Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Kilka razu upuścić go na ziemię, tak aby odpadło troche ołowiu i zrobiło się zwarcie w celi. Oczywiście na akumulatorze z zewnątrz nie może być sladów uderzeń
  2. dobrze ze jesteś cały, przy jakiej prędkości było ten wypadek?
  3. kup nowy akumulator to o prostowniku będziesz mógł zapomnieć na kilka lat. Za cenę dobrego prostownika dostaniesz już aku
  4. czy po tych 30s gorzej Ci odpala?
  5. ja kupiłem diody na stronie maritex.com.pl i ponad 1,5 roku się świecą nic się nie przepaliło.
  6. Jak jest gwarancja to powinni wymienić, jak nie uwzglednią to zawsze można mu pomóc się popsuć bardziej. Ciekawe czy z nowym aku będzie lepiej odpalać
  7. Akumulator zawsze można spróbować reanimować. Łąduj go małym prądem przez co najmniej 15h. Potem podłącz do samochodu, następnego dnia sprawdź napięcie. Jak będzie mniej niż 12,5V to warto pomyśleć nad nowym. 1,5 roku to strasznie mało:kwasny:
  8. aku po nocy powinien mieć około 12,5. Jeżeli ma niżej to należy go podładować bo może się zasiarczyć.
  9. możesz kupić monroe reflex dla zawieszenia sport
  10. krańcówki w drzwiach działają? Być może alarm nie zauważył otwarcia drzwi i się ponownie uzbraja
  11. to ile trzyma sprzęgło z AVF?
  12. Wskakiwanie na wyższe obroty może wskazywać uszkodzony czujnik temp. Rano przed odpaleniem możesz VAGiem sprawdzic temp paliwa, temp w dolocie i tem płynu chłodzącego, wszystkie wskazania powinny być zbliżone. Pytałem o to jak Ci odpala, bo u siebie kilka razy mi się zdarzyło, że miał problem z rozruchem. Też sie zadławił na starcie. Co ciekawe jak nagrzałem silnik webastem to z odpalaniem nie było problemu.
  13. Dlaczego masz takie wysokie obroty? Czy po odpaleniu zawsze masz wyższe obroty, a dopiero po jakims czasie stabilizują sie na ~950? Czujnik temperatury sprawdzałeś?
  14. A w jakim stanie masz sprzęgiełko na alternatorze? Może mieć ono wpływ na przygasanie świateł, ale nie powinno mieć wpływu na odpalanie. A jak u Ciebie wygląda odpalanie? Długo kręcisz i nie zaskakuje? Czy odpala od razu i śie dławi, więć dłużej musisz przytrzymać na rozruszniku?
  15. Polecam AZ serwis z pruszcza gd, prawdziwi pasjonaci Audi. W Starogardzie niestety nie ma dobrych specjalistów od audi, bynajmniej ja takich nie spotkałem;/ Dlatego to co się da to robie sam na kanale. Co do wymiany sprężyn to ogarniesz to sam. Prosta robota. Z przodu jest troche wiecej pracy, ale też nic skomplikowanego. Główny problem to poprzeczna sruba spinająca górne wahacze
  16. A czy w ogołe w AWX warto pchać się w BRD i FMIC? Przecież ori sprzegło z AWX tego nie wytrzyma, a swap na AVF jest kosztowny
  17. Jak Ci odpala po wymianie pompy?
  18. Problem polega tylko na tym, ze mozesz stracic dowod Dlaczego można stracić dowód? Na lampce są oznaczenia homologacji. A to że jest włożna za szybką od halogenu nie powinno robić problemu.
  19. Do polerowania mozesz kupić tlenek ceru i bez problemu wypolerujesz. Ja u siebie usuwałem rysy z szyby i dało rade. Bierzesz filc polerski, tlenek, troche wody i jazda. Niestety praca jest czasochłonna, ale przynosi rezultaty.
  20. super rozwiązanie z wstawieniem dziennych w halogen. Co do ledów ze skody to jestem przekonany, że muszą się przegrzewać. Obudowa jest cała z plastiku, więc nie ma dobrego odprowadzania ciepła
  21. A czy mogłby ktoś wstawić dobrą fotke wnętrza ledów? Jakie tam są ledy 1W? Przetwornica jest impulsowa czy zwykły stabilizator liniowy?
  22. A jak sie sprawują te ledy ze skody we mgle? sprawdzają sie jako przeciwmgielne?
  23. Może być inna cyrkulacja powietrza, ale troche to dziwne zeby inny układ wlotów powietrza robił taką różnicę.
  24. A jak to wygląda na skodach? też parują? bo jeżeli tak to może za jakiś czas będzie u nich akcja korekcyjna,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.