Treść opublikowana przez kkam
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
co do sprężyn to w a6 c6 są takie same jak w rs4, siłowniki chyba mocniejsze, bo klapa jest cięższa
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Panowie, robimy wszyscy mały offtop... Jeżeli już testy mają być przeprowadzane to zastanówmy się razem w jaki je sposób wykonać. Jeden test/pomiar to żadna próba, przy jednym teście mamy 100% możliwości błędu. Przy 2 już jest 50% itd. Z własnego doświadczenia zawodowego powiem, że nawet testując stabilny produkt wyniki pomiarów mają pewien rozrzut, dlatego też robi się rozkład statystyczny, dodatkowo wyniki koreluje się z warunkami panującymi podczas pomiaru. Jedyne co możemy sprawdzić to rodzaje sygnałów sterujących, pewności że poduszka wypali/niewypali w domowych warunkach nie jesteśmy wstanie sprawdzić. Każdy tego moda robi na własną odpowiedzialność, więc się tak nie trzaskajcie. Każdy ma swój rozum i powinien filtrować dane które do niego dochodzą. Jeżeli ktoś napisze ze skok z 6 piętra jest bezpieczny, bo jedna osoba która wyskoczyła przeżyła to też będziecie to brać za pewnik?
-
[B7 BPW] Amortyzator - uszkodzona guma
odkręcasz koło, potem 2 śruby przy górnym mocowaniu amortyzatora , 1 śruba na dole. wyciągasz cały amortyzator i wymieniasz gume
-
[B7 BPW] Amortyzator - uszkodzona guma
jest to odbój amortyzatora, możesz wymienić samą gumę, komplet na 1 oś to koszt ~60zł
-
[ALL B6] Moja Audi a4 B6 S Line, Atlas grey
super ciężko jest znaleźć s-line w Irlandii?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, i powiedz mi gdzie napisałem, że nie chce się dokładać? To już nawet nie można zapytać o szczegóły? codziennie 8h pracuje w dziale testu jako inz. i zajmuje się testowaniem systemów BTS, więc daruj sobie komentarze. Myślisz, że każdy jeden test systemu air bag to tylko walnięcie samochodem w ścianę? To ostatni etap
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Bart-s w jaki sposób będziesz robił testy? może najpierw warto do sterownika zamiast poduszki podpiąć rezystor i oscyloskopem zdjąć przebiegi?. Będzie to tańsze rozwiązanie. Przynajmniej poznamy przebiegi, a jak będą podobne w b6 i b7 to można robić testy na poduszce
-
[INNE] Spadł z biurka laptop Comapl FL90 :( nie ładuję się system
jeżeli masz możliwość to sprawdź dysk. Jeżeli posiadasz płytę botowalna, np instalke windowsato włóż ją do napedu i zobacz czy uruchomi się instalacja
-
[ALL B7] Zestaw HID w światłach przeciwmgłowych
a co z kontrolą przepalonych żarówek? przy każdym odpaleniu jest test żarówek, nie będzie to szkodzić przetwornicą?
-
Problem z zaparkowanym autem.
nigdzie w kodeksie drogowym nie ma podanej odległości, le za to jest zapis, że nie można nikomu utrudniać zaparkowania/wjazdu. Jeżeli nie możesz wjechać to dzwonisz po SM i oni już resztę załatwiają. Tak samo jak ktoś nas zastawi na parkingu i nie możemy wyjechać. Warunek jest jeden, my musimy poprawnie zaparkować. Jeżeli nie zaparkowaliśmy poprawnie i ktoś nas zastawił to tez dostaniemy mandat
-
[ALL] AWX vs AVF
to są praktycznie te same silniki, różnica jest tylko że AVF ma skrzynie 6 i większe sprzęgło
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeżeli masz padnięte sprzęgiełko to wymieniaj jak najszybciej, bo w krótkim czasie może polecieć napinacz....
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
jak otworzysz drzwi to zboku jest czarna zaślepka, a za nią śruba. Po odkręceniu śruby wkładka wyjdzie i można sprawdzić co jest grane. Jeżeli chcesz dobrać się do całego zamka to trzeba rozebrać tapicerkę. Tapicerka nie jest taka straszna, trzeba tylko kupić nowe zaczepy bo mogą się urwać podczas demontażu.(jeden kosztuje 2-5 zł)
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
moim zdaniem wkładkę pewnie ma dobrą, tylko poprzedni właściciel odłączył ją od zamka - zabezpieczenie przeciwwłamaniowe, nikt łamakiem nie otworzy drzwi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jak cenowo wygląda to ustrojstwo :gwizdanie: za sprzęgiełko firmy INA (idzie na pierwszy montaż) płaciłem 140zł. Koszt wymiany 50zł. (w tym profilaktyczna wymiana łożysk w alternatorze)
-
[ALL B7] Nie można otworzyć auta.
w b7 będzie analogicznie jak tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243269.0
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
ja mam jakiś kabelek z allegro VAG KKL, kosztował około 50 zł. Do b6 jest wystarczający.
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
wszystko można znaleźć w elsie, schematy, montaż różnych podzespołów w samochodzie itp...przydatna rzecz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jak podłączyliście się do zbiornika paliwa? zmienialiście pompkę na taka z wyjściem na webasto czy wierciliście otwór?
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
niestety lampka steruje moduł komfortu, nie można tam podpiąć zasilania
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
no niestety trzeba mieć długiego imbusa, żeby odkręcić śrubę przy aku . Ciesze się, ze mogłem pomóc
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
a to nie oznacza ze zamek centralny został otwarty na skutek uderzenia?
-
[B6 ALT] Jak otworzyć B6 sedana??? Aku rozładowane do zera!!
mam nadzieje, że wszystko się uda i otworzysz auto
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a nie wiesz ile mu pali na godzinę? i jak znosi to akumulator np w zimę?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w 2.5tdi trzeba dawać pionowe i chyba ściągać zderzak do montażu? W 1.9tdi jest dużo łatwiej, bo jest dobry dostęp od dołu i góry