Treść opublikowana przez kkam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyli samej wtyczki od poduchy nie ruszam? a to luz:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jak jest z poduchą od b7 w b6? to prawda ze są to zupełnie inne systemy zapłonowe? b6 ma jeden zapalnik a poducha z b7 2?
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
ja jak robiłem do siebie postojówki to dawałem równolegle rezystor 470ohm. Rezystor najlepiej dać o jak największej wartości przy której nie wywala jeszcze komunikatu, wtedy rezystory będą się mniej grzać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wszystko zależy jak się trafi, jeden pojeździ kilka lat, a innego złapią odrazu. NAjgorsze w naszej policji jest to, że jak zaczynają łapać to sprawdzają tylko jedna rzecz. U mnie w mieście np jak było sprawdzanie trzeźwości, to nawet jak bez świateł obok nich jechałeś to nic nie robili. A innym razem jak sprawdzali stan techniczny, to nie zwracali uwagi na prędkość. Po prostu mają narzucone kogo danego dnia maja łapać.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok, już widzę. Teraz to pewnie kiepsko wygląda brz przyciemnionego przodu Będziesz zakładał nową folię?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli przód miałeś jaśniejszy a tył ciemniejszy? masz jakieś foto auta?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ile miałeś % przyciemnienia? na dniach mam jechać przyciemnić i zastanawiam się nad przodem
-
[B6 AWX] Kontrola trakcji, ESP, ASR jak zwał tak zwał - czy to normalne zachowanie?
witrak na wiskozie powinien kręcić się cały czas, więc wszystko jest ok. To normalne, że traci przyczepność na 2. A co do samego ESP to u siebie jak gwałtowniej skręcę i zaciągnę ręczny to zarzuci tyłem i odrazu włącza się ESP i zapalają kontrolki na desce.
-
[B6 AVF] Ubytek oleju, czy dolać?
ogólnie w dolocie zawsze będzie trochę oleju, problem jest jak po zdjęciu węży olej będzie się lać. Problemem może być turbo. Na Twoim miejscu dolałbym oleju do maxa i obserwował jego stan. Sam kiedyś jak jechałem do niemiec,okolo 170km/h dłuższy czas to ubyło oleju. A teraz jak jeżdżę po mieście to wszystko jest ok.
-
[B6 AVF] Ubytek oleju, czy dolać?
dolej trochę oleju, nic się nie stanie. To normalne, że przy większych prędkościach diesel spali trochę oleju. Jeżeli chcesz być spokojniejszy to sprawdź jeszcze dolot, czy nie masz tam za dużo oleju.
-
[ALL B5] Wymiana zamków i stacyjki
no i oczywiście zmiana imo.. jeżeli miałeś
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
widziałem oklejone błyszcząca folia carbonową, było widać zafalowania i nierówności. Światło się dziwnie załamywało i efekt nie był najlepszy
-
[B6 AWX] Dylemat przed softowaniem
powinno być wszystko ok, jeżeli po programie zacznie puszczeć to najwyżej poprawisz. z czego masz fmic? zmiescił sie pod belkę czy trzeba było ciąć?
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
ile % masz sciemnione szyby?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
jeżeli wcześniej działał a teraz przestał to montaż raczej jest ok. Ale jeżeli masz na nim napiecie to raczej nie jest uszkodzony. Dlatego najlepiej odkrecic go i sprawdzic na vagu jak zmieniają się wartości- Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
może czujnik masz źle zamontowany, najlepiej odkrecić czujnik od wahacza i sprawdzić jak zmieniają sią wartości w zależności od położenia ramienia- Można uniknąć mandatu z fotoradaru!
tylko problem pojawia się jak fotoradar jest stacjonarny, a w takich przypadkach legalizacja obejmuje całe urządzenie, włącznie z wbudowanym akumulatorem.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co to jest 120km dla naszych samochodów- Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
super, ze działa. wtyczkę wkłada się raz, ważne żeby było szczelne:)- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no mi niestety w środę wypadają treningi o 19.30- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ma ktoś na sprzedaż spryskiwacz reflektora do b6? może być bez sprawnej dyszy, byle by się tylko wysuwał- [B6 AWX] Wymiana Turba na BRD
może chodzi o down pipe?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czyli ramiona są jakoś dziwnie wyprofilowane, miałem ten sam problem jak w listopadzie chciałem zalozyć stalowe 16. Okazało się że brakuje 10mm- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
masz ori 16? mocno Ci obcierają? - Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł