Treść opublikowana przez kkam
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
Kilka razu upuścić go na ziemię, tak aby odpadło troche ołowiu i zrobiło się zwarcie w celi. Oczywiście na akumulatorze z zewnątrz nie może być sladów uderzeń
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
dobrze ze jesteś cały, przy jakiej prędkości było ten wypadek?
-
Kupujemy prostownik.
kup nowy akumulator to o prostowniku będziesz mógł zapomnieć na kilka lat. Za cenę dobrego prostownika dostaniesz już aku
-
Brak grzania swiec żarowych po ponownym odpaleniu
czy po tych 30s gorzej Ci odpala?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
ja kupiłem diody na stronie maritex.com.pl i ponad 1,5 roku się świecą nic się nie przepaliło.
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
Jak jest gwarancja to powinni wymienić, jak nie uwzglednią to zawsze można mu pomóc się popsuć bardziej. Ciekawe czy z nowym aku będzie lepiej odpalać
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
Akumulator zawsze można spróbować reanimować. Łąduj go małym prądem przez co najmniej 15h. Potem podłącz do samochodu, następnego dnia sprawdź napięcie. Jak będzie mniej niż 12,5V to warto pomyśleć nad nowym. 1,5 roku to strasznie mało:kwasny:
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
aku po nocy powinien mieć około 12,5. Jeżeli ma niżej to należy go podładować bo może się zasiarczyć.
-
Jak dobrać amorki do sprężyn eibach -30.
możesz kupić monroe reflex dla zawieszenia sport
-
Alarm sam się uzbraja, zamykają się drzwi POTRZEBNA SZYBKA POMOC !!!
krańcówki w drzwiach działają? Być może alarm nie zauważył otwarcia drzwi i się ponownie uzbraja
-
Problem z turbo, pytanie o BRD
to ile trzyma sprzęgło z AVF?
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
Wskakiwanie na wyższe obroty może wskazywać uszkodzony czujnik temp. Rano przed odpaleniem możesz VAGiem sprawdzic temp paliwa, temp w dolocie i tem płynu chłodzącego, wszystkie wskazania powinny być zbliżone. Pytałem o to jak Ci odpala, bo u siebie kilka razy mi się zdarzyło, że miał problem z rozruchem. Też sie zadławił na starcie. Co ciekawe jak nagrzałem silnik webastem to z odpalaniem nie było problemu.
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
Dlaczego masz takie wysokie obroty? Czy po odpaleniu zawsze masz wyższe obroty, a dopiero po jakims czasie stabilizują sie na ~950? Czujnik temperatury sprawdzałeś?
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
A w jakim stanie masz sprzęgiełko na alternatorze? Może mieć ono wpływ na przygasanie świateł, ale nie powinno mieć wpływu na odpalanie. A jak u Ciebie wygląda odpalanie? Długo kręcisz i nie zaskakuje? Czy odpala od razu i śie dławi, więć dłużej musisz przytrzymać na rozruszniku?
-
Pomóżcie proszę! Za niskie zawieszenie 1BE
Polecam AZ serwis z pruszcza gd, prawdziwi pasjonaci Audi. W Starogardzie niestety nie ma dobrych specjalistów od audi, bynajmniej ja takich nie spotkałem;/ Dlatego to co się da to robie sam na kanale. Co do wymiany sprężyn to ogarniesz to sam. Prosta robota. Z przodu jest troche wiecej pracy, ale też nic skomplikowanego. Główny problem to poprzeczna sruba spinająca górne wahacze
-
Problem z turbo, pytanie o BRD
A czy w ogołe w AWX warto pchać się w BRD i FMIC? Przecież ori sprzegło z AWX tego nie wytrzyma, a swap na AVF jest kosztowny
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
Jak Ci odpala po wymianie pompy?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Problem polega tylko na tym, ze mozesz stracic dowod Dlaczego można stracić dowód? Na lampce są oznaczenia homologacji. A to że jest włożna za szybką od halogenu nie powinno robić problemu.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Do polerowania mozesz kupić tlenek ceru i bez problemu wypolerujesz. Ja u siebie usuwałem rysy z szyby i dało rade. Bierzesz filc polerski, tlenek, troche wody i jazda. Niestety praca jest czasochłonna, ale przynosi rezultaty.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
super rozwiązanie z wstawieniem dziennych w halogen. Co do ledów ze skody to jestem przekonany, że muszą się przegrzewać. Obudowa jest cała z plastiku, więc nie ma dobrego odprowadzania ciepła
-
Rdzawy nalot na kole pasowym rozrządu i mocne swierszczenie. Rozwiązane !
A nie piszczy Ci pasek nas alternatorze?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
A czy mogłby ktoś wstawić dobrą fotke wnętrza ledów? Jakie tam są ledy 1W? Przetwornica jest impulsowa czy zwykły stabilizator liniowy?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
A jak sie sprawują te ledy ze skody we mgle? sprawdzają sie jako przeciwmgielne?
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
Może być inna cyrkulacja powietrza, ale troche to dziwne zeby inny układ wlotów powietrza robił taką różnicę.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
A jak to wygląda na skodach? też parują? bo jeżeli tak to może za jakiś czas będzie u nich akcja korekcyjna,