasny:
-
B6 DIVISION
Pytanie do rezaczy, od czego są te mniejsze wiązki na zdjęciu? Dostałem dziś komplet tylnych szyb w elektryce, tylko nie wiem do czego te małe wiązki.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Dzisiaj listonosz przyniósł taki zestaw:banan:jak zrobi się cieplej to zabiorę się za montaż elektryki w tylnych szybach:banan:
-
Prośba o analizę kogoś kompetentnego! Brak mocy, turbo dziura!
zrób te logi: basic settings: 000, 003, 011 logowac ok.50s. stat: 000, 001, 003, 004, 007, 013,014, 018, 023 dynam: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011 - 3 bieg 1500-4000obr, pedał gazu na maxa podczas logowania
-
Prośba o analizę kogoś kompetentnego! Brak mocy, turbo dziura!
podmień przepływomierz i zrób jeszcze raz logi
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
Najlepiej jakbyś rozebrał boczek. Wtedy bierzesz rączke pod gorącą woda i schodzi podczas mycia zwykła gąbka do naczyń. Nowa rączka kosztuje w serwisie 70zł, wiec warto zastanowić się czy warto szorować i malować.
-
[B6 AWX] AUDI A4 B6 Avant 1,9 TDI 131 KM
bardzo ładna. Do planów dopisz jeszcze s-line zewnętrzny i malowanie dokładek