Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. ładna, tylko te końcówki wydechu , co to za napis na listwie drzwiowej?
  2. straszą mailami...poważnie brzmiąca treść i ludzie się nabierają...płacą. najlepiej olać sprawę, nic z tego nie będzie. namierzanie po IP...w teorii idzie znaleźć każdego, w praktyce, w szczególności w Polsce, nie jest tak łatwo, jesteśmy jeszcze w tyle o parę lat za innymi...więc bez obaw:)
  3. grałem w to w 3 klasie LO, dużo zmarnowanego czasu... niekiedy nawet wstawałem w nocy żeby wysłać statki, ta gra strasznie wciąga i zabiera dużo czasu.
  4. wszystko zależy od tego jaki masz akumulator. Standardowe ładowanie jest prądem 0.1C (gdzie C to pojemność akumulatora) np jak masz akumulator 74Ah to ładujesz prądem około 7,4A. Takie ładowanie jest optymalne dla akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Oczywiście możesz tez ładować niższym prądem, ale wydłuży to czas ładowania. Prostownik, który pokazałeś ma max prąd ładowania 3,6A. czyli krótko mówiąc długo będzie ładował.... Dużą zaletą prostowników impulsowych jest ich wielkość i waga. Są małe i łatwo je schować, można nawet cały czas wozić w samochodzie. Jeżeli potrzebujesz prostownika tylko do tego żeby raz do roku podładować akumulator to jest to świetny wybór. Jeżeli natomiast masz już starszy akumulator, i będziesz musiał go częściej ładować to polecam zakup czegoś mocniejszego. Według mnie prostownik powinien mieć regulację prądu lądowania, tak abyśmy to my decydowali jakim prądem jest ładowany. Np jak rano chcesz jechać do pracy i nie możesz odpalić, to możesz ładować większym prądem niż zalecany, aby tylko jak najszybciej odpalić. Krótkie lądowanie większym prądem nie zaszkodzi akumulatorowi. A mając prostownik bez regulacji musisz czekać....
  5. ładnie jak to gra? jesteś zadowolony? ile litrów mają obudowy? liczyłeś obudowy pod te głośniki? Czy zrobiłeś je tak tylko żeby pasowały do bagażnika?
  6. kkam odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    sam je zrobiłem, wyliczyłem wartości rezystorów, i zrobiłem tak, że przy 14,5V płynie przez diody prąd 60mA, diody które kupiłem powinny teoretycznie wytrzymywać prąd 100mA. Ale czas pokaże, jak się ma teoria do praktyki.
  7. kkam odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    uff, a już myślałem, że coś nie tak:) ciekawe jak długo poświecą
  8. prawdopodobnie słyszysz załączające się przekaźniki
  9. kkam odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    zrobiłem sobie dzisiaj swoje własne ledy, wszystko jest ok... świecą, nie ma błędu....ale jest jedno ale...Jak zapalam silnik to postojówki kilka razy mrugną....nie wiem czym to jest spowodowane...Żadnego błędu przepalonej żarówki nie ma. Jak przy zgaszonym silniku zapale postojówki to zapalają się bez mrugania. Również przy zapalonych światłach jak uruchamiam silnik to tez nie mrugają. Mrugają tylko w sytuacji, gdy przełącznik świateł jest wyłączony i przekręcę kluczyk.... Czy po przekręceniu kluczyka następuje sprawdzenie czy wszystkie żarówki są ok?? Czy ktoś sie spotkał z takim przypadkiem? Jak zachowują się diody z allegro?
  10. ja dzisiaj jechałem bez dywanika, 2h nadmuchu na nogi i wszystko wyschło
  11. w navi moze być tylko płyta z mapa, sama navi nie czyta płyt CD :gwizdanie:
  12. płytę wkłada się do navi i cały czas tam siedzi nie potrzeba zmieniarki. Po co kupować pirata na allegro jak można samemu nagrać. jak chesz linka do strony gdzie znajdziesz mapy to pisz na PW.
  13. Aby zmienić mapę i lektora wystarczy włożyć do navi odpowiednią płytę. Z tego co widzę masz rns-D. Możesz zakupić oryginalna płytę z polską mapą, albo ściągnąć z netu obraz płyty i nagrać. Przerabiałem ten temat po zakupie swojego autka. Z pirackimi płytami jest ten problem, ze trudno jest je nagrać, nie wszystkie nagrywarki sobie z tym radzą. Niekiedy trzeba również wyczyścić laser w navi (nagrywane płyty są mniej "wyraźne" niż oryginały które są tłoczone). Ogólnie polecam oryginalne płyty z wiadomych względów:), nigdy nie wiadomo jakiego policjanta się spotka na drodze.
  14. ładny:) i do tego Quattro I w końcu ktoś z STG na forum:)
  15. dzisiaj jak wracałem z pracy (-3,5 stopnia) przy jeździe 60km/h nagrzał się po 7km(temp ustawiona na 20 stopni nawiew 3 kreski). generalnie teraz sprawdzam jak szybko się nagrzewa. Tydzień temu wymieniłem termostat. Wcześniej temperatura falowała, jak dłużej stałem na światłach to spadała do 70. Teraz jak złapie 90 to nawet jak nastawie nawiew na max to wskazówka ani drgnie.
  16. zeszłej zimy jak milem audi 80 b4 z silnikiem 1z to też miałem takie docinki, że 18 letni samochód mi nie odpali...Ale bez problemu odpalałem jak było -27 stopni. jest taki stereotyp, że jak diesel to na pewno będą problemy z odpaleniem.
  17. ja w sierpniu kupiłem wydech w dobrym stanie za 250zł. Często pojawiają się okazje, trzeba tylko cierpliwie czekać
  18. http://moto.allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-audi-a4-b6-malysz-lz9w-sedan-i1361679561.html dobra cena
  19. kkam odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Im wyższe napięcie tym mniejszy płynie prąd przez "odbiornik" przy tym samym obciążeniu (oporności) :gwizdanie: Z wykształcenia jestem tech. elektronikiem , pracuję w zawodzie Sorry za im większe napięcie tym większy prąd(oczywiście przy stałym R) U=RI czyli I=U/R[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:55_________________________________________________ www.maritex.com.pl Tu znajdziesz dobre diody, ogolnie polecam Cree... tylko ta cena...;/
  20. a probowales rozebrac czujnik i zakleic otwor o ktorym wczesniej pisalem? ja od naprawy nie mialem problemu z czujnikiem
  21. postukaj w licznik, jezeli sa zimne luty to moze podswietlenie blysnac, ale i tak najlepiej wyjac licznik i zobaczyc co jest grane, czy zarowki przepalone czy zimne luty, tak to tylko gdybanie. jezeli nie rozbierzesz licznika to nie jestes w stanie w 100% stwierdzic co jest nie tak.
  22. w pierwszym lepszym sklepie z cześciami dostaniesz zestaw bosha za 42 zł
  23. ogólnie wystarczy same diody, a jak już chcesz mieć ful wypas to jeszcze można przełożyć rezystorki ustalające prąd płynący przez diody. według mnie ładniej wygląda podświetlenie białe.
  24. pewnie padł Ci inwerter, który "zamienia" sygnały z magistrali CAN na sygnały analogowe
  25. jeżeli masz gorące powietrze to wylutuj diody ze starego licznika i wstaw do nowego. a jak nie masz żadnej lutownicy to pierwszy lepszy elektronik Ci to na miejscu zrobi:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.