Treść opublikowana przez kkam
-
paliwo BP DIESLA ULTIMATE
Teoretycznie paliwa "premium" mają wyższą liczbę cetanową. Im wyższa liczba cetanowa tym lepiej spala sie ropa. Głownie ma to wpływ na rozruch zimnego silnika.
-
maty do wygłuszania drzwi
stp silver. Nie pchaj się tylko w maty bitumiczne app/boll. Strata czasu i pieniędzy. Ja u siebie zaczynam od wygłuszenia bagażnika. Na blachy poszlo stp silver i na to warstwa poroso.
-
maty do wygłuszania drzwi
Jaki masz budżet? Roboty przy każdych jest sporo. Jedne z lepszych to dynamat xtreme.
-
Podwyższone obroty
podmień czujnik temperatury, ewentualnie sprawdz w jakim stanie jest wiązka idąca do czujnika
-
Po odpaleniu samochodu i włączeniu świateł pojawia się bremse z abs i esp
akumulator w jakim stanie? spróbuj podładować go.
-
[B6 AWX] srebrny avancior
do plastików w audi dobry jest chemicals guys natural shine, po nim wszystko jest matowe. Niestety po plaku wszystko wygląda jak tłuste.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
6-7 rozcieńczonego? Bo z tego co widzę to w PL można kopic już rozrobiony, gotowy do malowania.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ile litrów potrzeba na pomalowanie a4 b6?
-
[B6 AWX] srebrny avancior
ładnie, tylko od czego masz wszystko takie tłuste?
-
Ukręcona śruba-korek spustowy w misce olejowej ?
naspawaj na śrubę jaką nakrętkę a potem wykręć.
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
w pompie vacum jest zaworek zwrotny na powrocie, może on nie trzyma?
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
Ja u siebie wygłuszyłem bagażnik, efekt mnie zadawala. robiłem to pod kątem wyciszenia, a nie audi. Na drgające blachy posżła mata STP, ale tylko na większe fragmenty blach, nie na kazdy cm. A potem na całość poszło poroso
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
Czy po wygłuszeniu drzwi słyszysz jakąs róznicę w wyciszeniu auta? Chodzi mi o dźwięki dochodzące z ulicy.
-
[ALL B6] Zbiornik paliwa - przelewanie się paliwa?
Ja u siebie wygłuszyłem bagażnik i przestrzeń pod tylnymi fotelami, po tym zabiegu chlupotania już nie słychać.
-
separator antenowy do nieseryjnego radia
czy do starego radia przypadkiem nie przychodziły 2 kable od anteny? jeżeli 2 to masz moduł antenowy z opcją diversity, być może zasilanie powinno iść tym drugim kablem.
-
Zatrzaśnięty kluczyk
Dobrze włożyłeś baterie? Napewno padła bateria? może pilot sie popsuł? mi przy wymianie baterii nie rozkodował się pilot. Zawsze możesz wejść przez bagażnik
-
separator antenowy do nieseryjnego radia
czy wcześniej ori radio działało? Masz sedana? w sedanach czesto pada moduł wzmacniacza, który jest na szybie.
-
Jak naprawić pęknięte mocowania lamp ?
daj do pospawania
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Jeżeli laptopa ma używać dopiero za rok, bo na studia pewnie w październiku pójdzie, to lepiej kupić go później, dostaniesz o lepszych parametrach. Druga sprawa to taka, że jesteś bardzo młody, pewnie to Twoja pierwsza poważna miłość, więc się zastanów czy drogie prezenty to dobre rozwiązanie. One szczęścia nie dają. Jeżeli dziewczyna jest skromna to możesz wprawić ją w zakłopotanie drogim prezentem. Jeżeli jest materialistką to i tak nie będzie Cie bardziej kochać za ten prezent. Na gwiazdkę można dać wiele innych lepszych prezentów. Najlepsze prezenty to takie w które wkładasz dużo zaangażowania aby je kupić/zrobić.
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
A paliwo próbowałeś lać z innej stacji?
-
Miejsce na sub w sedanie?
Przy BOSE masz inne głośniki i wzmacniacz. Ilość i umiejscowienie jest takie same jak w standardzie z aktywnym tyłem.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
za***isty kolor ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- jutro będę przejeżdżać berlinką przez Twoje miasto to może gdzieś Cię zobaczę
-
podpiecie zasilania do wzmacniacza/subwoofera
Jeżeli chcesz korzystać z mocy maksymalnej, to musisz poprowadzić dodatkowe kable. Im większy przekrój tym niższe będziesz miał spadki napięcia. Warto pomyśleć nad kondensatorem, albo dodatkowym akumulatorem w bagażniku.
-
Miejsce na sub w sedanie?
ja mam bose i sub jest w półce. Radio RNSD
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
A w jakim stanie mialeś gniazda pompowtrysków? Sprawdzałęś przy wymianie oringów czy nie ma na nich rantów?