Treść opublikowana przez kkam
-
Czy tu powinna być jakaś pokrywa ?
osłony nie były montowane ze względów ekonomicznych...nie wszystkie modele miały też osłony na przewody od klimy i na zbiornik od wspomagania i spryskiwaczyl. Poniżej zdjecie mojego silnika z zamontowanymi wszystkimi osłonami, jest to b6 ale osłony pasuja też do b7
-
Rysy na bocznej szybie
jeżeli masz dostęp do polerki to kup tlenek ceru i sam spoleruj. rysy niewyczuwalne pod paznokciem powinny zniknąć, głębszych nie ruszysz. Ja polerowałem u siebie przednią, efekt był ok:)
-
Ledy (okrągłe) zamiast halogenów
dobrym rozwiązaniem są okrągłe ledy z nowej fabi RS.
-
B6 DIVISION
ja wykreciłem tą śrubę tak, że obciąłem łep śruby, a następnie wkrecałem nakrętkę. Podczas wkrecania śruba się "wyciągała" robiłem to tak dłogo aż gwint się skończył. Potem reszte wybiłem.
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
ori grill s-line tak wygląda
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
mam już dawno podwójny wydech,to był mój pierwszy mod, muszę tylko zderzak pomalować i zmienić końcówki
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
sam się zdziwiłem. pojechałem do najbliższego motoryzacyjnego, żeby mi sprawdzili cene.. jak powiedział ze 4 dychy to od razu brałem. taki zdjęcie wystarczy? czy chcecie pod jakimś kątem? się
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
żeby dobrze spasować trzeba trochę dociąć. Docinanie i kilkukrotne pasowanie zajęło mi godzinę.
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
ja mam też gril z a6 c5 po lifcie kosztował całe 40zł, więc zanim znajdę ori s-line to może być.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
wynik ostatniego rezania :gwizdanie: Jeszcze tylko dokładkę muszę pomalować i poszukać ori grill s-line [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 16:10_________________________________________________dzisiaj doszedł stabilizator tył od rs4 :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 21:13_________________________________________________filmik z wesela: ---------- Post dopisany 14-05-2012 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2012 at 14:27 ---------- doszła sciema szyb:banan: ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- doszła sciema szyb:banan:
-
Naprawa zatartych wycieraczek
możesz tez kupić klej do aluminium, na jakiś czas powinno wystarczyć
-
Naprawa zatartych wycieraczek
najlepiej pryśnij łączenie podszybia z szyba jakimś WD40, zbiera się tam dużo syfu i mocna trzyma podszybie. podszybie najpierw musisz podnieść do góry(musi wyskoczyć z rynienki przy szybie) a potem ciągniesz do przodu.
-
Dziwna sytuacja na allegro odnosnie mojej sprzedazy ...
jezeli wplaci kase na Twoje konto to nie ma się co martwić
-
Zmiana zacisków na 312mm
idz odrazu w 320 mm, jak dobrze poszukasz to znajdziesz tanio zaciski. a róznica jest napreawde kolosalna pomiedzy 288 a 320
-
Mega wysokie spalanie
ja w mieście mam spalanie 8-10litrów przy dynamicznej jeździe. Jak jade spokojnie do pracy 30 km to mam 5.8-6.2
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
polerowałem jakiś miesiąc temu. zrobiłem ponad 1000km, żadnych refleksów i załamań na szybie nie ma, więc jest ok. Jedyny problem jaki miałem to doczyszczenie podszybia z białych kropek z tlenku ceru. Ja kupiłem polerke z K2, cena około 200zł. Ma stabilizacje obrotów i wolny start, jak dla amatora jest ok.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ja u siebie polerowałem maszynowo padem filcowym, używałem tlenku ceru. Wyszło bdb. dużo rysek zginęło, niestety śladów od kamyków nie ruszysz. Niestety jest to ciężka praca, polerowałem ponad 4h, ale efekt zadowalający.
-
Trzęsie silnikem na wolnych - proszę o analizę logów
podmień pompki miejscami z dobrymi i zobacz czy korekcje się zmienią. Nie masz problemów z odpalanim po długim postoju?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
ile % masz przyciemnione szyby?
-
Lusterka zewnętrzne + jakieś nakładki
podgrzej suszarką i próbójk powoli odrywać.
-
Źle ustawiona geometria zawieszenia reklamacja itp
a czy podczas ustawiania zbieżności zablokowali Ci kierownice? Jak ja byłem robić zbieżność to ustawili prosto kierownice, zablokowali ją jakimś sprzętem a potem ustawiali zbieżność.
-
Źle ustawiona geometria zawieszenia reklamacja itp
w a4 trzeba ustawiać geometrie tył i przód. Jeżeli ruszysz tył to przód tez trzeba sprawdzić. Jędz do nich i walcz o swoje.
-
Czym wyczyscic malowane felgi
jeżeli to tylko nalot to da rade, jeżeli wychodzi rdza to nic z tym nie zrobisz
-
Czym wyczyscic malowane felgi
jak chcesz tanio to kup benzynę ekstrakcyjna do usunięcia smoły i środek do mycia silnika, np k2 akra
-
Czym wyczyscic malowane felgi
próbowałeś ironX?