Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wymienią, tylko musisz mieć swoje części, bo oni nie mają nic na stanie. Jak będziesz kupować dusze rozprężna to zwróć uwagę na kolor. Średnice są oznaczane kolorami. do a4 b6 ma być żółto/pomarańczowa
  2. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No nabijają ten sam gaz + nowy olej. ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ---------- ja w zeszłym roku byłem u nich O Nas Ogólnie co roku zmieniają mi opony i na wiosnę sprawdzają geometrie. W okolicy stg ich mogę polecić
  3. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no czynnik ściągają Ci w serwisie klimy. Ściągną czynnik, wymienią co trzeba i na nowo nabiją klime.
  4. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wystarczy wyjąc lampę i zdjąć dolną osłonę silnika, ewentualnie jeszcze nadkole, nie ma problemu z dojściem.Zderzaka nie musisz ruszać. Tylko najpierw trzeba spuścić czynnik chłodzący.
  5. kkam odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za prawym halogenem
  6. najlepiej wymienić parę, kup coś porządnego lemforder, febi
  7. jakie masz teraz zawieszenie?
  8. dzieki, kolejna twarz powiazana z nickiem:decayed: To ja nie pamietam firmy ale po kolorze może dojdziesz to był true blood
  9. Kto mi w BT pokazywa czerwone dekory oklejone folia, nie pamietam nicka, a chce sie dowiedziec co to byla za folia
  10. kkam odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Sprawdz dobrze tez pompowtryski i czy walek nie ma sladow wytarcia.
  11. Jeżeli chwycisz ręką i bez problemu możesz ruszać bananem to jest już do wymiany.
  12. dzięki za udany weekend, jeszcze jeden browarek i rano trzeba wracać.
  13. Dzięki za udany weekend
  14. może być banan, sprawdź w jakim stanie jest tuleja, Jeżeli jest zerwana to będziesz miał takie objawy o których piszesz
  15. Najlepiej podepnij pod kompa i sprawdź jaki masz błąd. Podczas odpinania może pojawić się ten błąd, ale powinien zniknąć po wył/wł zapłonu. Ja obstawiam uszkodzony czujnik na wahaczu albo wiązkę. Bez podpięcia po kompa za dużo się nie dowiesz
  16. Są jakieś lodówki w pokojach?
  17. zmierz wysokość od ziemi do błotnika, będzie wiadomo ile masz obniżone.
  18. a można poprosić o zawieszkę " w razie "awari"i zaprowadz mnie do pokoju....
  19. jaki alko najczęściej się leje w bukowinie? Bo nie wiem co zabrać, jedno jest pewne, że dużo:naughty:
  20. niestety wedlug raportu tuv eibachy do a4 są liniowe http://www.dvsegmbh.info/PDF/einbau/22014/2299/E10-15-003-02-22.PDF
  21. A czy ktoś wie w którym miejscu jest antena od zamka centralnego? Jest w tylnej szybie? Gorszy zasięg przy nowej baterii może być objawem problemów z anteną, albo rozjazdem czestotliwosci nosnej w pilocie
  22. magic87 podaj mi na PW swój numer tel, zdzwonimy się jak ja i juby_p będziemy w Częstochowie. Powinniśmy być koło 9.
  23. A w ogóle gdzie można dostać progresywne eibachy do a4 b6/b7? Bo z tego co widzę to wszędzie są tylko linearne
  24. elegancko:banan: czyli mozna na letnich leciec
  25. kkam odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    Może być dwumas. Czy przy wciśniętym sprzągle też są drgania? Podczas odpalania wciśnij sprzęgło, a potem odpal jeszcze raz z puszczonym sprzęgłem, oczywiście na luzie. Zobacz czy będzie różnica. Jak masz kabelek to sprawdź stan pompek, grupa 13 i 23

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.