Treść opublikowana przez kkam
-
B6 DIVISION
wymienią, tylko musisz mieć swoje części, bo oni nie mają nic na stanie. Jak będziesz kupować dusze rozprężna to zwróć uwagę na kolor. Średnice są oznaczane kolorami. do a4 b6 ma być żółto/pomarańczowa
-
B6 DIVISION
No nabijają ten sam gaz + nowy olej. ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- ja w zeszłym roku byłem u nich O Nas Ogólnie co roku zmieniają mi opony i na wiosnę sprawdzają geometrie. W okolicy stg ich mogę polecić
-
B6 DIVISION
no czynnik ściągają Ci w serwisie klimy. Ściągną czynnik, wymienią co trzeba i na nowo nabiją klime.
-
B6 DIVISION
Wystarczy wyjąc lampę i zdjąć dolną osłonę silnika, ewentualnie jeszcze nadkole, nie ma problemu z dojściem.Zderzaka nie musisz ruszać. Tylko najpierw trzeba spuścić czynnik chłodzący.
- B6 DIVISION
-
Wybita prawa koncowka drazka kierowniczeego , proszę o porade
najlepiej wymienić parę, kup coś porządnego lemforder, febi
-
[B6 AWX] Work in progress...
jakie masz teraz zawieszenie?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
dzieki, kolejna twarz powiazana z nickiem:decayed: To ja nie pamietam firmy ale po kolorze może dojdziesz to był true blood
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Kto mi w BT pokazywa czerwone dekory oklejone folia, nie pamietam nicka, a chce sie dowiedziec co to byla za folia
-
Lekkie telepanie budą
Sprawdz dobrze tez pompowtryski i czy walek nie ma sladow wytarcia.
-
Auto dziwnie pływa po drodze
Jeżeli chwycisz ręką i bez problemu możesz ruszać bananem to jest już do wymiany.
-
Bukowina Tatrzańska
dzięki za udany weekend, jeszcze jeden browarek i rano trzeba wracać.
-
Bukowina '14 Hot-Line
Dzięki za udany weekend
-
Auto dziwnie pływa po drodze
może być banan, sprawdź w jakim stanie jest tuleja, Jeżeli jest zerwana to będziesz miał takie objawy o których piszesz
-
Przestało działać poziomowanie Xenonów audi a4 b6 1.9 AVF
Najlepiej podepnij pod kompa i sprawdź jaki masz błąd. Podczas odpinania może pojawić się ten błąd, ale powinien zniknąć po wył/wł zapłonu. Ja obstawiam uszkodzony czujnik na wahaczu albo wiązkę. Bez podpięcia po kompa za dużo się nie dowiesz
-
Bukowina '14 Hot-Line
Są jakieś lodówki w pokojach?
-
Problem z zawieszeniem czy ORI mam ?
zmierz wysokość od ziemi do błotnika, będzie wiadomo ile masz obniżone.
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
a można poprosić o zawieszkę " w razie "awari"i zaprowadz mnie do pokoju....
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
jaki alko najczęściej się leje w bukowinie? Bo nie wiem co zabrać, jedno jest pewne, że dużo:naughty:
-
Sprężyny eibach pro kit
niestety wedlug raportu tuv eibachy do a4 są liniowe http://www.dvsegmbh.info/PDF/einbau/22014/2299/E10-15-003-02-22.PDF
-
Zasięg pilota
A czy ktoś wie w którym miejscu jest antena od zamka centralnego? Jest w tylnej szybie? Gorszy zasięg przy nowej baterii może być objawem problemów z anteną, albo rozjazdem czestotliwosci nosnej w pilocie
-
Bukowina Tatrzańska
magic87 podaj mi na PW swój numer tel, zdzwonimy się jak ja i juby_p będziemy w Częstochowie. Powinniśmy być koło 9.
-
Sprężyny eibach pro kit
A w ogóle gdzie można dostać progresywne eibachy do a4 b6/b7? Bo z tego co widzę to wszędzie są tylko linearne
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
elegancko:banan: czyli mozna na letnich leciec
-
Lekkie telepanie budą
Może być dwumas. Czy przy wciśniętym sprzągle też są drgania? Podczas odpalania wciśnij sprzęgło, a potem odpal jeszcze raz z puszczonym sprzęgłem, oczywiście na luzie. Zobacz czy będzie różnica. Jak masz kabelek to sprawdź stan pompek, grupa 13 i 23