Treść opublikowana przez kkam
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
a jakbyś dał tylko lepszy klocek, nie wystarczy Ci? bo teraz masz seryjne klocki?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
wszystkiego dobrego
-
VFIZ on Audi B6/B7
z zawodu jesteś elektronikiem czy po prostu pasjonat? Da się wyświetlać większą czcionkę i zrobić np licznik prędkości taki jak w nowych b8?
-
VFIZ on Audi B6/B7
ile godzin poświęciłeś na rozpracowanie komunikatów?
-
Zaślepienie EGR B6 Awx
zaślepkę zrobisz sam, tylko poszukaj dobrą blachę, może być nawet płaskownik 4mm. Blaszka aluminiowa z puszki przepali Ci się bardzo szybko.
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
proste pytanie, prosta odpowiedz - 320mm
-
Pierdzący subwoofer
boczki, półka i fragmenty wnęki przy kole: 1,5 m2 mat bitumicznych i około 6m2 poroso. W b7 może będzie mniej, niewiem jakie jest fabryczne wygłuszenie. w b6 za boczkami jest odrazu blacha, tylko w kilku miejscach jest cienkie wygłuszenie
-
Pierdzący subwoofer
bitumiczne dostaniesz np w motoryzacyjnych. Poroso widziałem w sklepie dla tapicerów, ale było zwykłe. To co sprzedają na allegro jest nasączone środkiem grzybobójczym, wiec lepiej się nadaje do samochodu. Ja jak się cieplej zrobi to będę wygłuszał cały bagażnik w b6, narazie rozebrałem żeby pomierzyć ile mat potrzeba.
-
Pierdzący subwoofer
najlepiej rozebrać całą półkę - zobaczysz że nie ma tam praktycznie wygłuszenia... większe fragmenty blach wykleić matami bitumicznymi(zapobiegnie to rezonansom blach) dodatkowo wolne przestrzenie i całą osłonę półki wykleić poroso(wygłuszy dźwięki przenikające z bagażnika). Poroso to taka mata "filcowa" jest ona oryginalnie stosowana jako wygłuszenie podłogi i innych miejsc karoserii.
-
Pierdzący subwoofer
możesz wygłuszyć bagażnik i połkę. dobre są maty bitumiczne i poroso.
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
w b6 nie było górnego grila s-line. W wersji S-line górny grill jest identyczny jak w wersji normalnej.
-
[ALL B7] Głuchy stuk z prawej strony
ja miałem podobne objawy, okazało się że łączniki stabilizatora były do wymiany. Na samochodzie nie było widać luzów, ale po zdjęciu okazało się że gumy w łącznikach są zerwane. Po wymianie było wszystko ok
-
[ALL B7] Alternator iskrzenie- co to może być?
jaki masz przebieg? może szczotki są już do wymiany?
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
trzeba troche docinać, łatwo to ogarnać. poł dnia i będziesz miał zrobione:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
poszło
-
[B5 1.8] Moja Audi B5 1.8 125 KM zdjęcia
ładna, wpadaj w środę na Spota to pogadamy.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
pionowe
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
ja polecam elektronike, w okolicach 3miasta nie ma problemu ze znalezieniem pracy
-
[ALL] Chciałbym kupić ksenony do mojej Audi A4 B6 - POMOCY
myśle, że odpowiednie do Twojego autka będą h7 10 000k :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
mi teraz pokazuje 7,1, odcinki 35 km do pracy, jazda w miarę dynamiczna jeżeli droga na to pozwala.
-
[ALL] Jak wyciągnąć panel/sterownik z A4 B7 ?
jeżeli ma radio 2 din to trzeba od tyłu wypchnąć panel. jeżeli ma zwykle radio to wystarczy od spodu chwycic i wyciagnac
-
[ALL B6] Problem Jak Podpiąć Alarm do Centralnego Zamka?
krzysiekml a nie lepiej kupić bezpilotówke np ampio bp i sterować ori pilotem od centralnego zamka?
-
[ALL B6] Problem Jak Podpiąć Alarm do Centralnego Zamka?
zasadnicze pytanie, chcesz aby ten alarm sterował centralnym zamkiem?( jeżeli tak to musisz wpiąć się w moduł komfortu.) Czy chcesz tylko, żeby uzbroił się po zamknięciu zamka?
-
[INNE] Płyn do spryskiwaczy w chłodnicy
uszkodzić się mogła, ale na moje to mało prawdopodobne, bo płyn od spryskiwaczy jest neutralny, nie to co płyn do chlodnic. Który potrafi nawet lakier uszkodzić.
-
[ALL TDI] Zagadkowy pasek rozrządu
a czy cena była okazyjna? być może ma zapasy starych pasków i chce się ich pozbyć? np dostaje od kogoś pudełko po ori pasku, wkłada swój pasek i puszcza dalej.