Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Zrób porządne odgrzybianie, wykręć schowek. Następnie przez otwór za parownikiem wprowadź piankę, wywierć otwór przed parownikiem(kawałek za wentylatorem), również wprowadź środek. Poczekaj z 20 min. Potem włącz wentylator i przedmuchaj środek. Powtórz czynność kilka razy. Możesz też przed odgrzybianiem spryskać parownik płynem z rozpuszczonych tabletek do zmywarki( dobrze rozpuszczają zanieczyszczenia organiczne) Wszystkie syfy wypłyną odpływami. Ogólnie jak bardzo smierdzi z klimy to znaczy ze jest dużo syfów na parowniku. Więc im więcej cieczy, pianek itp przepuścisz przez parownik, tym więcej syfów wypłynie odpływem
  2. Po długiej jedzie na klimie włączcie na kilka minut econ aby wysuszyć parownik, wtedy grzyby nie beda się szybko rozwijać.
  3. w dowolnym miejscem pomiedzy wentylatorem a parownikiem
  4. u mnie też działa:banan::banan:
  5. bagażnik to podstawa, bardzo dużo daje jego wygłuszenie
  6. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co dają te kropki na soczewce b8 lift?
  7. sprawdz termostat i czujnik temperatury
  8. Najlepiej zagadać z gościem, a jak nie to zawsze możesz zgłosić na policje. Co prawda slad jest mały, ale zgłoszenie muszą przyjąć. Jeżeli trafisz na pedantycznego policjanta to Cie zrozumie.
  9. może silniczek od klap w nawiewie?
  10. kkam odpowiedział(a) na Egipt_CK temat w Audi A4 B6
    Gdyby te ledy świciły tak mocno jak w a6 c6, albo w innych nowych audi to nawet by uszło. Ale one świecą bardzo słabo.
  11. kkam odpowiedział(a) na Egipt_CK temat w Audi A4 B6
    możesz kupić a ASO sam zestaw naprawczy uchwytów i naprawić swoje lampy
  12. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jestem też na etapie ścierania, spróbuj spryskać WD albo jakimś innym olejem. Powinno zacząć szybciej schodzic
  13. Zaczęła się odklejać? Dobre rozwiązanie to tapicer, zrobi jak ori na bardzo podobnym materiale. Koszt u mnie w mieście około 100-150zł
  14. Nie musisz podnosić samochodu, wszystko zrobisz z kanału, wystarczy wykręcić 3 sruby, 2 z doły i jedna u góry łącznika. 20 min pracy
  15. ja używam car pro pearl, w zależności od stężenia można go stosować do opon i plstików
  16. glinką będzie najszybciej
  17. prowadzenie wiązki to 2h pracy, nic trudnego
  18. to kto dziś będzie? brać jakies kiełbasy na grila? ja bede koło 19.30
  19. Więc nawet wybicie szyby nic nie da:kwasny:, ale chyba jak się przekreci zapłon to powinny się odryglować
  20. masz antene do tego tunera?
  21. Panowie skąd załatwić drewnianą paletę? taką 80x120cm?
  22. będzie ktoś jutro u Ola?
  23. w b6/b7 jest ryglowanie drzwi, nawet po wybiciu szyby nie otworzysz drzwi klamką od srodka
  24. a jak przytrzymasz długo przycisk otwierania drzwi to szyby się opuszczają? ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- czy w ogole nie reaguje na pilota?
  25. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to jak dobra cena to jadę obejrzeć, bo podobo podejdą do mnie bez malowania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.