Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. sprawdź jeszcze czy dochodzi podciśnienie do N75. Prawdopodobnie turbina do czyszczenia
  2. sprawdz czujnik temp płynu chłodniczego
  3. Ogólnie to zakres jest od -3 do +3. Jak zamochód ma nowy wałek, jest np po remoncie głowicy to warto celować w srodek, czyli 0. Jak ma już spory przebieg to warto ustawiać lekko na minusie, ponieważ z czasem wniosy na wałku sie wycierają. Każde auto reaguje inaczej. Możena po eksperymentować. Ja jakiś czas miałem +1, potem - 3, teraz od jakiegoś czas mam -1. Z odpalaniem nie było różnicy. Na +1 chodził ciszej. ma-3 palił litr więcej
  4. co to znaczy, że przytarty? Kąt ma duże znaczenie, jeżeli będzie poza dopuszczalnym zakresem to możesz wcale nie odpalić.
  5. z Twoich logów wynika, ze czujnik jest ok. Pokazuje 87 stopni. Jeszcze po nocy, przed odpaleniem sprawdz jaką wartość pokazuje, musi byc zbliżona do wartości z czujnika temp paliwa i temp w dolocie
  6. kkam odpowiedział(a) na roverck temat w Nadwozie i Wnętrze
    Przyjechał do mnie pokazać auto, jak się przejechałem to zwróciłem uwage ze ma słabe światła... Szybkie wyłączenie i włączenie świateł i się okazało ze ma zwykłe lampy, co ciekawe ma zderzak ze spryskami. Jak się o tym dowiedział to zaczał dokładnie sprawdzać samochód i jeszcze kilka innych rzeczy wyszło
  7. 4 km to szkoda brac auto:) można zrobić sobie spacerek i sie dotlenić
  8. kkam odpowiedział(a) na roverck temat w Nadwozie i Wnętrze
    Moj kumpel jak kupował samochód to sprzedający mu powiedział, że ma xenon i chłopak w niewiedzy zył 2 tygodnie:grin:
  9. Powinien się sam odpowietrzyć w momencie otwarcie termostatu, wieć wystarczy odpalić i zagrzać. Jeżeli wyminiłeś termostat i czujnik G62 to powinno być ok
  10. Zrób logi dynamiczne. Czy samochód zagrzewa się do 90stopni? Mi przy normalnej jeżdzie pali około 6.2 przy chipie na 160KM. Jak jade bardzo spokojnie to spalanie potrafi spaść do 5,8. Przy jeżdzie po mieście czasem dochodzi do 9l.
  11. Jak pompowtryski sprawdzałeś?
  12. Nic nie musisz rozbierać. Wystarczy zdjąć plastikową osłonę rozrządu i jest bardzo dobry dostęp. Czy mechanik wymienił Ci napianacz? ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- Jedz do mechanika, poproś o ustawienie na 0, ewentualnie na -1(będzie lepiej wchodzić na obroty) Zmian kąta synchronizacji to 10 min. Co do odpalania, to sprawdzałeś świece?
  13. Pewnie po zmianie rozrządu nie ustawili Ci kąta synchronizacji. Jak masz kabelek to możesz sam ustawić. Luzujesz 3 śruby 13 na kole, a potem kluczem 18 ustawiasz. Kręcąc w prawo dajesz na "-", natomiast kręcąc w lewo dajesz na "+"
  14. ile km zrobisz na pełnym zbiorniku? może Fis przekłamuje?
  15. Jak dobrze poszukasz na allegro to 320/288 zaciski wyrwiesz za 500zł za komplet. Do tego tylko jeszcze tarcze i klocki
  16. wszystko kupione osobno. Diody z maritex.com.pl elektronike sterującą miałem. Wstawiłem 9 ledów. Są one przylutowane do miedzianego stelaża w celu lepszego chłodzenia. Układ sterujący załaczy diody 1s po pojawieniu się 14V na akumulatorze, oraz wyłączy gdy zapalą się swiatła pozycyjne.
  17. kkam odpowiedział(a) na Vego temat w Silnik i Układ Napędowy
    jeżeli masz możliwość to pożycz amperomierz cęgowy i zmierz prąd dochodzący do każdej z świec. Jak będzie w początkowej fazie grzania 12A-15A to wszystko ok. Przebicia sprawdza się w benzynie. Przy 12V na świecach żarowych przebicie będziesz miał przy ewidentnym braku izolacji i zwarciu do masy.
  18. tylko jak wstawić takie ledy do zderzaka s-line:kwasny:
  19. poczytaj inne wątki, ludzie piszą że już nawet zaczeli podrabiać hologram pod metalowa osłoną. Wszystko jest ok jeżeli nie masz oryginalnych przetwornic valeo. Przetwornice valeo są tak zaprojektowane, że jak żarnik bierze za duży prąd to już się pala;/
  20. Ja tak mam u siebie, foto jest kilkanaście postów wcześniej. Mi się podoba, dodatkowo nie traciłem halogenów.
  21. Jak długo masz ten problem z odpalaniem? Pojawił się nagle? Masz chipa?
  22. wstaw do siebie zestaw 320/288 mm. Standardowe hamulce w b6 są strasznie słabe. W jakich jednostkach masz te pomiary? Ja miałem wyniki w N przód chyba 3400N.
  23. pewnie na kabel założył amperomierz cęgowy
  24. A pamiętasz ile A brał rozrusznik podczas odpalania? Zastanawia mnie to jak wygląda ta skala. Rozrusznik bierze prąd zależny od tego jaki ma opór do pokonania. Po nocy bierze więcej niż jak np masz silnik nagrzany. Wymontowany, nieobciążony można sprawdzać, ale na samochodzie to trochę dziwne.
  25. U mnie w mieście jak chcesz oddać aku na reklamacje to każą przyjechać samochodem w którym jeździł i sprawdzają ładowanie, jak jest w normie to biorą na reklamacje i wysyłają do producenta na ekspertyzę. ---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- U Ciebie powinni uznać reklamacje bo nie mogą twierdzić ze zajechałeś aku rozrusznikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.