Treść opublikowana przez kkam
-
Chorwacja co poleciacie
jesteś z gniewu? Też w tym okresie planuje jechać, może wybierzemy sie na 2 auta?
-
nie dziala elrktryka w drzwiach
odkręcasz tapicerkę, odsłaniasz lekko wygłuszenie, wkładasz rękę do środka drzwi i ściskasz zaczepy. Plastik sam wyskoczy;)
-
klopot z ksenonem B6
nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz? masz walnięte żarniki
-
nie dziala elrktryka w drzwiach
musisz wyjąc plastik, ma on 4 zaczepy, potem wkładasz plastik w gume i wciskasz w drzwi.
-
klopot z ksenonem B6
Dokładnie, przetwornice można naprawić, ja wysyłałem do kolesia z Koszalina, naprawił za 100zł i dał rok gwarancji
-
klopot z ksenonem B6
Podmień żarniki stronami, ja bym obstawiał walnięty żarnik
-
Impregnacja/ zabezpieczenie foteli.
Czym najlepiej zaimpregnować/ zabezpieczyć fotele po praniu?
-
Dziwne strzelanie z prawej strony
gwint jest o ile dobrze pamiętam na 2/3 długości. Ja u siebie wyciągnąłem ile się dało, potem włożyłem pobijak i po kilku uderzeniach młotkiem wyskoczyła
-
Dziwne strzelanie z prawej strony
Jeżeli śruba stoi, to obetnij łeb i spróbuj wkręcać nakrętkę, śruba powinna zacząć się wyciągać. Ja u siebie tak robiłem, po kilku godzinach walki udało się wykręcić śruby.
-
Dziwne strzelanie z prawej strony
Odkręć nakrętek i spróbuj kluczem obrócić śrubę, jak się ruszy, to kręć nią i stukaj młotkiem. Jeżeli nie da się ruszyć, to obetnij szlifierką kątową jej łeb, a następnie nakręć nakrętkę. Wkręcając nakrętkę śruba będzie powoli się wciągąć. Jeżeli nie jest to jasne to postaram się jakoś lepiej wytłumaczyć.
-
Problem ze wspomaganiem
Czujesz to na kierownicy czy samochód Ci dziwnie się prowadzi podczas skrętu?
-
Dziwne strzelanie z prawej strony
Maglownice sprawdza się na odpalonym silniku, bo olej kasuje w pewnym zakresie luzy. Jeżeli na kierownicy czuć luz to w pierwszej kolejności polecam sprawdzić krzyżak, bo lubi się wyrabiać, potem końcówki drążków. Co do Twoich stuków, to obstawiam któryś z dolnych wahaczy. Górne zazwyczaj stukają podczas przejazdów przez próg zwalniający. Jak będziesz sprawdzał wahacze to sprawdź również łączniki stabilizatora, oraz poduszki silnika, one tez potrafią generować stuki. Masz problem z wybiciem górnej śruby, to standard w tym zawieszeniu:kwasny: Polecam lać dużo WD40 i wybijać. JAk masz za dużo kasy to możesz kupić taki sprzęt: ŚCIĄGACZ ŚRUBY CENTRALNEJ - VW AUDI NOWY SACZ (3204971199) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak masz jakieś pytania to śmiało pisz
-
Dziwne strzelanie z prawej strony
Najlepiej wjechać na kanał o obejrzeć wszystko, a tak to tylko wróżenie z fusów.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Tu masz lepsze foto. Pasuje bardzo dobrze, trzeba tylko lekko z tyłu obciąć mocowania z grilla. ---------- Post dopisany 06-05-2013 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 20:23 ---------- 4 el. szyby wyrezane:banan: Jak już miałem rozebrane drzwi to postanowiłem je wygłuszyć. Na boczek poszło poroso Wnętrze drzwi wykleiłem matami GMS, Otwory technologiczne zakryłem blachą aluminiową i na to jeszcze raz warstwa mat GMS. Niestety nie mam za dużo zdjęć
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
To kiedy jakiś spot w Borsku? można tam normalnie wjechać? kiedyś były rowy wykopane, i nie dało się wjechać.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Ja jestem też po montażu szybek:banan: od siebie mogę dodać, że niezbędne piny można kupić na allegro u tego użytkownika KONEKTOR PIN MESKI F063 0,2-0,5mm2 VW AUDI MER MQS (3211807194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Odgrzybianie klimatyzacji ozonem czy chemicznie?
po prawej i lewej stronie obudowy parownika
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Gdzie znalazłeś taki ładny plac? Jakieś lotnisko? Borsk??
-
nie dziala elrktryka w drzwiach
Jeżeli kable są sprawne to podmień sterownik w drzwiach. Kable sprawdzałeś miernikiem?
-
nie dziala elrktryka w drzwiach
Sprawdź kable. Ja dziś przy okazji wygłuszania drzwi sprawdziłem kable, okazało się że ledwo się trzymały, za jakiś czas by pękły
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Samochód jest z Pelplina, dosyć często go widzę, był sprowadzany z USA. Był rozbity:whistling:
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
grill jest z a6 c5
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Wydaje mi się, że jest minimalnie ciszej. Stukając palcem w blachę nie słychać rezonansów. Jutro będę wyklejać matami drzwi, więc wtedy powinno zrobić się znacznie ciszej.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Dzisiaj doszło dodatkowe wygłuszenie maski - mata stp silverplast i pianka GMS Od poniedziałku zabieram się za drzwi:naughty: ---------- Post dopisany 26-04-2013 at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 22:15 ---------- Postanowiłem pozbyć się zamka z drzwi, poniżej kilka zdjęć jako potwierdzenie, że można wymienić klamkę bez wyciągania szyby. Klamkę można włożyć dowolną, ponieważ pasują zarówno tylne jak i od pasażera.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Zrzut z instrukcji doposażania a4 b6/b7 w uniwersalne webasto eberschpacher- jest tam info do jakiego pinu w klimatroniku trzeba się podpiąć