Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. kkam odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    Ja dzis nie dam rady:kwasny:
  2. A nie masz przypadkiem zaślepionego EGRa? Jak na probę zaślepiłem EGR i też miałem problem z nagrzaniem silnika.
  3. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zielony czujnik to tak naprawdę dwa czujniki w jednej obudowie. Z jednego idzie sygnał do licznika, a z drugiego do sterownika silnika. Możesz vagiem zdiagnozować, czy oba podają identyczną temperaturę. Dopuszczalna odchyłka +-3stopnie.
  4. Czujnik na 95% do odratowania, pin można wstawić nowy Wtyczkę wystarczy wyczyścić. Jak chcesz to możesz podesłać mi czujnik do naprawy.
  5. w b6 nie ma pompki od centralnego, zamki są elektryczne
  6. jeżeli wychodza kable to masz chińczyka:kwasny: ŻARNIK XENON HID H7 KSENON 5000K 6000K 8000K HIT (3904793740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  7. wygląda jak podróba d2s
  8. może S3mini?
  9. w zwykłym xenonie przesłona nie jest ruchoma, nie ma możliwości regulacji jej pochylenia
  10. obie soczewki są takie same więc powinny dawać identyczne odcięcie. Podjedz pod ścianę i zakryj raz jedną, raz drugą lampę. Być może wystarczy rozebrać lampe i umyć soczewkę.
  11. Masz 2 opcje, albo żarnik słaby albo odbłyśnik wypalony. Masz xenon czy bixenon? Tutaj masz zdjęcie jak świecą moje lampy: - góra to bix + soczewka z b8 - dół to zwykły xenon(2002 rok, odbłyśniki w idealnym stanie) Na obu zdjęciach te same palniki
  12. Nic Ci z tyłu nie obciera? Jakie masz zawieszenie?
  13. felga 8 cali?
  14. Jakie masz ET felg i szerokość, masz z tyłu dystans?
  15. kkam odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    To jak robimy? 15.30 koło MCdonalda?
  16. kkam odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    Ja się wybieram, tzn siedze cały dzien w domu i moge przyjechać. Ale wolałbym, aby więcej osób się wypowiedziało. Narazie tylko Ty i ja jestesmy pewni.
  17. kkam odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    To przechodzimy do konkretów, kto się deklaruje na jutro? -Antonio -kkam -gibon_81 - miszaGSXR ??? Kto jeszcze wpadnie na spota
  18. Te co były na forum to już poszły.
  19. Co do felgi to mała zmiania planów, będzie tak: Tylko, ze rozmiar 18. Tylko teraz pytanie srebrne czy grafit.
  20. Ledy trochę odmładzają wnętrze. ---------- Post dopisany 25-01-2014 at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 22:58 ---------- Czy takie felgi będą pasować do B6? ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 16:05 ---------- wpadły dziś żółte żarówki do halogenów:banan::
  21. z czujnikiem poziomu jest taki problem, że przez otworek we wtyczce dostaje się do środa wilgoć. Styki śniedzieją i przestaje działać. Na forum jest wątek w którym pokazuje jak to naprawić. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-czujnika-samopoziomowania-swiatel-135635/
  22. Wladi mówiłem do Ciebie, czemu nie jedziesz?
  23. omówimy sprawę w bukowinie, może odsprzedasz panel:drunk:
  24. Możesz wpaść, masz tylko 40 min drogi. A co masz jeszcze do zrobienia?
  25. wrclaguna, co masz na podłodze w garażu, żywica?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.