Treść opublikowana przez kkam
-
[ALL B6] Do czego to służy?
masz w lampce w podsufitce 2 dodatkowe przyciski? [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 19:55_________________________________________________jeżeli masz telematic, to czy wyświetla Ci się po odpaleniu jakiś komunikat na liczniku? Ja mam takie same pokrętło, i wyświetla mi sie komunikat którego nie można vagiem wyłączyć;/
-
[ALL B5] Zacisk lewy tył ! Wyciek płynu ! Proszę o porade i wykres kosztów :P
powodzenia przy ściąganiu pierścienia, a potem jeszcze więcej przy ponownym wkładaniu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jutro zadzwonię do Ewana i się zapytam co i jak[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 23:02_________________________________________________a czy byłby ktoś chętny żeby podjechać avantem i zabrać mojego kumpla w bagażniku? ja mam sedana i jest mało miejsca. Oczywiście bym zapłacił.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no raczej lokal w którym jest striptiz, ja znam tylko rozi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak załatwisz 2 panów z bejsbolami którzy założą worek na głowę pana młodego i przywiozą na miejsce to może być w AZ
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie, gdzie najlepiej zorganizować kawalerski w gdańsku?
-
Jaką drogą do Niemiec?
Czy jest ktoś z okolic Wałcza? Jadę do Niemiec przez Wałcz... Którędy się lepiej jedzie na Niemcy? Wałcz - Szczecin czy Wałacz - Gorzów wielkopolski - Frankfurt? Chodzi mi głównie o stan dróg, jadę z przyczepką wiec na prędkości mi nie zależy.
-
[ALL B5] 3 RAZ ROZERWALO MI PASEK ALTERNATORA NA STRZEPY SILNIK 1.9 TDI 1Z
w jakim stanie alaternator? wszystko ok z łożyskami?
-
[B6 AWX] - Sprzedane
to są listwy standardowe od b7 czy s-line?
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
no właśnie ja chce robić teraz program, tylko że trochę się obawiam czy silnik wytrzyma, bo mam przebieg 200tys(udokumentowany), niemiec wymienił turbinę przy przebiegu 70tys i pomopowtryski przy 90tys. Wiec nie wiem czy jak mam tyle nalatane to uda się zrobić jakiś sensowny program.
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
za turbina mam katalizator, a potem odrazu za katem jest ten dpf, Jak wywale dpf to będzie mi kopcił na czarno?
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
ale jak to wytnę to chyba nie będę musiał nic zmieniać w komputerze? bo to wyglada jak 2 katalizator, zero elektroniki
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
Coś takiego mam w samochodzie, jak go sprowadziłem to miał zielona naklejkę na szybie w Etce znalazłem to:
-
[B6 AVF] DPF W AVF?
po czym poznać ze dokładany dpf jest zapchany? mam awx z dpf, od założenia ma przejechane 30 tys.
-
Chip Tuning w Tune-Up Maj 2011 zapisy
ja byłbym chętny. dopisz a4 b6 1.9 AWX
-
[ALL B6] Chrzęszczenie pod pedałem gazu 1.9TDI avf 2004r
dzięki za odpowiedz: Ważne pytanie - jeśli chodzi o pojedyńcze chrząknięcie po ruszeniu autem po dłuższym przestoju... Jest to normalne (test pompy ABS). Natomiast co do ESP - nie ma to związku z powyższym i tutaj potrzebny jest VAG. dzięki za odp myslalem ze cos jest nie tak z samochodem, robilem nawet testy, ze jedżdziłem przód-tył, po dziurach itp i nasluchiwalem chrząknięcia, niepomyślałbym ze to test ABS. Czyli nie musze sie martwić
-
[ALL] Wskazanie komputera dotyczące spalania
jak wrzucisz luz to spalanie jest pokazywane takie, jakie zapamiętał ostatnio komputer(nie pokazuje spalania na biegu jałowym). Jak jedziesz na biegu i puścisz gaz to silnik nie pobiera paliwa, silnik jest "napędzany" pędem samochodu.
-
[ALL B6] Chrzęszczenie pod pedałem gazu 1.9TDI avf 2004r
czy masz takie objawy ze chrzęszczenie pojawia się po pierwszym ruszeniu po dłuższym postoju? a potem wszystko jest już ok?
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI sedanik :)
tak ale telefonu i tak nie mam:P kolego nic nie musze kasować po odpaleniu auta, a czemu pytasz? Boija u siebie mam takie samo wyposażenie jak Ty, i mam tego nieszczęsnego telematica... przy każdym odpaleniu na wyświetlaczu pojawiają mi się komunikaty, które trzeba kasować naciskając przycisk na manetce
-
Pomysł na złodzieja ?
dobry pomysł, do tel daj karte z play fresh, jedno doladowanie i masz aktywne konto przez rok
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI sedanik :)
masz u siebie telematic? czy po odpaleniu samochodu musisz skasować komunikat z wyświetlacza?
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI sedanik :)
bardzo ładna, jak moja, tylko ze ja nie mam dokładek pomalowanych
-
[B6 AWX] Migające zegary, dużo błędów - nie da się odpalić
choinkę i mruganie powoduje bardzo mocno rozładowany akumulator. naładuj porządnie akumulator, jeżeli są w nim korki, to sprawdź poziom elektrolitu, Po naładowaniu zmierz napięcie na akumulatorze, potem spróbuj odpalić samochód. Jeżeli znowu napięcie tak mocno spadnie, to akumulator niestety do wymiany.
-
[B6 AWX] Migające zegary, dużo błędów - nie da się odpalić
jedna cela w akumulatorze może mieć zwarcie/przebicie
-
[B6 AWX] Migające zegary, dużo błędów - nie da się odpalić
na moje to rozładowany akumulator, spróbuj go podładować albo podmienić na inny, jeżeli to nie pomoże to będziemy dalej myśleć