Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. i jak tam? rozwiązałeś problem z odpalaniem?
  2. Ja będę przejazdem w Pruszczu tak kolo 18-19 to wjadę, może ktoś będzie.
  3. jak koło alkoholi to napewno znajdę
  4. będzie jutro ktoś na spocie u Ola? Po której stronie drogi jest nowy warsztat Ola? Jest jakiś szyld, bo nie wiem czy trafie;p
  5. podmień czarne wężyki przy filtrze paliwa, na przezroczyste i zobacz czy po nocy będzie w przewodach paliwo. Jeżeli po kilkunastokrotnym przekręceniu paliwa odpala lepiej, to znaczy że ma problem z paliwem.
  6. A czy po pierwszym odpaleniu leci biały dym? Może któryś wtrysk leje?
  7. wejdz pod samochód i zobacz czy masz dołożony DPF, wygląda jak dodatkowy katalizator. JAk masz DPF to lej 5w30, jak nie masz to lej 5w40
  8. musisz mieć kabelek, instrukcji na forum nie będę zamieszczać. Podjedz do kogoś kto naprawia liczniki itp, to ci wyłączy. Jak kontrolka sie nie zapala to znaczy że to nie imo, tymbardziej, ze jak juz odpalisz to potem jest dobrze. Wygląda na zapowietrzanie się. Jakie masz korekcje w grupie 13? Jaki kąt synchronizacji?
  9. Jak już odpalisz i zgasisz to normalnie idzie odpalić? Wyłącz imo i zobacz czy będą takie problemy. Czy jak nie chce zapalić to swieci Ci się kontrolka od imo?
  10. Najlpiej podjedz osobiście bo zawsze lepiej jest się dogadac. Jeżeli mechanik jest dobry i nie można sie dodzwonić to świadczy tylko o tym, że ma dużo roboty i jest dobry.
  11. ja zamontowałem u siebie, jestem zadowolony. Niestety jest mniejszy zasięg niż ori czujników
  12. Hidserwis.pl - Naprawa przetwornic świateł xenonowych tu masz stronke tego kolesia, zadzwon do niego i sie dogadaj, konkretny koles Dziękówa a nie masz nr jakiegoś
  13. w koszalinie jest koles który naprawia przetwornice, czesto ma swoje ogloszenia na allegro, koszt naprawy to 100zł, u mnie już po naprawie 1,5roku wszystko smiga
  14. a może paliwo się gdzies cofa? i musisz dłużej zakrecić az zaciągnie?
  15. Według mnie jest komfortowo, ale zawsze może być lepiej. Jeżeli przesiadasz się z gorszego samochodu to będziesz zadowolony. Dużo robią też opony.
  16. Ja jestem po wygłuszeniu bagażnika i przestrzeni pod tylnymi fotelami. Na blachy poszła mata STP, ale tylko w miejsca najbardziej rezonujące. A potem na całość poszło poroso. Dodatkowo wygłuszyłem połkę pod szybą. Wrażenia: jest znacznie ciszej. Kiedyś słyszałem szumy powietrza dochodzące z tyłu, teraz słyszę jakiś szum z przodu. Za jakiś czas wygłuszę drzwi. Dużo też daje nałożenie dodatkowej uszczelki w miejscu gdzie przednie drzwi nachodzą na tylne, jest tam taki rancik.
  17. zrobiłeś logi? czy po włożeniu wtrysków robiłeś korektę softu? sterownik silnika masz od AWX czy AVB?
  18. ja za dwa tygodnie, jak tylko wróce z delegacji. Pewnie już będą przymrozki
  19. prawda, sprawny silnik odpali nawet przy -10. Niestety nie wiemy w jakim stanie jest silnik autora postu. Świece to jedna z możliwych usterek, równie dobrze może być problem z wtryskami itd. ale bez logów/ dokładniejszego sprawdzenia silnika to tylko gdybanie.
  20. u mnie dziś o 7 rano były 3 stopnie.... świece grzeją poniżej 5 stopni.
  21. A w jakim stanie świece żarowe?
  22. Klocki mogę sobie wymienić sam. Całe hamulce 320/288 robiłem sam. W ostatni tydzień października będę w Twoich okolicach, dlatego pomyślałem o tej wymianie.
  23. Tomku a jakbym wpadł do Ciebie na mini spota w zakładzie i montaż klocków pod koniec października:wink:?
  24. Panowie doradźcie mi jakie mam kupić klocki do zacisków 320 mm z a4 b7. Kupić zwykłe czy FDSP? Czy na FDSP będzie zauważalna różnica w hamowaniu? Obecnie mam ori klocki. Czy warto pchać się w FDSP?
  25. założyłeś nowy oring na zaworek wciskany do filtra?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.