Treść opublikowana przez kkam
-
Wymiana świec żarowych
wpływ ma pozycja samochodu, jak postawiasz przód niżej to paliwo sie nie cofa. pompa sie zapowietrza dlatego masz takie objawy. Pompe można sprawdzić manometrem, podłączasz manometr do pompy i patrzysz jakie daje ciśnienie, powinno być o ile dobrze pamiętam 7 bar przy 4tys obrotów
-
Spryskiwacz Xenonow
wyciągasz lampe i jest dostęp do spryskiwacza, co prawda słaby ale da sie go wyjąć.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
są już Ds pod 288? super, bo jeszcze jakiś czas temu nie było. ile kosztuje komplet na przód i tył?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
mam zestaw 320/288 i ori klocki. Czy jeżeli na przód dam klocki FDSP to odczuje jakąś różnicę?
-
Problem z porannym odpaleniem auta
przyczyną wyższego spalania mogą być np lejące wtryski. oringi chyba nie beda miały dużego wplywu na spalanie
-
Problem z porannym odpaleniem auta
miałem podobnie, dodatkowo po odpaleniu biały dym. Oringi na pompkach do wymiany, po wymianie już 2 lata wszystko jest ok.
-
Wymiana świec żarowych
w pompie na powrocie jest zaworek zwrotny, niestety nie jest on rozbieralny. jak się uszkodzi to mogą być problemy z odpaleniem. możesz za pompą dać zawór zwrotny, ciśnienie otwarcia 1 bar. Jeżeli potrzebujesz to mogę wstawić schemat blokowy pompy.
-
LED/SMD/CREE w miejsce wstecznego p21w
w b5 nie ma sygnalizacji spalonych zarówek
-
Dwumas-przy jakim przebiegu zaczyna się zużywać?
ogólnie dwumas nie lubi niskich obrotów i dużego obciążenia. np jak masz poniżej 2tys obrotów to nie wciskaj gazu na maxa, lepiej zredukować i wtedy gaz do dechy.
-
Dwumas-przy jakim przebiegu zaczyna się zużywać?
dokładnie, dwumas możesz załatwić bardzo szybko jak masz zły styl jazdy. Zrób prosty test, rozpędź się do 50km/h, włącz 5 bieg i naciśnij gaz do dechy. Jeżeli silnikiem zacznie szarpać, trząść - dwumas do wymiany. Jeżeli dwumas jest ok to samochód będzie równomiernie, powoli przyspieszać, bez stuków itp.
-
Wymiana świec żarowych
mi nawet przy -5 z padniętymi świecami palił, więc na pewno to nie świece. Ja obstawiam zapowietrzanie układu paliwowego.
-
Wymiana świec żarowych
jeszcze mogą być do wymiany oringi na pompowtryskach
-
Spryskiwacze mgiełkowe
mam u siebie tak samo, że na lewa stronę gorzej sika, tak jakby oba były na prawą strone
-
Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?
Chemical Guys STRIPPERS SCENT .pachnie jak damskie perfumy, jak wsiada sie do samochodu to ma się wrazenie ze siedziała tam jakas babka
-
Wszystko wymienione, a przy gaszeniu dalej mocno trzęsie silnikiem
Dwumas odpada. Ciekawa sprawa. A w jakim stanie masz plecionkę na wydechu? moze wydech wpada w rezonans przy gaszeniu?
-
Mocne szarpanie 5 i 6 bieg przy 2000 rpm
wygląda na padający dwumas. Zawsze na 5,6 biegu od 2000 obrotów wciskasz gaz do dechy? to bardzo niezdrowe dla sprzęgła i dwumasy.
-
Wszystko wymienione, a przy gaszeniu dalej mocno trzęsie silnikiem
jak będziesz miał przestawiony rozrząd to nie odpalisz,
-
Wszystko wymienione, a przy gaszeniu dalej mocno trzęsie silnikiem
sprawdź dwumas w taki sposób : rozpędź się do 60km/h włącz piąty bieg i gaz do dechy. Jeżeli dwumas jest ok to nie będzie szarpnięc, jeżeli zacznie szarpać to znaczy że dwumas się kończy.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Zastanawiałem się kto tak szybko się do mnie zbliża, ale jak zobaczyłem Twoje tylne lampy to wiedziałem że to TY. Kiedy zakładasz podwójny wydech? Widziałeś w lusterku moje DRL w halogenach?
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy
zrób logi, a potem będziemy się zastanawiać. Przyczyn może być kilka. Jeżeli mechanik odrazu chce wymieniać pompki to zmień go na innego, bo u tego mechanika mozesz wymienić poł auta zanim znajdziesz przyczyne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy Olo robi też klimatyzacje? A może znacie jakiś dobry serwis gdzie nabije klimę i wymienię osuszacz?
-
Dziwne zachowanie podczas tankowania [AWX]
ja zawsze tankuje jak zapali się rezerwa i wchodzi około 62L. Koło wlewu jest taka czarna gumka, jak ją naciśniesz to zbiornik się trochę odpowietrzy i można dolać więcej. Jest to normalne zjawisko i nie trzeba się tym przejmować.
-
Dziwne zachowanie podczas tankowania [AWX]
ile litrów wlejesz do pierwszego odbicia? To normalne zjawisko, zbiornik się odpowietrzy i jeszcze możesz trochę dolać.
-
Jaki V-max waszej 130??
po co Ci taka prędkość? zanim do niej dojdziesz to przegrzejesz olej. Rozumiem gdyby Ci zależało na jak najkrótszym czasie 0-200, ale Vmax?
-
Stuki podczas ruszania i hamowania
co do samego pukania z tyłu to często słychać przelewanie się paliwa jak jest ~3/4zbiornika. charakterystyczne stuknięcie przy hamowaniu.