Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. ja u siebie mam bose, zmieniarkę na 6 płyt i nawigacje rns-d. Na radiu jest dobra jakość, na CD trochę gorsza, ponieważ słychać przydźwięki i szumy od napędu - prawdopodobnie kondensatory filtrujące już padają. Do wejścia aux in w radiu podłączyłem sobie mp3 - tutaj mam najlepsza jakość.
  2. zależy Ci na głośności czy jakości dźwięku? Jezeli chcesz lepsza jakośc to możesz wygłuszyć drzwi i bagażnik
  3. szybe najlepiej ubezpieczyć i czekać aż "pęknie od uderzenia" np kamieniam
  4. Przednia jest taka jak boczne, jakby minimalnie przyciemniona, kilka %. lekki odcień zieleni, naprawdę delikatny. Ale mogło być kilka rodzajów szyb. Jaki masz kolor pasa na tylnej szybie? u mnie czarny
  5. No to polerowanie nic nie da. Tzn można polerować głębokie ubytki, ale istnieje ryzyko zrobienia refleksów na szybie.... Teraz masz ori szybe i pas fioletowy? ja mam ori z czarnym. Czyli było kilka rodzajów szyb...
  6. Czy rysa jest wyczuwalna pod paznokciem? jeżeli nie, to łatwo można spolerować tlenkiem ceru. Wczoraj polerowałem swoja szybe i jestem zadowolony z rezultatów
  7. ziemniaki będą w tym roku? jakby było mało to już staje w kolejke;p
  8. czy oznaczenia z komponenty da się odczytać? mialeś jakies zwarcie? komponent jest upalony czy uszkodziles go mechanicznie?
  9. co do pasa pasażera to mógł się zablokować, w b6 nie ma w fotelach mat sprawdzających obecność pasażera. Co do samego wystrzału poduszek...sterownik sprawdza siłę i kierunek uderzenia. widocznie tak uderzyleś, że potrzebny był tylko wystrzał napinacza. Co do samego sygnału crash to pojawia się zawsze jak sterownik wykryje odpowiednie przeciążenie, ale jego pojawienie się nie oznacza ze poduszki wystrzelą, ważna jest też siłą i kierunek uderzenia.
  10. miałeś w tym miejscu naprawę ? czy to jakies przebarwienie na bezbarwnym? robiłeś polerke?
  11. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie, przed liftem nie ma chromowanej obwódki, i ma inny kształt.
  12. lepsze opony zawsze na tył. Przód pojazdu łatwiej wyprowadzić z poślizgu. Jak będziesz miał z tyłu gorsze opony to większe prawdopodobieństwo zarzucania tyłu
  13. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy wie ktoś dokładnie w którym miejscu(ile cm od krawędzi) są przyklejone znaczki s-line na listwach bocznych? W etce nie mogę tego znaleźć, jest tylko pokazane w którym miejscu jest znaczek a4 i oznaczenie silnika
  14. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    proszę: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?226956-ALL-B6-Monta%BF-dok%B3adki-S-line/page5 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b781dd01ea78b9e.html
  15. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ostatnio ktos na forum pokazywał jak pasuje taki grill do dokladki s-line, nawet calkiem dobrze wygladało. dobra alternatywa na okres poszukiwac ori grilla
  16. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ten grill jest chyba od a5 c5 po lifcie
  17. jak ci się sprawują listewki s4 z laminatu? wszystko ok?
  18. w zderzaku chyba jest antena od zegara, o ile dobrze pamiętam po prawej stronie. czujniki elektromagnetyczne nie będą miały wpływu na antenę. Bo ich zasada nie opiera się na emitowaniu fal, tak jak ultradźwiękowe, a na odbieraniu zmian pole elektromagnetycznego. Taśmę aluminiową trzeba przykleić co najmniej kilka cm od metalowych części, tu może być problem bo nie wiem jaka będzie odległość od belki w zderzaku.
  19. kiedyś był już wątek o tym na forum. Ogólnie są ok. Mają tylko jedna wadę.. nie działają podczas postoju. Aby działać samochód musi się poruszać - taka ich specyfikacja. Jeżeli parkujemy to wszystko jest ok, stajemy np 5 cm od innego samochodu. Jeżeli ponownie wlaczymy wsteczny to już nie zapiszczą - do momentu aż samochód ruszy sie
  20. inżynier testu - 8h, jeżeli cos nie trybi to tak długo aż produkcja znowu ruszy.
  21. no to nie ma problemu z lepszym klockiem, zagadaj do Devastation to napewno załatwi Ci coś w dobrej cenie.
  22. a jakie masz teraz zaciski? 1 tłoczkowe?
  23. kkam odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    włożyłeś w to dużo pracy, nie sprzedawaj za bezcen, szanuj swój czas. Myślę, że jak dopracujesz wyświetlane informacje. To nawet za 500zł znajdziesz nabywców. Chętnie bym to też kupił.
  24. Ferodo DS Performance - niestety prawie 2 razy droższe od standardowych klocków, ale za to siła hamowania będzie lepsza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.