Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. wpływ ma pozycja samochodu, jak postawiasz przód niżej to paliwo sie nie cofa. pompa sie zapowietrza dlatego masz takie objawy. Pompe można sprawdzić manometrem, podłączasz manometr do pompy i patrzysz jakie daje ciśnienie, powinno być o ile dobrze pamiętam 7 bar przy 4tys obrotów
  2. wyciągasz lampe i jest dostęp do spryskiwacza, co prawda słaby ale da sie go wyjąć.
  3. są już Ds pod 288? super, bo jeszcze jakiś czas temu nie było. ile kosztuje komplet na przód i tył?
  4. mam zestaw 320/288 i ori klocki. Czy jeżeli na przód dam klocki FDSP to odczuje jakąś różnicę?
  5. przyczyną wyższego spalania mogą być np lejące wtryski. oringi chyba nie beda miały dużego wplywu na spalanie
  6. miałem podobnie, dodatkowo po odpaleniu biały dym. Oringi na pompkach do wymiany, po wymianie już 2 lata wszystko jest ok.
  7. w pompie na powrocie jest zaworek zwrotny, niestety nie jest on rozbieralny. jak się uszkodzi to mogą być problemy z odpaleniem. możesz za pompą dać zawór zwrotny, ciśnienie otwarcia 1 bar. Jeżeli potrzebujesz to mogę wstawić schemat blokowy pompy.
  8. w b5 nie ma sygnalizacji spalonych zarówek
  9. ogólnie dwumas nie lubi niskich obrotów i dużego obciążenia. np jak masz poniżej 2tys obrotów to nie wciskaj gazu na maxa, lepiej zredukować i wtedy gaz do dechy.
  10. dokładnie, dwumas możesz załatwić bardzo szybko jak masz zły styl jazdy. Zrób prosty test, rozpędź się do 50km/h, włącz 5 bieg i naciśnij gaz do dechy. Jeżeli silnikiem zacznie szarpać, trząść - dwumas do wymiany. Jeżeli dwumas jest ok to samochód będzie równomiernie, powoli przyspieszać, bez stuków itp.
  11. mi nawet przy -5 z padniętymi świecami palił, więc na pewno to nie świece. Ja obstawiam zapowietrzanie układu paliwowego.
  12. jeszcze mogą być do wymiany oringi na pompowtryskach
  13. kkam odpowiedział(a) na GreGoriO temat w Audi A4 B6
    mam u siebie tak samo, że na lewa stronę gorzej sika, tak jakby oba były na prawą strone
  14. Chemical Guys STRIPPERS SCENT .pachnie jak damskie perfumy, jak wsiada sie do samochodu to ma się wrazenie ze siedziała tam jakas babka
  15. Dwumas odpada. Ciekawa sprawa. A w jakim stanie masz plecionkę na wydechu? moze wydech wpada w rezonans przy gaszeniu?
  16. wygląda na padający dwumas. Zawsze na 5,6 biegu od 2000 obrotów wciskasz gaz do dechy? to bardzo niezdrowe dla sprzęgła i dwumasy.
  17. jak będziesz miał przestawiony rozrząd to nie odpalisz,
  18. sprawdź dwumas w taki sposób : rozpędź się do 60km/h włącz piąty bieg i gaz do dechy. Jeżeli dwumas jest ok to nie będzie szarpnięc, jeżeli zacznie szarpać to znaczy że dwumas się kończy.
  19. Zastanawiałem się kto tak szybko się do mnie zbliża, ale jak zobaczyłem Twoje tylne lampy to wiedziałem że to TY. Kiedy zakładasz podwójny wydech? Widziałeś w lusterku moje DRL w halogenach?
  20. zrób logi, a potem będziemy się zastanawiać. Przyczyn może być kilka. Jeżeli mechanik odrazu chce wymieniać pompki to zmień go na innego, bo u tego mechanika mozesz wymienić poł auta zanim znajdziesz przyczyne
  21. Czy Olo robi też klimatyzacje? A może znacie jakiś dobry serwis gdzie nabije klimę i wymienię osuszacz?
  22. ja zawsze tankuje jak zapali się rezerwa i wchodzi około 62L. Koło wlewu jest taka czarna gumka, jak ją naciśniesz to zbiornik się trochę odpowietrzy i można dolać więcej. Jest to normalne zjawisko i nie trzeba się tym przejmować.
  23. ile litrów wlejesz do pierwszego odbicia? To normalne zjawisko, zbiornik się odpowietrzy i jeszcze możesz trochę dolać.
  24. po co Ci taka prędkość? zanim do niej dojdziesz to przegrzejesz olej. Rozumiem gdyby Ci zależało na jak najkrótszym czasie 0-200, ale Vmax?
  25. co do samego pukania z tyłu to często słychać przelewanie się paliwa jak jest ~3/4zbiornika. charakterystyczne stuknięcie przy hamowaniu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.