Treść opublikowana przez kkam
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
i jak tam? rozwiązałeś problem z odpalaniem?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będę przejazdem w Pruszczu tak kolo 18-19 to wjadę, może ktoś będzie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak koło alkoholi to napewno znajdę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będzie jutro ktoś na spocie u Ola? Po której stronie drogi jest nowy warsztat Ola? Jest jakiś szyld, bo nie wiem czy trafie;p
-
Imobilajzer
podmień czarne wężyki przy filtrze paliwa, na przezroczyste i zobacz czy po nocy będzie w przewodach paliwo. Jeżeli po kilkunastokrotnym przekręceniu paliwa odpala lepiej, to znaczy że ma problem z paliwem.
-
Imobilajzer
A czy po pierwszym odpaleniu leci biały dym? Może któryś wtrysk leje?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
wejdz pod samochód i zobacz czy masz dołożony DPF, wygląda jak dodatkowy katalizator. JAk masz DPF to lej 5w30, jak nie masz to lej 5w40
-
Imobilajzer
musisz mieć kabelek, instrukcji na forum nie będę zamieszczać. Podjedz do kogoś kto naprawia liczniki itp, to ci wyłączy. Jak kontrolka sie nie zapala to znaczy że to nie imo, tymbardziej, ze jak juz odpalisz to potem jest dobrze. Wygląda na zapowietrzanie się. Jakie masz korekcje w grupie 13? Jaki kąt synchronizacji?
-
Imobilajzer
Jak już odpalisz i zgasisz to normalnie idzie odpalić? Wyłącz imo i zobacz czy będą takie problemy. Czy jak nie chce zapalić to swieci Ci się kontrolka od imo?
-
Mechanik z trójmiasta do polecenia
Najlpiej podjedz osobiście bo zawsze lepiej jest się dogadac. Jeżeli mechanik jest dobry i nie można sie dodzwonić to świadczy tylko o tym, że ma dużo roboty i jest dobry.
-
Ektromagnetyczne czujniki parkowania
ja zamontowałem u siebie, jestem zadowolony. Niestety jest mniejszy zasięg niż ori czujników
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hidserwis.pl - Naprawa przetwornic świateł xenonowych tu masz stronke tego kolesia, zadzwon do niego i sie dogadaj, konkretny koles Dziękówa a nie masz nr jakiegoś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w koszalinie jest koles który naprawia przetwornice, czesto ma swoje ogloszenia na allegro, koszt naprawy to 100zł, u mnie już po naprawie 1,5roku wszystko smiga
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
a może paliwo się gdzies cofa? i musisz dłużej zakrecić az zaciągnie?
-
Wyciszenie wnętrza..
Według mnie jest komfortowo, ale zawsze może być lepiej. Jeżeli przesiadasz się z gorszego samochodu to będziesz zadowolony. Dużo robią też opony.
-
Wyciszenie wnętrza..
Ja jestem po wygłuszeniu bagażnika i przestrzeni pod tylnymi fotelami. Na blachy poszła mata STP, ale tylko w miejsca najbardziej rezonujące. A potem na całość poszło poroso. Dodatkowo wygłuszyłem połkę pod szybą. Wrażenia: jest znacznie ciszej. Kiedyś słyszałem szumy powietrza dochodzące z tyłu, teraz słyszę jakiś szum z przodu. Za jakiś czas wygłuszę drzwi. Dużo też daje nałożenie dodatkowej uszczelki w miejscu gdzie przednie drzwi nachodzą na tylne, jest tam taki rancik.
-
Po wymianie silnika, mocno trzęsie przy przyśpieszaniu
zrobiłeś logi? czy po włożeniu wtrysków robiłeś korektę softu? sterownik silnika masz od AWX czy AVB?
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ja za dwa tygodnie, jak tylko wróce z delegacji. Pewnie już będą przymrozki
-
Po odpaleniu na zimnym trzęsie silnkiem.
prawda, sprawny silnik odpali nawet przy -10. Niestety nie wiemy w jakim stanie jest silnik autora postu. Świece to jedna z możliwych usterek, równie dobrze może być problem z wtryskami itd. ale bez logów/ dokładniejszego sprawdzenia silnika to tylko gdybanie.
-
Po odpaleniu na zimnym trzęsie silnkiem.
u mnie dziś o 7 rano były 3 stopnie.... świece grzeją poniżej 5 stopni.
-
Po odpaleniu na zimnym trzęsie silnkiem.
A w jakim stanie świece żarowe?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Klocki mogę sobie wymienić sam. Całe hamulce 320/288 robiłem sam. W ostatni tydzień października będę w Twoich okolicach, dlatego pomyślałem o tej wymianie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tomku a jakbym wpadł do Ciebie na mini spota w zakładzie i montaż klocków pod koniec października:wink:?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie doradźcie mi jakie mam kupić klocki do zacisków 320 mm z a4 b7. Kupić zwykłe czy FDSP? Czy na FDSP będzie zauważalna różnica w hamowaniu? Obecnie mam ori klocki. Czy warto pchać się w FDSP?
-
Problem po wymianie filtra paliwa??
założyłeś nowy oring na zaworek wciskany do filtra?