Treść opublikowana przez kkam
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczem xenonu
jak szukałem do siebie to znalazłem tylko spryskiwacz jako całość, koszt spryskiwacza to około 250 zł
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
furka ładna. daj więcej fotek wnętrza. Jakie plany?Będziesz podnosić moc?
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczem xenonu
a konkretnie z którego miejsca? z połączenia spryskiwacz przewód? czy z samego spryskiwacza? jeżeli z spryskiwacza to może być wyrobiony oring w spryskiwaczu. A Jeżeli cieknie z połączenia spryskiwacz-wąż to jest wyrobiony mały oring na króćcu wychodzącym z spryskiwacza
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczem xenonu
W którym miejscu kapie? Ja ostatnio rozbierałem spryskiwacz bo nie działał. trzeba być bardzo ostrożnym żeby nic nie połamać.
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
dokładnie takie same zdjęcia widziałem na innym forum...właścicielem był kto inny....wydaje się mały fake... :wallbash: jeżeli to Twoje autka to daj kilka innych fotek...
-
[B6 AVF] Demontaż poduszki kierowcy bez odpinania akumulatora ?
bieniek ma wprawę w wymianie poduszki bez odpinania aku :> Jeżeli nie włączysz zapłonu to nawet błędu nie będzie;)
-
[ALL] Biodiesel, OO, ON
jeżeli kupisz silnik 1Z to możesz jeździć na eko bez problemu, tylko pamiętaj o tym ze biodisel szybciej robi się gesty w niskich temperaturach i możesz mieć problem. Jeżeli tak bardzo chcesz zaoszczędzić kup jaką a4 z instalacją LPG.
-
[ALL B6] Wymiana pękniętej sprężyny z tyłu
wystarczy mały sciskacz do sprężyn, sciskamy spręzyne i wychodzi bez zbednego rozkrecania.
-
[ALL B6] Jak wyjąć zmieniarkę ze schowka
dokładnie, jedna śruba jest nad zmieniarka... jak ja wyciągałem zmieniarkę to włożyłem cienki śrubokręt pomiędzy zmieniarkę a obudowę schowka(prawa strona zmieniarki) i lekko podważyłem... wyskoczyła jedna strona...tak samo zrobiłem z drugiej strony... i zmieniarka ładnie wyszła.
-
Chip Tuning w Tune-Up Maj 2011 zapisy
chyba tak, bo jak dzwoniłem do tune-up i się umawiałem na termin to dowiedziałem się że te terminy nie są zobowiązujące, ze można podjechać w czerwcu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w srodę grill?
-
[B6 AWX] To jednak nie pedał gazu. Dziwe chrobotnięcie przy ruszaniu.
test pompy, wystarczy wyjąć bezpiecznik żeby się przekonać, że jak jest pompa odłączona to nie ma tego. Łożysko będzie się odzywać cały czas, a nie tylko po odpaleniu samochodu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki za udanego spota, heh ciekawe czy bieniek zamontował kiere :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w którym miejscu na oruni jest ten warsztat? grill/węgiel będzie? musze namówić dziewczynę zeby zrobiła jakiej jedzenie dla nas, co nie bedziemy głodni spotowa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jaki prowiant przywieźć na grilla?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a o której jest spot? 20 czy szybciej?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a w środę będzie jakieś spotkanie/grill? bo mi też by wypadało w końcu przyjechać i się przywitać
-
Chip Tuning w Tune-Up Maj 2011 zapisy
dzwonisz do tune up i ustalasz konkretny termin
-
[ALL B6] Pierwsze ruszanie i sprzęgło
jeżeli pojawia się to tylko przy ruszaniu, i tylko raz po odpaleniu silnika, przy prędkości większej niż 5km/h to jest to test pompy ABS. Słychać zgrzyt i czuć to na pedałach. Nie ma się czego bać, tak ma być.
-
Ciekawe strony warte odwiedzenia :)
http://www.fishki.net/ lepsza strona na zabicie czasu
-
[B6 AWX] To jednak nie pedał gazu. Dziwe chrobotnięcie przy ruszaniu.
mam to samo, to test pompy abs, nie ma sie czym przejmować tak ma być
-
[ALL B6/B7] Zestaw Hamulcowy 320mm! Podejdzie na tą felge?
mam stalówki z et 42 i nie wchodzą
-
[ALL B6] Kratki s4 w zderzak s-line
a z halogenami trzeba coś robić? w obu kratkach otwory na halogen są w tym samym miejscu? znalazłem takie zdjęcie: Chyba trzeba troche halogen przesunąć
-
[B6 AVF] Wyłączająca się turbina.
po pierwsze zrób logi, a potem będziemy typować
-
[ALL B5] Zacisk lewy tył ! Wyciek płynu ! Proszę o porade i wykres kosztów :P
a w b5 były takie same zaciski co w b6? tzn aluminiowe?