Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Możesz kupić ori od usera dzik i TOM77. Obaj mają ori w dobrej cenie. Komplet za około 1,6k.
  2. Dokładnie, wystarczy sprawdzić VIN i będzie wiadomo z której strony była kierownica. Jeżeli anglik jest dobrze przełożony to nie ma problemów. Tomek_vw zajmujesz się przekładkami? Czy a6 c6 też jest uniwersalna, czy trzeba spawać grodz itp...
  3. Czy samochód jest po przekładce z anglika na eu? Licznik wygląda na angielski z przełożoną tarczą . Nigdy nie wychodziły takie liczniki. Tarcza jest samorobna, jest tak wyskalowana aby prędkość się zgadzała
  4. Co do klimy: może masz zablokowane klapy w nawiewie i cały czas puszcza tylko cieple powietrze.
  5. W dolocie zawsze znajdzie się olej, ponieważ odma jest podpięta do dolotu. Dużo było oleju?
  6. Turbo nie pada z dnia na dzień, no chyba że coś wpadnie w wirnik. Sprawdź przewody i będzie wiadomo. Hamulce dobrze działają? Czy przypadkiem pedał hamulca nie jest twardy?
  7. kkam odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    Na tych filmikach, które wstawiłeś nie słychać nic niepokojącego. Silnik ładnie pracuje. Jedyne co zauważyłem, to chyba masz mały wyciek z pod EGR?, czy nie poci się on na łączeniu z kolektorem? Na Twoim miejscu zainteresowałbym się klapą gaszącą, za każdym razem powinna gasić. Wykręć EGR i sprawdź jak pracuje klapa, może nazbierał się nagar i nie zamyka do końca. Masz dostęp do kabla? Jak tak to zrób logi, Najlepiej jakby udało Ci się uchwycić moment telepania.
  8. sprawdz podcisnienie. Nie dziala sterowanie EGR i turbina. Moze jakisz przewod jest pekniety.
  9. Jeżeli mruga to prawdopodobnie żarnik pada. Ile czasu masz żarniki, napewno są ori? Bo teraz rynek zalany jest podróbami
  10. zawsze możesz wysłać do naprawy Hidserwis - xenony naprawa przetwornic i oświetlenia LED
  11. miernikiem nie sprawdzaj, ponieważ przetwornica na początku daje wysokie napięcie, aby wytworzyć łuk, a dopiero potem obniża napięcie. Jeżeli nieodpowiednio będziesz mierzyć to może Cie porazić, a druga sprawa że trzeba to zmierzyć oscyloskopem z odpowiednią przystawką. Zwykłym multimetrem będzie cięzko.
  12. A szybe masz ori czy była kiedyś wymieniana?
  13. Najszybciej to podłączyć zasilanie i sprawny żarnik. Jak nie zaświeci to przetwornica niesprawna.
  14. A napewno dobiegu z przodu, a nie z drzwi? Może jakaś uszczelka nie przylega dobrze.
  15. kkam odpowiedział(a) na ekskul temat w 1.9TDI
    Aby się dostać do rozrządu zdejmij osłonę silnika(3 śruby od góry.) A następnie zdejmij plastikowa osłonę rozrządu(2 klipsy - jeden z prawej, drugi lewej stronie). Będziesz mógł obejrzeć pasek. Na filmiku od 20s słychać dziwny dzwięk
  16. No ja patrze z perspektywy dodania reszty elementów zrobienia wiązki i sprzedania jako kompletne lusterka:grin: Aż dziwnie że jeszcze nie poszły, bo wszystko można przełożyć do lusterek nieskładanych.
  17. Nie mam, u mnie jest w miarę cicho bo wszystko co się dało to wygłuszałem. Tylko z przodu są 2 miejsca gdzie może wchodzić dźwięk: okolice sterownika silnika i okolice wlotu powietrza przy filtrze. Ewentualnie jeszcze szyba jak jest źle wklejona
  18. A można zapytać za ile sprzedałeś? Bo widełki cenowe są spore.
  19. a nie masz przypadkiem lewego wkładu z fotochromem?
  20. Podczas jazdy włącz obieg zamknięty i sprawdź czy jest ciszej. Masz zamontowany filtr kabinowy?
  21. jak trochę opuścisz z tych mechanizmów to mogę je zabrać i nie będziesz miec problemów
  22. Dźwięk dobiega od strony kierowcy czy pasażera?
  23. Możesz poszukać krańcówke na tme.eu - jak znajdziesz to będziesz miał funkcjonalność jak ori Możesz też nie mocować krańcówki- kable zostawiasz nie podłączone - nie masz wtedy zabezpieczenia przed składaniem lusterek, gdy już są ręcznie złożone. Ogólnie jak nie masz tej krańcówki to trzeba pamiętać tylko o tym, aby nie składać pokrętłem lusterek, gdy już są złożone. (lusterka elektryczne też można ręcznie składać tak jak zwykłe.)
  24. Da się to obejść Tylko powiedz do czego dążysz.
  25. pin 7 i 8 jest wolny, do niczego nie używany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.