Treść opublikowana przez kkam
-
Wymiana świec żarowych
oringi na pompkach sprawdz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak gokarty to też wpadne, muszę tylko mojego parcha w jedną całość złożyć
-
Pojemność akumulatora.
jak odsiarczałeś? jakim napięciem? ile godzin?
-
B6 DIVISION
Ma ktoś z Was zdjęcie bagażnika z a4 b6 sedan, w którym jest uchwyt na reklamówki?Kupiłem uchwyt i nie wiem w którym miejscu powinien być przykręcony.
-
B6 DIVISION
ze licznika:wink: gdzieś był fajny schemat całego oświetlenia:naughty: szybkie pytanko : czy warto brać/zakładać stabilizator od S4??? czy to to samo co w 1,8t itd:eusathink: W s4 były trochę grubsze stabilizatory, ale jak już chcesz wymieniać to lepiej brać od rs4. Jeżeli cena za tył poniżej 100 to się opłaca. przedni stabilizator w rs4 jest taki sam jak w b7 3.0 tdi
-
Na zimnym pali, na ciepłym bardzo duże problemy
poczytaj o tym w necie. wiele osób ma takie same objawy. Problem jest w tym, że na zimnym silniku paliwo jest podawane przy niższych obrotach, natomiast na ciepłym próg wzrasta. Objawy są takie ze na zimnym pali na dotyk, a jak jest nagrzany to trzeba kręcić 3-4 sekund. Można też na próbę odpiąć czujnik temperatury.
-
Na zimnym pali, na ciepłym bardzo duże problemy
prawdopodobnie mapa startowa do korekcji. Jeżeli macie możliwość to podmieńcie akumulator na inny. Sprawdź rozrusznik. To częsta objawa za małych obrotów podczas odpalania. Rozwiązanie to regeneracja rozrusznika, wymiana akumulatora bądz korekcja mapy, tak aby podawał paliwo przy niższych obrotach.
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
kiedy wpadasz na spota w 3mieście? czym malowałeś lusterka? zwykła farba?
-
Wykres po modyfikacjach AWX
dobry wynik, pewnie AVF?
-
pytanie o zielona naklejke od strony pasazera
Dodatkowo w b6 nie ma wypalania i tym podobnych spraw. Jeżeli DPF jest zapchany to tylko wymiana.
-
pytanie o zielona naklejke od strony pasazera
ja u siebie w b6 1.9 awx tez miałem zielona wlepkę. Poprzedni właściciel dołożył DPF, ale to nie taki DPF jak w nowszych. Wygląda jak zwykły dodatkowy katalizotor, po prostu jeszcze jedna pucha na wydechu. Bez problemu można wyciąć
-
nadkola
w b7 były już chyba tylko materiałowe. Materiałowe bardziej tłumią dźwięk
-
wymiana soczewek
no dystanse to też problem, trzeba zwrócić uwagę podczas wyciągania jak są ustawione, bo jak się je odwrotnie wsadzi to lampa będzie krzywo świecić. Ja jak u siebie czyściłem soczewki to dałem dystans odwrotnie i musiałem jeszcze raz rozbierać;/
-
wymiana soczewek
da się wyjąc soczewke, ale jest to bardzo trudne bo mało miejsca. niestety nie jest tak łatwo jak w bixenonie, ale się da.
-
Problem z oświetleniem,oraz zółta kontrolka
jak masz czas w weekend to możemy zrobić mini spota, pogadamy o autkach i zobaczymy co z tym światłem i głosnikiem
-
Problem z oświetleniem,oraz zółta kontrolka
jeżeli nie działa Ci głośnik w drzwiach to prawdopodobnie masz uszkodzoną wiązkę łączącą drzwi ze słupkiem.
-
Problem z oświetleniem,oraz zółta kontrolka
u jakiego byłeś mechanika? w okolicy Skarszew i stg nie ma nikogo dobrego od Audi, sam to przerabiałem, najbliższy dobry mechanik jest w AZ serwis w Pruszczu Gd. Czy jak otworzysz drzwi to masz na wyświetlaczu info o otwarciu? czy oświetlenie wnętrza działa jak włączysz z przycisku? nie masz zalanej podłogi pod fotelem kierowcy?(pod fotelem jest moduł komfortu, który steruje m.in oświetleniem wnętrza)
-
[ALL B6] Klamka kierowcy
czy ktoś już przekładał klamkę? da się to zrobić bez podnoszenia ramki szyby? bo chyba trochę mało miejsca jest zeby włożyć rękę i zdjąć blachę mocującą klamkę.
-
Bose subwoofer "pierdzi"
najlepiej blachy wykleić matami i dodatkowo pod samą półkę dać poroso
-
Szarpanie,dlawienie 1,9tdi
w jakim stanie masz gniazda pompowtryskiwaczy?
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
ja po programie nie mam różnicy w spalaniu, oczywiście przy normalnej jeździe
-
Pompo wtryskiwacze - potrzebna pomoc - pilne
co to znaczy że cay dzień ustawiali? metodą prób i błędów? jest jeden sposób ustawiania pompek i nalzęy postępować zgodnie z instrukcją. Jak tam rozrząd? dobrze ustawili kąt synchronizacji?
-
Mechanik z trójmiasta do polecenia
tylko AZ
-
Cany w b6 a zarowki?
Zwykłe ledy mają za mały pobór prądu. Kup ledy które mają dodatkowe rezystorki, tzw ledy z can bus.Mają one większy pobór prądu i oszukują MCE.
-
[B6 AVF] Sreberko Quattro 1.9TDI 130KM + Chip #SKRADZIONE#
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-s-line-tdi-237484/ zobacz tutaj