Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na chwilke dzięki za spota Tomek dzięki za siatke [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 16:55_________________________________________________Arturowi dzięx za dostarczenie :>[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 16:56_________________________________________________trza sie na piłkę szykowac -Robert jedziesz pokopac do Gaszowic?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur Odsypiaj spokojnie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 01:00_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to się Napij [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:58_________________________________________________ do 17-ej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kaj uciekosz chlopie ??? Miołeś byc na chwila
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiem , żartowałem Skumałem , ale jakby nie było tak zacytowałeś bo sie 2 cytaty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
my tez
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert dopiero 10-ego dostaniesz siatka :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur to mówisz , że dopiero 10 :kox: :polew: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:49_________________________________________________ ja to wiem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
sory bolsie :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
musze kiedys zadegustowac stock-a [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:45_________________________________________________ dopiero 1 browca wypiłem -nie umie cytowac widocznie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:46_________________________________________________to Robercik nie skumał po Stock-u
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja jutro odpadam Dziś był Bols bolls sie dawno popsuł krupnik rządzi :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:42_________________________________________________ :polew: ja -a cytat sie pomieszał po kasowaniu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co do przelewu , gadałem z Tomkiem i jak chcesz możesz mi dać jutro kaskę a ja muą okazję , byłem na urodzinach [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:35_________________________________________________
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
krupnik?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to obadamy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jedna dla mnie kasa po przelewie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:30_________________________________________________ nie , mam dziś jedyną okazję się wyspać a ja mam jedyną okazje sie :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja ja czeko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oo i Robercik przyszoł
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:19_________________________________________________Arturoo na spota Jedziesz?[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:20_________________________________________________pitnył :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Widze Pany ,że powoli do wiosny się szykujecie z alumami :>[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:14_________________________________________________ Odłóż jedną dla mnie [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:19_________________________________________________ Ode mnie również gratki [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:24_________________________________________________No chyba Wszyscy pitli na skoki-a jo mom telewizor w tym samym pokoju
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wszem i wobec- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobranoc [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:23_________________________________________________oki postaram sie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Uciekam [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:21_________________________________________________ Wiesz... ja sobie zdaję sprawę... ale czy on... :gwizdanie: Ja w tym czasie same znajomości zawarłam! czyli nie Marnowałas czasu :> Samo tak wyszło... Stwierdziłam, że ponieważ to było późno, to większość sklepów zamkniętych skorzystam z automatu z jedzeniem... obok stał automat z kawą i tam podeszła babeczka i zarówno jej automat jak i mój, to były połykacze kasy. Widząc to jakiś starszy facet postanowił nam pomóc odzyskać kasę... to już 2 osoby... potem obie poszłyśmy do Żabki koło dworca w Katowicach, tam nas przywitał jakiś młody chłopak, który też tam robił zakupy... to już 3 osoby... Ja kupiłam co chciałam pierwsza, więc stanęłam sobie zboczku i czekałam na tą babeczkę i w tym czasie do sklepu wszedł jakiś inny koleś chwaląc moje buty... wróciłyśmy pod dworzec a do nas zagadało jakichś 2 gości... urody takiej trochę arabskiej i wtedy wreszcie pojawił się Tomek! To się działo :> :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesz... ja sobie zdaję sprawę... ale czy on... :gwizdanie: Ja w tym czasie same znajomości zawarłam! czyli nie Marnowałas czasu :> - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście