Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. no niestety jak chcesz mieć super fure to musisz z niej zrobić skarbonke:)
  2. gratuluje furki, bardzo ładna:slina: skocz do Bytowa szyby przyciemnić
  3. mogą być jeszcze przetarte przewody, i podciśnienie ucieka. Jeżeli turbo było czyszczone to jedz na reklamacje. może nie czyścili tylko troche sztange rozruszali
  4. po loga widać że sztanga w turbinie prawie nie chodzi. Albo łopatki zapieczone albo sterowanie. podmień n75 i sprawdz czy podczas logowania bs grupy 11 sztanga bedzie sie poruszac
  5. to musisz koniecznie wyrezać przydatna rzecz
  6. fajna, kupiłeś ją z Tczewa?
  7. w miescie nie ma szans żeby palił 6, chyba ze zero korków i dogrzany silnik. Włącz spalanie chwilowe i obserwuj jakie jest w zależności od prędkości i obrotów. Może za szybko wbijasz wyższe biegi. Ja zauważyłem u siebie, że niekiedy przy wyższych obrotach na 4 pali mniej niż na niższych na 5
  8. polerke polecam K2, ma stabilizacje obrotów i wolny start elakiery.pl - Elektronarzędzia ť Polerki ť K2 1200 W Polerka elektryczna - solidna Dzięki . Masz może taką polerkę..jaka jest jej waga ? Bo nie ukrywam iż mam problemy z barkiem i nie uśmiecha mi się gibac po masce jakimś ciężarstwem bo bym miał z tym lekki problem mam, waży jakies 3-4kg. na początku już po chwili bolą ręce, ale szybko idzie się przyzwyczaić
  9. polerke polecam K2, ma stabilizacje obrotów i wolny start elakiery.pl - Elektronarzędzia ť Polerki ť K2 1200 W Polerka elektryczna - solidna
  10. Nie robiłem a czemu pytasz, dopiero się przymierzam:naughty: myślalem zę już jestes po i chciałem zapytac o wyniki i spalanie
  11. wladi robiłeś u siebie chipa?
  12. jaki masz kolor lakieru? zawsze można sprobowac zrobić zaprawke, delikatnie kolorem zalewasz ryse, na to klar, potem papierem 2500 wyruwnujesz i robisz polerke.
  13. jezeli jes do podkłądu to tylko lakierowanie, a jezeli nie to mozesz sprobowac spolerowac, jezeli jest głeboka to cala nie zginie, ale krawedzie beda wygladzone przez co bedzie mniej widoczna
  14. po prostu samochód jak dostał kolorowego fisa to domaga się teraz RNS-E:wink:
  15. powiadomienie gsm + lokalizator GPS
  16. dokładnie, z tego co wiem to niektórzy kupują lampy z a6 i przekladaja same ledy
  17. miałem podobne objawy jak miałem uszkodzone uszczelniacze
  18. masakra, stawiasz w jakims miejscu gdzie chodzi dużo ludzi, wracaja z imprez itp? mi ostatnio facet zrobił ryse jak stałem na parkingu kolo sklepu, z daleka wszysto widziałem i na szczęście go złapałem.
  19. całe lampy czy tylko ledy z lamp z a6?
  20. a czy multi kiera z b6 będzie obsługiwać RNS-E?
  21. To kolo mnie.Jaka miejscowosc? To było w Kościernicy
  22. ruiny starej gorzelni w połowie drogi Miastko-Koszalin
  23. jeżeli jeszcze nie głosowaliście na zdjęcie do kalendarza to dajcie głosik na moje autko http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-na-naj%C5%82adniejsze-zdj%C4%99cie-a4-120/maj-naj%C5%82adniejsze-zdj%C4%99cie-a4-na-forum-236315/, odwdzięczę się kiełbachą na spocie:wink:
  24. za mniejsza 50 zł a za większą dałem 70
  25. http://s2.postimage.org/k91eoptd3/oslony.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.