Treść opublikowana przez kkam
-
[B7 ATJ] ZA duże spalanie paliwa
to podobnie jak u mnie. większe spalanie widzę tylko jak jeżdżę dużo w korkach. Kolego vinny3 jak szybko nagrzewa Ci sie silnik? może masz termostat walnięty i jeździsz na niedogrzanym silniku?
-
[B7 ATJ] ZA duże spalanie paliwa
10/11? ale to chyba przy pałowaniu silnika po miescie? ile Ci pali na trasie przy predkosciach do 130?
-
[ALL B6] Nie działajace hologeny i klakson
prawdopodobnie wtyczka w zderzaku, sprawdź stan połączenia, poruszaj, albo psiknij środkiem do konserwacji styków. wiązka wchodzi w zderzak z lewej strony
-
[B6 AWX] Wymiana pompowtryskiwaczy. 2 sztuki czy komplet?
u siebie jak mialem do wymiany oringi na pompowtryskach to tez czasem telapało silnikiem, ale częściej pojawiał się problem z odpaleniem po nocy
-
[ALL] Polerowanie reflektorów
np tutaj http://showcarshine.pl/414-ipa-isopropyl-alcohol-500ml-ostateczna-inspekcja.html Ogólnie izopropanol stosuje się do mycia elektroniki i delikatnej optyki. Dobrze odtłuszcza i szubko odparowuje. Ja w izopropanolu myłem soczewki i odbłyśniki w swoich xenonach.
-
[ALL] Polerowanie reflektorów
ktos kiedyś pisał na forum, ze wystarczy wlac wody z detergentem i dobrze wypłukać, a potem nalac wody destylowanej z izopropanolem, zeby nie robiły się zacieki
-
[B6 AVF] Problem z xenonem
w bixenonie tez po zapaleniu zapala sie zarówka h7, ta obok soczewki. Sprawdź gdzie masz przetwornice, czy z tyłu lampy czy pod spodem.
-
[ALL] Polerowanie reflektorów
jeżeli były w dobrym stanie, tzn szkoło to mogłeś zostawić. wystarczyło oddać do regeneracji odbłyśniki, koszt okolo 70, miałbyś super xenon.
-
[ALL] Jak uzyskać "zapach nowego samochodu" we wnętrzu auta?
ja używam tego, naprawdę polecam http://showcarshine.pl/386-chemical-guys-new-car-scent-air-freshener-473ml-zapach-nowego-auta.html
-
[ALL B6] SAT RC09
jest to alarm z opcja powiadomienia gsm. kolega ma coś podobnego w samochodzie. jak się uruchomi alarm to dostaje smsa. Dodatkowo jeżeli wyśle smsa do tego urządzenia to dosteje zwrotnego sms z lokalizacją. Urządzenie bardzo przydatne, jednakże montaż fatalny. zabezpieczeń nie powinno sie montować w łatwo dostępnym miejscu, tym bardziej blisko bezpieczników
-
[ALL B6] Ksenony źle świecą
polecam wyczyszczenie soczewki i ewentualną regenerację odbłyśnika. Ja u siebie ostatnio wyczyscilem soczewki i jest zdecydowanie lepiej.
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
możesz tez użyć "sruby z lewym gwintem" do wyciągania zerwanych śrub. Nawiercasz srubę i wkrecasz specjalna końcówke z lewym gwintem, jezeli dojdzie do oporu to zaczyna wykręcać właściwą srubę.
-
[ALL B6] Żarówki LED w przednich przeciwmgielnych (halogenach) - warto?
ledy nie sprawdza się podczas mgły, będziesz miał jedynie ładny kolor przeciwmgielnych. domjenick - jak sie sprawują hidy 3000K? ja się zastanawiam czy dać hidy czy żółte żarówki - zależy mi na jak najbardziej żółtej barwie
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
co do kosztu to dokładnie nie pamiętam bo zmieniałem to jakiś czas temu, amortyzatory monroe reflex z odbojami około 700zł, łączniki stabilizatora lem - około 80zł za sztuke . stabilizator kupiłem na allegro, trochę się naszukałem ale dorwałem razem z obejmami i gumami za 100zł plus wysyłka. Ogólnie polecam wszystkim tego moda. Zastanawiam się jeszcze nad przednim stabilizatorem. Mi zależało na poprawieniu prowadzenia bez obniżenia auta. Auto się nie buja i jest komfort.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
ja mam u siebie nowe amorki przód i tył, sprężyny 1BA. Nowe łączniki stabilizatora przód i tył. Na tyle stabilizator od RSa. Z przodu seryjny. Moje wrażenia: samochód lepiej się prowadzi, jest sztywniejszy. Mam wrażenie ze jeżdżę mniejszym samochodem, samochód zachowuje się jak np a3, podobne wrażenie z jazdy, sprawia wrażenie zwinniejszego. Na zakrętach tył mniej się przechyla.
-
[B7 BRE] Drgania na biegu jalowym, wycie przy skrecaniu kół.
być może masz do wymiany sprzęgiełko alternatora. Sprawdź czy jak skrecisz maksymalnie kola to pojawia się wycie.
-
[B6 AWX] Zapalanie- problem
powinna pomóc wymiana elektromagnesu, prawdopodobnie jest zabrudzony i stawia pewien opór i jego praca jest zwolniona, zamiast szybko wskoczyć przesuwa się powoli
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czy był znak informujący o dzikich zwierzętach? i czy masz notatkę od policji o zdarzeniu?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czy ktoś z Was zakłądał ostatnio nowe żarniki D2S? myłem dziś u siebie soczewki i zobaczyłem ze na zarniku, w środku mam taki dziwny osad bialo-zółty, czy to oznacza bliska śmierć żarnika?
-
[ALL B6] Przegub wewnętrzny??
na 4-5 biegu przyspieszasz od 70 km/ h? a może to dwumas sie odzywa? jakie masz obroty silnika jak czujesz te wibracje?
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
sam doprowadziłeś autko do tego stanu czy już takie kupiłeś? bo chyba już gdzieś widziałem podobne.
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
to jest lakier matowy czy folia?
-
[B6 AVF] Uderzenia przy gwałtownym skrecie w lewo i prawo POMOCY
czy słyszysz to z tyłu samochodu? Może to dziwne, ale ja słyszę u siebie przelewanie paliwa w zbiorniku jak mam okolo 3/4
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
śliczna
-
[ALL B6] Kupować z grzaniem stołków czy bez - prosze o pomoc
4 el szyby i grzane stołki łatwo dodać, nie ma z tym dużo roboty. lepiej skupić sie na poszukiwaniu samochodu w dobrym stanie technicznym... silnik i blachy, resztę można dorezać.