Treść opublikowana przez kkam
-
VIDEO okropne trzaski przy obciażeniu PROBLEM ROZWIĄZANY!
Wentylator o nic nie ociera? Otwórz maskę i zobacz podczas takiego ruszania czy silnik się mocno podnosi, może poduszki są zerwane.
-
Starogard Gdański
musimy kiedyś zrobić mini spota, często przejeżdżam przez Jabłowo, średnio 3 razy w tygodniu.
-
Jak podłączyć nie ori alarm?
podjedz do elektronika to Ci podepnie, jak jesteś zielony w elektronice to nie zabieraj się za montaż, możesz sporo popsuć.
-
błotnik.....
błotniki przednie pasują
-
Czy można wymienić samo łożysko w piaście dla A4 B6?
zagadaj do forumowych dystrubutorów częsci dzika i tom77. Mają bardzo dobre ceny
-
Internet z neostrady ostatnimi czasy...
możesz też poprosić o pomiar SNR (stosunek sygnału do szumu.) Jak będzie za słaby to są problemy z transferem.
-
Czyszczenie przepustnicy B6 1,9 TDi
przepustnica w 1.9tdi? może chodzi Ci o czyszczenie EGR i dolotu?
-
Fotele kubełkowe z anglika
od zapięcia pasów idą 2 kabelki
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
ja mam taką rurkę, nowa 70 cm, niestety bez mocowania do osłony silnika, Jeżeli nigdzie nie znajdziesz to mogę Ci odsprzedać
-
Fotele kubełkowe z anglika
Jeżeli nie ma czujnika zapięcia pasów to będzie pasować bez przeróbek
-
Sedan przyciemnianie szyb
jak tylko za tył to normalna cena, ja w zeszłym roku w innej firmie płaciłem 480 za całego sedana
-
Wzmocnienie swiatła deski rozdzielczej??
jedynie plusem i minusem przy zegarach można zmieniać. A jak nadal jest za ciemno to zostaje wymiana diod
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
A jak podłoga w bagażniku? jest krzywa? Koło mocno oberwało?
-
problem z pojawiającym sie na fisie oil min co 3 dni ? bierze olej prosze o pomoc ?
Niestety to jest standard w tych silnikach, biorą duże ilości oleju. Jest kilka wątków na forum o tym. Niektórzy robili nawet remonty, nie pomogło.
-
Czy to bezpieczne rozwiązanie ?
rozwiązanie z zapalniczką jest bezpieczne. Tylko nie pomyl + z -
-
ciężkie odpalanie
mój błąd, myślałem że chodzi o 1.9 tdi
-
ciężkie odpalanie
podłącz pod komputer, sprawdz korekcje pompek. Moze też już być pora na wymianę oringów na pompowtryskiwaczach.
-
Wakacje w Chorwacji
Nic mi nie mów o Zakopanym, 2 lata temu wracałem 12h:kwasny:, a ten sam odcinek do heide parku w niemczech zrobiłem w 8h
-
Wakacje w Chorwacji
no ja tak daleko tez pierwszy raz, najdalej to do Czech jechałem.
-
Wakacje w Chorwacji
Może ja się wybiorę, okaże się w połowie lipca czy jadę początek sierpnia czy początek września. Musze poczekać na zgodą na urlop
-
Problem ze wspomaganiem
wymiana moglownicy pomogła?
-
Smugi na felgach
felgi mają ori lakier? czy były malowane?
-
Wakacje w Chorwacji
a czy ktos planuje jechać na początku września?
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
15 min to nie dużo, jak masz dobry aku to nic mu nie będzie
-
B6 DIVISION
a CAN masz pociągnięty z licznika do radia?