Treść opublikowana przez kkam
-
Odgrzybianie klimatyzacji ozonem czy chemicznie?
Ja polecam tabletki z chlorem, rozpuszczasz w wodzie i spryskujesz parownik. Dostęp do parownika jest dosyć dobry. Wystarczy wykręcić schowek nad nogami pasażera. Za parownikiem jest gumowy korek, przez niego masz dostęp do tyły parownika. Aby dostać się do przodu parownika trzeba nawiercić mały otwór kawałek za wentylatorem. Parownik spryskujesz z obu stron i zostawiasz na chwile. Ozonowanie też jest dobre, ale trzeba je robić dobrym ozonatorem, tzn wydajnym. U mnie po spryskaniu chlorem i ozonowaniu przez 2h zginęły wszystkie zapachy z klimy.
-
Montaż końcówek wydechu Ulter 90mm w A4 B6 2.5TDI
musisz obciąć obecne końcówki(zostawiasz kilka cm od puchy) i wspawać nowe końcówki
-
Ile głośników i gdzie są zamontowane w b7
Aby dostać się do głośnika trzeba zdjąć boczek drzwi. Osłona głośnika jest na stałe połączona z boczkiem drzwi. Da się ja wyjąc, ale trzeba ciąć plastik itp... Ja w bose mam głośnik pod szybą.
-
Ile głośników i gdzie są zamontowane w b7
Aby zdjąć osłony trzeba zdemontować boczek, a następnie wyłamać plastikowe spawy. Jeżeli chcesz mieć dostęp tylko do głośnika, to wystarczy zdjąć boczek. Przyczyna braku dźwięku to na 90% przerwany przewód w wiązce wchodzącej do drzwi.
-
Jak rozpoznać jaki system głośników jest zamontowany
Możesz srawdzić np w książce serwisowej po kodach. Najprościej sprawdzić czy masz napis bose na osłonach
-
Odgrzybianie klimatyzacji
musisz wykręcić schowek, potem wyciągasz gumowa zaślepkę i masz dostęp do parownika.
-
USB w podłokietniku
jakie masz radio? kabel pewnie pociągnięty jest pod radio, aby słuchać mp3 z pena
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
W ASO piny chyba tylko z zarobionymi kablami, nie? czy niezarobione też można dostać?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Czy same piny do wtyczki w słupku B można kupić? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich.
-
Pilny problem - nie odpala - Pomocy:(
Tutaj masz schemat. Na czerwono zaznaczyłem rozrusznik i kabel odpowiedzialny za start
-
Pilny problem - nie odpala - Pomocy:(
Jeżeli masz możliwość dostania się pod samochód, to sprawdź czy po przekreceniu kluczyka dochodzi napięcie do elektromagnesu przy rozruszniku. Rozrusznik jest po lewej stronie, patrząc od przodu. trzeba zdjąć osłonę silnika, aby się do niego dobrać.
-
Pilny problem - nie odpala - Pomocy:(
nie masz przypadkiem odcięcia rozrusznika w alarmie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nikt więcej nie jest chętny na spota?
-
Dvd w zagłowkach
to nick z forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakiś grill jutro?? Ktoś chętny?
-
Pranie podsufitki
Pozostałość wody po przecieraniu wytrzeć czystą mikrofibrą czy odessać odkurzaczem?
-
Lokalizator Gps w samochodzie- Gps tracker
Jak montować GPS to taki z opcją odpytywania, bo jest odporny na zagłuszacze. Działa to na takiej zasadzie, że układ co jakiś czas wysyła zapytanie do samochodu, jak nie uzyska odp to informuje właściciela. Tylko, że cena wyższa ~1500zł.
-
Pranie podsufitki
Tylko pocierać mikrofibrą, czy namaczać a wodę odciągać odkurzaczem?
-
Pranie podsufitki
Co polecacie do prania podsufitki? Jak się za to zabrać? Mam odkurzacz piorący puzzi 100.
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
W której kostce jest ten plus po stacyjce? Możesz wrzucic jakieś foto?
-
Przyceimnione Szybki
Wszystko zależy od rejonu gdzie mieszkasz, u mnie w mieście nie czepiają się. Często mam kontrole, bo lubią zatrzymywać wszystkich nadranem w sobotę i niedziele i jeszcze nigdy nie miałem problemów.
-
Zapinki maski w stylu aero look ?
nie krzywdź w ten sposób audi, takie zapinki nadają sie do calibry....
-
webasto do b5
thermo top C? jeżeli analogowe to bez problemów.
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
ile już zrobiłeś km po remoncie? bierze dalej olej czy już nie?
-
antena DCF
Długo już nie działa? Czas aktualizuje się zawsze o 15.