Treść opublikowana przez kkam
-
Sprężyny eibach pro kit
Ja mam u siebie 1BA, przód jest ok 68, a tył 66. Wydaje mi się, że to z powodu ciągnięcia przyczepki, sprężyny szybciej siadają. Amortyzatory możesz sprawdzić na stacji diagnostycznej, jednakże takie badanie nie jest obiektywne, bo wynik może być przekłamany np przez złe ciśnienie w oponach itp. Najlepiej podczas testu amortyzatorów przyjrzeć się jak skacze koło, jeżeli widziałeś jak skacze koło z uszkodzonym amortyzatorem to szybko zobaczysz różnice. A może po prostu pękła Ci sprężyna? Amortyzator nie wpływa w dużym stopniu na wysokość pojazdu, jego zadaniem jest tylko tłumienie nagłych ruchów koła. Rożnica przy złym a dobrym może być 5-10mm.
-
Bukowina Tatrzańska
juby_p podeslesz na PW swoj nr tel? mozemy sie spotkac gdzies w strykowie i potem juz dalej razem jechac po ekipe z lodzi i czestochowy
-
Sprężyny eibach pro kit
Od kiedy amortyzatory maja wplyw na wysokosc pojazdu?
-
Sprężyny eibach pro kit
sprawdz jaka masz odleglosc od ziemi do blotnika. Dla 1 BA powinno byc 68cm, dla 1Be/Bv 66cm. Jak dasz eibacha to powinno byc 65 cm
-
Bukowina Tatrzańska
Jak jest z przejazdem przez Lodz w godzinach porannych, navi kieruje mnie przez miasto ,pojade od strony Strykowa. Lepiej jechac na al Palki i potem w kierunku Rzgowa, czy szybciej bedzie przez al Wlokniarzy? Pewnie trafie na poranny szczyt, wiec wole korki ominac Kto startuje z Lodzi, moge gdzies podjechac i razem pojedziemy.
-
B6 DIVISION
mi jak mechanik montował pompki to obracał wałkiem, tak aby ustawić krzywki w maksymalnym wychyleniu, potem dokręcał do oporu i cofał o 225stopni.
-
B6 DIVISION
Czy jak mechanik ustawiał Ci pompki to przekręcał wałek, tak aby ustawić go w położeniu maksymalnym? Mi wydaję się, że może skok był źle ustawiony
-
Bukowina Tatrzańska
Ja też jada przez łódz, więc już wcześniej mogę do kogoś dołączyć. Jestem elastyczny co do czasu wyjazdu.
-
Bukowina Tatrzańska
Poda mi ktoś dokładne namiary na stację z której ruszacie?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
jest ktoś chętny na transport 2 osób na 3 piętro:naughty:, bo wlasnie moja pani powiedziala, że tym razem tez pije
-
Po trzasnieciu drzwiami wywaliło AIR BAG
ściema, nie ma szans, aby od trzaśnięcia wystrzeliła. Po pierwsze przy zamykaniu drzwi musiałbyś mieć włączony zapłon, a po drugie nie jestes wstanie wygenerować odpowiedniego przyspieszenia podczas zamykania drzwi.
-
Jakie sprężyny pod b6tkę 1.8T ośka
s-line obniża o 20 mm, tylko cholernie cięzko dobrać klasy wagowe. Jest o tym wątek, mało komu się to udaje zrobić dobrze.
-
Problem z kołami...
Jedz do wulkanizatora i sprawdz czy sa proste. Jak wszystko ok to zakladaj i sie nie martw. Jak jakas mocno krzywa to mozesz dac do prostowania. ---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ---------- btw mozesz podeslac aukcje z jakiej kupiles? jakis czas temu chcialem tez kupic Rsy z allegro, niby ori, ale sprzedawca sciemnial jak mial podeslac zdjecie wnetrza felg...kilka razy dzwonilem i zawsze cos mu wypadalo.
-
Jakie sprężyny pod b6tkę 1.8T ośka
Zasadnicze pytanie, ile cm chcesz obniżyć?
-
Jakie sprężyny pod b6tkę 1.8T ośka
wszystko jest już opisane na forum, poczytaj.
-
B6 DIVISION
Jak zdemontujesz schowek, i lekko odegniesz tapicerkę to zobaczysz plaski gumowy przewód idący do plastikowej osłony skraplacza. Możesz go odczepić i wlać w niego trochę wody, jak wypłynie pod autem to jest drożny, jak nie wypłynie to musisz przepchać przewód. Drugi odpływ jest analogicznie po stronie kierowcy.
-
B6 DIVISION
Nic Ci nie kapie pod klimą, bo jest teraz mała wilgotność powietrza, pozatym Klima w takich temperaturach nie ma za dużo do roboty. Druga sprawa to w pierwszej kolejności sprawdź drożność odpływów. Jeżeli klima dobrze chłodzi, jest nabita i szczelna to nie szukaj na siłe problemów
-
Czynności serwisowe w klimatyzacji Audi
Ja w zeszłym roku płaciłem za sprawdzenie szczelności, nabicie i wymianę dławika 120zł. Dławik kosztuje około 7zl. Odgrzybiam zawsze sam.
-
B6 DIVISION
U mnie to samo, w piętek założyłem letnie gumy, a w sobotę rano przez chwile padał deszcz ze śniegiem:facepalm:
-
Czynności serwisowe w klimatyzacji Audi
Wymiana filtra kabinowego i odgrzybianie min raz na na rok. Wymiana dławika i osuszacza raz na parę lat, jeżeli jeszcze nie były nigdy wymieniane to warto zajrzeć. Sprawdzenie szczelności i ewentualne dobicie co 1-2 lata.
-
[B5 AFN] Morska Quattro - Na razie bez większych modów
Ładny kolor no i Q:banan:
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Jeżeli kupisz dystans bez pierścienia centrującego to nie ma problemu. Natomiast jeżeli chcesz z pierścieniem to musisz kupić z odpowiednio głębokim otworem centrującym.
-
[AWA B6] Pierwsza Czarna Pantera w życiu
dobre plany. Co to za znaczek na grillu?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Lampki Ledowe sa samorobne, jak je robilem 2 lata temu to nie bylo nic dobrego na rynku:kwasny: Ledy pobieraja mniej energii, zgrubnie mozna przyjac ze pobieraja 10x mniej energii. ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 18:06 ---------- Taka akcja: Rozebralem i wymienilem: - rozrzad - wszystkie rolki i paski osprzetu - wszystkie plyny i filtry - nowe przewody podcisnienia - wyczyszczony dolot - odgrzybiona klima, nowy filtr kabinowy - regeneracja alternatora, nowe lozyska, slizgi i szczotki ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 11:18 ---------- Lato się zbliża więc wpadły nowe koła:banan: Straszna koza, więc po Bukowienie będzie 30mm w dół
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
brałem przód i tył 20mm.