Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. moi rodzice mają audi 80 B4. Ma oryginalny przebieg 215tyś. Więc jakoś da się mieć niski przebieg w wiekowym aucie. Ale prawda jest tez taka, że prawie nie jeżdżą. Stoi nawoskowana w garażu i się kurzy.
  2. musisz do nich napisać, cokolwiek, bo jeżeli nie napiszesz to będą się czepiać ze jako właściciel pojazdu nie dopełniłeś obowiązku i nie odp na ich zapytanie. Właściciel ma obowiązek powiedzieć kto kierował pojazdem, ale za to nie ma obowiązku prowadzenia ewidencji osób kierujących. Czyli jeżeli napiszesz, ze w tym czasie mogło jechać kilka osób, bo np się zmienialiście, podasz ich dane to będzie ok. Jeżeli nie podasz żadnego wytłumaczenia to będą chcieli sprawę kierować do sądu. Jeżeli wiesz, ze Ty jechałeś to podajesz swoje dane. To co dostałeś to nie mandat tylko zapytanie.[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 09:59_________________________________________________dowiedz się jeszcze kiedy ujawniono wykroczenie. Bo w zeszłym roku był przepis ze muszą zapytać się w przeciągu 30 dni od ujawnienia. Ważne jest sformułowanie ujawnienie wykroczenia, a nie popełnienie. Ujawnienie - zczytanie zdjęć z fotoradaru i ich obróbka.
  3. Jest różnica. Najpierw odkręca się masę, a to dlatego żeby nie zrobić zwarcia podczas odkręcania klemy +. (Podczas odkręcania + istnieje możliwość dotknięcia kluczem do maski lub innej metalowej części i zrobienie zwarcia jeżeli klema - jest podłączona)
  4. 1J0127250 - zatrzask sprężysty 7.5zł w ASO
  5. kkam odpowiedział(a) na sabi777 temat w Audi A4 B6/B7
    hamulce w ogóle nie działają czy nie masz tylko wspomagania?
  6. do avanta nie było takiej opcji, w etce nic nie ma
  7. W PL jeszcze za to nie dają mandatów, ale np w DE jeżeli policja zobaczy ze masz odczepiany hak i nie ciągniesz przyczepki to dają mandat.
  8. na alternatorze jest sprzęgiełko, jeżeli padnie to szybko może uszkodzić się napinacz paska. Zablokuj wirnik w alternatorze i sprawdź czy w jedna stronę rolka się blokuje, a w druga puszcza. Jeżeli w obie strony blokuje to sprzęgiełko do wymiany
  9. tak wszystko po 2 razy. Dochodzą jeszcze plastikowe osłonki, ale nie są niezbędne. Ciekawe czy konieczna jest zmiana siłowników, niestety nie znalazłem info o ile są mocniejsze od seryjnych tutaj nasi sąsiedzi dokładają zawiasy w b7 www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=240314
  10. Czyli poduszka z b7 nie może być w b6. Bo jeżeli odpalony będzie tylko jeden ładunek to nie będzie spełniać swojej roli w 100% Gdzie znalazłeś te info o czasach opóźnienia? Masz może info jaki jest długi impuls detonacji i napięcie?
  11. na 99% uszkodzony czujnik pod pedałem hamulca, koszt nowego w ASO ~50zł
  12. wystarczy wymienić tylko zawiasy(maja one specjalne zaczepy do sprężyny) i amortyzatory. Klapa pozostaje bez zmian 8E5827301H zawias 130zł 8E5827302H 4F5827665A sprężyna 75 zl 8E5827552K siłownik 140 zł
  13. wystarczy dać zawiasy ze sprężynami z rs4. Wszystko pasuje, koszt około 500zł w aso
  14. Sterownik w zależności od siły uderzenia i kierunku decyduje czy odpali 1 ładunek czy 2. Przy niewielkim uderzeniu nie jest potrzebna poduszka "napompowana" w całości i wystarczy tylko jeden ładunek. napompowana dałem w cudzysłowie bo to duże uogólnienie... Jeżeli odpalony będzie tylko jeden ładunek to poduszka rozwinie się wolniej i będzie miększa, bo będzie w niej mniej gazu.
  15. jeżeli masz amperomierz to podłącz go szeregowo z akumulatorem i zobaczysz jaki jest pobór prądu, Tylko nie odpalaj jak będziesz miał podłączony amperomierz bo możesz go uszkodzić jeżeli nie jest przystosowany do dużych prądów
  16. jeżeli chcesz sprzedać komplet to musisz wykręcić mocowanie. Dlaczego sprzedajesz? hak zawsze się przyda, a kasy wielkiej za niego nie dostaniesz.
  17. ustawiasz miernik na pomiar rezystancji. Jeden kabel przykładasz do masy, np silnik, klema - itp. drugi kabel od miernika przykładasz do każdej świecy i mierzysz rezystancje
  18. Sprawdzałeś stan poduszek pod skrzynią?
  19. w moim haku dodatkowo trzeba pociągnąć pokrętło i przekręcić, wtedy hak wypada z mocowania
  20. ja też, bo mam +5 w garażu :gwizdanie:
  21. Sprawdź świece, jeżeli są uszkodzone to wymień.(są 4 świece, najlepiej wymieniać komplet) Ile km masz zrobione na tym filtrze? Jaki stan akumulatora? Jeżeli jeździsz na krótkich odcinkach to warto podładować.
  22. a od czego jest głośna praca silnika w niskiej temperaturze? złe smarowanie?
  23. z tego co wiem to raczej się nie da, ale może inni mają na to jakieś patenty. Ale jak będziesz zakładał jakikolwiek alarm to możesz tak podłączyć go, że będzie domykał Ci szyby.
  24. a czy w starej a4 nie miałeś przypadkiem alarmu z opcją domykania szyb?
  25. dokładnie, przytrzymujesz dłużej przycisk zamykania to szyby zamykają się, a jak przytrzymasz dłużej przycisk otwierania to się otwierają.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.