Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. czyli samej wtyczki od poduchy nie ruszam? a to luz:)
  2. a jak jest z poduchą od b7 w b6? to prawda ze są to zupełnie inne systemy zapłonowe? b6 ma jeden zapalnik a poducha z b7 2?
  3. ja jak robiłem do siebie postojówki to dawałem równolegle rezystor 470ohm. Rezystor najlepiej dać o jak największej wartości przy której nie wywala jeszcze komunikatu, wtedy rezystory będą się mniej grzać
  4. wszystko zależy jak się trafi, jeden pojeździ kilka lat, a innego złapią odrazu. NAjgorsze w naszej policji jest to, że jak zaczynają łapać to sprawdzają tylko jedna rzecz. U mnie w mieście np jak było sprawdzanie trzeźwości, to nawet jak bez świateł obok nich jechałeś to nic nie robili. A innym razem jak sprawdzali stan techniczny, to nie zwracali uwagi na prędkość. Po prostu mają narzucone kogo danego dnia maja łapać.
  5. ok, już widzę. Teraz to pewnie kiepsko wygląda brz przyciemnionego przodu Będziesz zakładał nową folię?
  6. Czyli przód miałeś jaśniejszy a tył ciemniejszy? masz jakieś foto auta?
  7. ile miałeś % przyciemnienia? na dniach mam jechać przyciemnić i zastanawiam się nad przodem
  8. witrak na wiskozie powinien kręcić się cały czas, więc wszystko jest ok. To normalne, że traci przyczepność na 2. A co do samego ESP to u siebie jak gwałtowniej skręcę i zaciągnę ręczny to zarzuci tyłem i odrazu włącza się ESP i zapalają kontrolki na desce.
  9. ogólnie w dolocie zawsze będzie trochę oleju, problem jest jak po zdjęciu węży olej będzie się lać. Problemem może być turbo. Na Twoim miejscu dolałbym oleju do maxa i obserwował jego stan. Sam kiedyś jak jechałem do niemiec,okolo 170km/h dłuższy czas to ubyło oleju. A teraz jak jeżdżę po mieście to wszystko jest ok.
  10. dolej trochę oleju, nic się nie stanie. To normalne, że przy większych prędkościach diesel spali trochę oleju. Jeżeli chcesz być spokojniejszy to sprawdź jeszcze dolot, czy nie masz tam za dużo oleju.
  11. no i oczywiście zmiana imo.. jeżeli miałeś
  12. widziałem oklejone błyszcząca folia carbonową, było widać zafalowania i nierówności. Światło się dziwnie załamywało i efekt nie był najlepszy
  13. powinno być wszystko ok, jeżeli po programie zacznie puszczeć to najwyżej poprawisz. z czego masz fmic? zmiescił sie pod belkę czy trzeba było ciąć?
  14. ile % masz sciemnione szyby?
  15. jeżeli wcześniej działał a teraz przestał to montaż raczej jest ok. Ale jeżeli masz na nim napiecie to raczej nie jest uszkodzony. Dlatego najlepiej odkrecic go i sprawdzic na vagu jak zmieniają się wartości
  16. może czujnik masz źle zamontowany, najlepiej odkrecić czujnik od wahacza i sprawdzić jak zmieniają sią wartości w zależności od położenia ramienia
  17. tylko problem pojawia się jak fotoradar jest stacjonarny, a w takich przypadkach legalizacja obejmuje całe urządzenie, włącznie z wbudowanym akumulatorem.
  18. co to jest 120km dla naszych samochodów
  19. super, ze działa. wtyczkę wkłada się raz, ważne żeby było szczelne:)
  20. no mi niestety w środę wypadają treningi o 19.30
  21. ma ktoś na sprzedaż spryskiwacz reflektora do b6? może być bez sprawnej dyszy, byle by się tylko wysuwał
  22. może chodzi o down pipe?
  23. czyli ramiona są jakoś dziwnie wyprofilowane, miałem ten sam problem jak w listopadzie chciałem zalozyć stalowe 16. Okazało się że brakuje 10mm
  24. masz ori 16? mocno Ci obcierają?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.