Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Panda z Teksasu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Panda z Teksasu

  1. ekipa i jak organizujemy coś jutro ?
  2. no to jaka cena w hurcie dla klubowiczów:>
  3. jak bedzie dobra cena to tez chce fotele i kannape
  4. a jutro normalnie spocimy? Bo coś słyszałem że nikt nie chce przyjechać
  5. no pięknie a jaka furke rozwaliłes:D
  6. hehe dokładnie a tak serio to akurat szefowa wyjrzała przez okno
  7. Cześć <lol2> ale mi nick wy***ali Mariusz to Twoja zasługa :D:D Szamek czemu robisz fotki mojego auta pod uniwerkiem <lol2> myślałem że Cię nie namierze:D
  8. ale obcierają przy skręcaniu kół? czy jak wpadniesz w dziurę gdzieś?
  9. dokładnie tak jest ktoś musi jest Panda z Teksasu :D:D ewentualnie Strażnik Panda:D
  10. może zmęczenie materiału poprostu... ja mam zmieniarke blaupunkt i wogóle nic w niej nie działa hehe
  11. wydłubywałem ostatnio środek katalizatora i raczej nie zauważyłem by kopcił jakoś więcej na mrozie.... także spokojnie
  12. :hi: :hi:Piątek wkońcu Panowie i Panie czas na uśmiechy 8 godzin i po zabawie w tym tygodniu
  13. miałem kiedyś taki problem w golfie III i wystarczyło przestawić o jeden ząbek wyżej bo okazało się ża auto spada na bardzo niskie obroty na biegu jałowym i jest na pograniczu wyłączenia co było powodem takiego zachowania...w aucie latało nawet lusterko wsteczne:P może to to samo ale mechanikiem nie jestem
  14. :hi: :hi: Witam wszystkich :hi: :hi:
  15. na radio z dvd kazda na to leci:P
  16. jest duzo lepiej niż z tą ostatnią hehe ale wiecie zawsze można coś poprawić jeszcze np głośnik ale jak naazie starczy to co jest:D albo radio bo to aktualne to bardziej taki gadżet na blachary niż radio do nagłośnienia <lol2>
  17. dzięki za uznanie ciekawe czy zagra:) jakby ktoś chciał z ekipy to piszcie załatwie po kosztach
  18. i zrobiona kolejna skrzynka hehe jak coś to robie na zamówienie hehe chyba sie tym zawodowo zajmę [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 17:00_________________________________________________ha i kogo tutaj kurcze nie ma na forum hehe bo ja jestem:D
  19. no i jestem również i po południu hehe juz po pracy:D
  20. siema :hi: :hi: znowu z rańca pierwszy jestem
  21. no i cóż ekipa mamy wtorek równie paskudny jak poniedziałek i zapewne środa bedzie jeszcze gorsza No bardzo optymistycznie rozpoczołem dzien hehe :hi: :hi: wszystkim
  22. cięzkie tematy widze:D
  23. widze ze sie ekipa wykrusza:P
  24. Kimi a to jest jakiś cały puchar weź no coś nam przybliż więcej w tej kwestii a nie
  25. mam nadzieje ze spocimy mimo nieobecności na forum o 18 bedzie ekipa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.