Treść opublikowana przez kkam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ten klej można kupić w zwykłym sklepie motoryzacyjnym? dużo tego kleju się daje?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy przy wymianie tylnych hamulców trzeba dawać nowe śruby którymi są przykręcone jarzma? wymieniłem u siebie hamulce na 288, i po przejechaniu około 800 km odkręciła mi się jedna śruba. Jak wymieniałem hamulce to przykręciłem bardzo mocne te śruby
-
[INNE] Jak wzbudzic do dzialania zasilacz ATX
w poszukaj zielonego cienkiego przewodu we wtyczce z zasilacza, zwarcie go do masy(przewód czarny powoduje uruchomienie zasilacza
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Żarówki robiłem ręcznie dlatego nie wyglądają jakoś bardzo estetycznie, świecą już od stycznia bez mrugania itp.Na tym mi najbardziej zależało Miesięcznie robię około 1200km dojeżdżając do pracy, z postojówkami nic się nie dzieje. Tu jest link do zastosowanych diod http://www.maritex.com.pl/pl/shop/products/ggid/11169 Diody LED, ultra-jasne, SMD-PLCC2, 100mA, ITSWELL jedna dioda kosztuje 1.59 netto, w samochodzie mam ich 38
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
na zdjęciach są postojówki, tylko że przy postojówkach aparat przekłamuje, bo nie ma takiej jasnej plamy, tylko światło ładnie się załamuje.
-
[B6 AWX] Niebieski avant
no tak, była o tym mowa, ale mi chodzi o to czy oryginalne lampy xenonowe czy zwykle i dołożony hid [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 17:40_________________________________________________Bo niektórzy wstawiają cale lampy xenonowe, zamiast bawić sie w rezanie hida
-
[B6 AVJ] Po 4 dniach nieodpalania auta silnik NIE ODPALA wcale PLEASE HELP !!!!!!!!
pamiętasz który bezpiecznik mialeś wyjęty?
-
[B6 AWX] Niebieski avant
lampy masz oryginalne xenony czy dokładanego hida? bo widzę, że masz regulacje wysokości.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Ledy zrobiłem sam. Kupiłem diody na stronie www.maritex.com.pl, wytrawiłem płytki i polutowałem. Nie chciałem ledów z allegro bo słyszałem, że sie przepalaja. Ledy swiecą bardzo mocno, diody które zastosowałem są z telefonów komórkowych z flashem.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
kolejny zakup do autka: hamulce 320 mm hamulce tył 288mm [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 19:48_________________________________________________już na samochodzie
-
[B6 AWX] 1.9 TDi 130KM Passat kopci na niebiesko
zrób logi, na pewno to nie wina tego ze olej do wymiany, niebieski dym to oznaka palenia oleju...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
trochę wiocha zakładać takie atrapy, ciekawe z czego są wykonane, i czy wytrzymują wysokie temperatury
-
[ALL B6] Brakuje podszybia, osłony akumulatora
Witam.Proponuje udac sie do ASO ceny nizsze niz uzywek na alledrogo.Pozdr Dokładnie jak kolega pisze, większość drobnych plastików jest tańsza w ASO niz na allegro
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
mam już na pokładzie 320/288 . W końcu samochód hamuje, tym bardziej że z tyłu już nie było klocków tylko blachy, a tarcze cieniutkie....
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
ładne wnętrze:)
-
[INNE] AWX - korekcje dymienie (UWAGA NA BIOESTER)
na początku miałem takie same objawy jak Ty, dopiero potem korekcje były rozjechane, tzn po kilku miesiącach. Najgorsze było pierwsze odpalenie, lekko szarpało silnikiem i był biały dym, ale jak zgasiłem to każde kolejne odpalenie było ok. Z czasem było coraz gorzej, jak postał całą noc to rano musiałem kręcić 15 sekund zanim odpalił. Ja byłem wymienić oringi u mechanika, za wymianę skasował 100zł + cena oringów. Roboty z tym dużo nie ma, tylko podczas montażu pompowtryskiwaczy trzeba je odpowiednio umieścić i niezbędna jest długa suwmiarka.
-
[INNE] AWX - korekcje dymienie (UWAGA NA BIOESTER)
ja bym bardziej obstawiał oringi na pompowtryskiwaczach. Miałem podobne objawy, uszkodzony był jeden oring
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem
może masz rozładowany akumulator? i przekaźniki "graja"?
-
[ALL B5] Które felgi?
mi też podoba się pierwsza, ale najważniejsze jest to żeby się Tobie podobało, bo to w Twoim autko będzie siedziec:)
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
długo masz już te żarówki? nie ma problemu z miganiem?
-
praca inżynierska-geodezja
po co Ci papierek? i tytuł inżyniera?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wrzuciłem do siebie 320 i jest , za kilka dni pójdzie na tył 288. mam nadzieje, że też będzie widoczna różnica. A wcześniej wydawało mi sie ze 288/245 dobrze hamuje:
-
[ALL B6] Po wymianie klocków kontrolka zużycia klocków nie zgasła
dokładnie tak jak kolega pisze. Sprawdź wiązki. Poproś kogoś żeby siedział w samochodzie i obserwował, a Ty pod samochód i ruszaj kabelkami.
-
[ALL B6] Brakuje podszybia, osłony akumulatora
założ sobie, nie będą Ci tam leciały liście i inne syfy
-
[ALL B6] Klima nie wyłącza się
naciśnij przycisk auto i klima się włączy(zgaśnie dioda przy econ)