Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Chodzi o to, że stosujesz kilka rodzai past polerskich i padów. Zaczynasz od pasty mocno ściernej, potem dajesz mniej ścierną, a na koniec pasta najmniej ścierna. Chodzi o to, aby jak najlepiej wypracować powierzchnie. Jeżeli nie masz polerki, to strasznie się namachasz, aby zlikwidować rysy.
  2. Pasty tempo nawet nie kupuj, szkoda kasy. Jeżeli rysy nie są do podkładu, to zrób korekcję 3 stopniową i śladu nie będzie. Głębsze rysy możesz potraktować przed polerowaniem papierem wodnym 2500. Błotnik można spróbować wyciągnąć, są firmy które robią takie wgniecenia bez konieczności lakierowania
  3. Egr

    kkam odpowiedział(a) na efendi44 temat w 1.9TDI
    Z którego elementu Ci dokładnie cieknie? Jeżeli z łączenia EGR-kolektor to do wymiany jest oring, jeżeli z takich małych otworków w EGR, to niestety tylko wymiana EGR.
  4. Egr

    kkam odpowiedział(a) na efendi44 temat w 1.9TDI
    Jeżeli leci Ci olej to w pierwszej kolejności sprawdź stan turbiny, bo to z niej pojawia się większość oleju w dolocie.
  5. kkam odpowiedział(a) na marzec39 temat w Układ Jezdny
    stuki sprawdzałeś na odpalonym silniku? Na zgaszonym zawsze trochę stuka maglownica. Uszkodzone przednie dolne wahacze tzw banany mogą powodować pływanie
  6. W książce serwisowej na naklejce nic nie jest wspomniane o DPF. A gdzie dokładnie znajdę taką tabliczkę, pod auto nie wiem czy będzie jakiś kanał aby zajrzeć, ale jak mówicie, że DPF nie ma czujników żadnych to się go najwyżej wytnie. kkamU Ciebie w temacie widziałem, też że miałeś DPF i wyciąłeś go? Auto później nie wariowało? Ja u siebie jeszcze nie wycinałem. Wytnę dopiero jak się przytka. Jak robiłem chipa to okazało się ze w sofcie nie ma zadnych zmian, wiec DPF nie jest programowo dopisany.
  7. w avf DPF był dokładany za dopłatą i nie zawsze będzie w kodach wyposażenia. Najłatwiej to poznać po tym, że za katalizatorem jest dodatkowa pucha, wygląda jak 2 katalizator. DPF w AVF nie ma czujników itp....można go bez problemu wyciąć. Nie ma też funkcji wypalania. Jak jest zapchany to wkłada się nowy.
  8. Dokładnie, ta reakcja powinna być większa. Może byc sztanga ale również za małe podciśnienie
  9. Widać problem ze sterowaniem sztangi. Sprawdź jakie masz podciśnienie w przewodach.
  10. Na próbę odłącz przewód podciśnienia od EGR, zaślep go i sprawdź czy jest lepiej.
  11. kkam odpowiedział(a) na bartek123415 temat w Audi A4 B6
    Tam w ogolę nie ma elektryki, wkładasz tylko inne zawiasy i mocniejsze siłowniki. Każda a4 b6/b7 ma otwieranie bagażnika z środkowego przycisku. W standardzie klapa odskoczy na kilka mm, jak dołożysz zawiasy, to podniesie się cała.
  12. Na zimne luty ma wpływ zarówno temperatura jak i ruch. Najlepiej podepnij pod kompa i zobacz jakie błędy pokazuje. Może masz zalany sterownik wodą?
  13. Przełączniki są takie same jak w wersji europejskiej, tylko rączka jest inna. Jeżeli chcesz to mogę poszukać rączki na 4 przyciski do anglika, bo powinienem mięć gdzieś w garażu.
  14. kkam odpowiedział(a) na bartek123415 temat w Audi A4 B6
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawiasy-klapy-automatycznie-podnoszonej-b6-b7-sedan-256830/
  15. Spróbuj połączyć się innym kablem innym kablem.
  16. Wybierz takie, które Tobie podobają się najbardziej.
  17. Kabel musi być KKL, czyli z podwójną liną K. Moduł jest za schowkiem
  18. dzięki za spota:wink: sezon grillowy można uznać za otwarty. Olo_sl przyjechałeś aż ze Słupska?
  19. Jakie masz objawy wytartej krzywki?
  20. może jakiś grill? ma jutro być ciepło
  21. u mnie najpierw piana z valte pro, potem mycie na 2 wiadra, QD + wycieranie. Po zimie dochodzi glinka, korekcja, woskowanie
  22. wałek był mocno wytarty? jaki miałeś przebieg?
  23. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. Kabel niby "działa" bo sterowniki się instalują itp. Ale program diagnostyczny już nie chce smigac na win 7 64:kwasny:
  25. Laweta/holowanie, lepiej nie męczyć silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.