Treść opublikowana przez kkam
-
Spot Tczew
Ja dzis nie dam rady:kwasny:
-
Zasłanianie chłodnicy zimą Tak czy Nie Fakty mity
A nie masz przypadkiem zaślepionego EGRa? Jak na probę zaślepiłem EGR i też miałem problem z nagrzaniem silnika.
-
B6 DIVISION
Zielony czujnik to tak naprawdę dwa czujniki w jednej obudowie. Z jednego idzie sygnał do licznika, a z drugiego do sterownika silnika. Możesz vagiem zdiagnozować, czy oba podają identyczną temperaturę. Dopuszczalna odchyłka +-3stopnie.
-
Naprawa czujnika od samopoziomowania świateł
Czujnik na 95% do odratowania, pin można wstawić nowy Wtyczkę wystarczy wyczyścić. Jak chcesz to możesz podesłać mi czujnik do naprawy.
-
Otwarcie drzwi bez akumulatora
w b6 nie ma pompki od centralnego, zamki są elektryczne
-
Co to za żarówki ?
jeżeli wychodza kable to masz chińczyka:kwasny: ŻARNIK XENON HID H7 KSENON 5000K 6000K 8000K HIT (3904793740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Co to za żarówki ?
wygląda jak podróba d2s
-
Nowy telefon - jaki?
może S3mini?
-
Odcięcie światła
w zwykłym xenonie przesłona nie jest ruchoma, nie ma możliwości regulacji jej pochylenia
-
Odcięcie światła
obie soczewki są takie same więc powinny dawać identyczne odcięcie. Podjedz pod ścianę i zakryj raz jedną, raz drugą lampę. Być może wystarczy rozebrać lampe i umyć soczewkę.
-
Odcięcie światła
Masz 2 opcje, albo żarnik słaby albo odbłyśnik wypalony. Masz xenon czy bixenon? Tutaj masz zdjęcie jak świecą moje lampy: - góra to bix + soczewka z b8 - dół to zwykły xenon(2002 rok, odbłyśniki w idealnym stanie) Na obu zdjęciach te same palniki
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Nic Ci z tyłu nie obciera? Jakie masz zawieszenie?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
felga 8 cali?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Jakie masz ET felg i szerokość, masz z tyłu dystans?
-
Spot Tczew
To jak robimy? 15.30 koło MCdonalda?
-
Spot Tczew
Ja się wybieram, tzn siedze cały dzien w domu i moge przyjechać. Ale wolałbym, aby więcej osób się wypowiedziało. Narazie tylko Ty i ja jestesmy pewni.
-
Spot Tczew
To przechodzimy do konkretów, kto się deklaruje na jutro? -Antonio -kkam -gibon_81 - miszaGSXR ??? Kto jeszcze wpadnie na spota
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Te co były na forum to już poszły.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Co do felgi to mała zmiania planów, będzie tak: Tylko, ze rozmiar 18. Tylko teraz pytanie srebrne czy grafit.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Ledy trochę odmładzają wnętrze. ---------- Post dopisany 25-01-2014 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 22:58 ---------- Czy takie felgi będą pasować do B6? ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 16:05 ---------- wpadły dziś żółte żarówki do halogenów:banan::
-
Dziwnie mienki pedał po wymianie hamulców i płynu.
z czujnikiem poziomu jest taki problem, że przez otworek we wtyczce dostaje się do środa wilgoć. Styki śniedzieją i przestaje działać. Na forum jest wątek w którym pokazuje jak to naprawić. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-czujnika-samopoziomowania-swiatel-135635/
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Wladi mówiłem do Ciebie, czemu nie jedziesz?
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
omówimy sprawę w bukowinie, może odsprzedasz panel:drunk:
-
Dziwnie mienki pedał po wymianie hamulców i płynu.
Możesz wpaść, masz tylko 40 min drogi. A co masz jeszcze do zrobienia?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wrclaguna, co masz na podłodze w garażu, żywica?