Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Bydziesz coś rezoł w tej Twojej niuni?abo już wszystko porobione? [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 01:06_________________________________________________Pojawiam się i znikam i znikam i znikam :>[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 01:10_________________________________________________to do dzisiaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 01:43_________________________________________________
  2. nie mam pojęcia, ale dowiesz się od nich napewno gdzieś na rybolu no niby u Arka w robocie na placu...chyba
  3. badboy to gdzie Arek pracuje?-gdzie ten kulig w niedziele?
  4. jasne ze zyjemy to zdrówko :drinks: :beer1:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:38_________________________________________________ide po browca bo się skończył [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:39_________________________________________________no i przy okazji [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:41_________________________________________________diman ,które to dzieciątko Będziesz odbierał?pierwsze? :>
  5. aaaa żyjecie to fajnie
  6. nocną porą Widziałem ,że i Wilma Zawitała -pozdrawiam :> [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:23_________________________________________________ a więc Diman jednak jedziesz, bo ponoć miałeś rodzić :gwizdanie: no wlasnie jeszcze sie zastanawiam napewno sie zapisze jak sie da moja mnie namawia zebym, jechal ale troche sie boje ze nie dam rady dojechac na czas jak sie zacznie :gwizdanie: :kox: pojedziemy wszyscy w kolumnie, o najwyżej odbierzemy juniora :decayed: nie no jak bym jechal to sam mojej nie zabieram nie w tak zaawansowanym stanie jeszcze serio by sie w gorach urodzil :kox: Diman nic się nie Martw ,jak coś to Cię zastąpię :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:24_________________________________________________Robert kaj Żes je ,bo tu pusto
  7. narka spadam na Rybol
  8. jak co trójkąt z bałwanem andy ile Twoja matka musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana jak Ty urodzić :polew: bez urazu, tylko żarty
  9. A co komu Kobitki przeszkodzą na sankach :> chodziło mi o to żeby miała z kimś postać, pogadać to ja sie poświece i z nia postoje, pogadam :gwizdanie: Kobitki Będą więcej Jezdiły niz my :>
  10. A co komu Kobitki przeszkodzą na sankach :>
  11. Nie rozumiem , podczas jazdy wskazówka skacze raz na 90oC a za chwilę jest 70oC ? [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:27_________________________________________________ O mnie godosz [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 14:28_________________________________________________ Tomek trzeba będzie zrobić Ci jakąś odcinkę powyżej 20 km/h :gwizdanie: :polew:
  12. no godz pasi ale fajnie jakby bylo wiecej chetnych :gwizdanie: Ja się piszę na sanki
  13. Przywiez piwko ze Spisz-a na rynku
  14. [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 01:15_________________________________________________i bo i tak Wszyscy spią :>[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 01:16_________________________________________________nie zdążyłem obejrzec filmiku z kicią bo bo bloknęli [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 01:17_________________________________________________Robercik jak tam opony? Dają radę? [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 01:18_________________________________________________ida spac
  15. narka wszystkim moja mnie sciga :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 22:09_________________________________________________
  16. Może ten niby jej chłop co robi w Rosji to tak na prawdę Wiesiek :polew: A może Wilma to Wiesław :decayed: :polew: :gwizdanie:
  17. No na to by to wyglądało :gwizdanie: No,to Wilma już nie Przyjedzie ino Wiesław S 8
  18. Wiesław chyba dalej pije
  19. Andy [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 20:54_________________________________________________i badboy się przewinął
  20. no Jeden żywy chociaż
  21. no mialem na mysli niedziele no w niedzielę można byłoby coś wykombinować Super pomysł
  22. wieczorkiiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.