Treść opublikowana przez blazej25
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Nie miałeś ochoty odkręcić kurek ??
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Również posiadam moduły od kolegi Tomnik, szczerze mogę polecić, profi robota, doradzctwo no i expres wysyłka. Polecam
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Montowałem moduł od użytkownika KurGelectric. Moduł świateł długich do jazdy dziennej DRL02 FILM (3241798248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Oczywiście jak włączam mijania to dzienne się wyłączają, wszystko dziala tak jak powinno. Nie mam xenonow.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Nie ruszalem żarówek, mam zwykłe światełka.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Również dzisiaj zamontowałem moduł świateł dziennych, trochę walczyłem z pogodą i ze swoimi dużymi paluchami ale się udało, wszystko działa
-
Zmiana radia Symphony II / moje opcje - proszę o porady
Mam jeszcze dodatkowe pytanko, czy muszę mieć metalową półkieszeń w rozmiarze 2din tak jak z tej aukcji z ramką i akcesoriami Ramka radiowa zestaw 2DIN Audi A4 B6 B7 2002-2006 (3218840562) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy mogę mieć w rozmiarze 1din od radia które zakupię plus ramka jak w tej aukcji Ramka radiowa 2DIN Audi A4 B6 B7 2002 - 2006 Łódź (3273799974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ????
-
Zmiana radia Symphony II / moje opcje - proszę o porady
Dziękuję, rozwiałeś moje wątpliwości. Dalej już dam radę. Pozdr.
-
Zmiana radia Symphony II / moje opcje - proszę o porady
Witam, mam obecnie w audicy radio 2 din Symphony II, mam zamiar wymienić je na coś innego. Biorę pod uwagę dwie opcje czyli jakieś radyjko w takim samym rozmiarze lub radyjko 1 din i pod nim Cb radio. Mam pytanie dotyczące ramek jakie muszę zakupić, czy wystarczy coś takiego RAMKA AUDI A4 B6 00-06 SEPARATOR KLUCZE MODUŁ ŁÓDŹ (3260179507) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. plus to KIESZEŃ UNIDEN 510 520 PRESIDENT JOHNNY HARRY (3225762522) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ???? Panowie to mi wystarczy?
-
"obnizka"
sporo jak za używane
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
15tys. Wczesniej miałem motula specyfic 5W-30 z norma 507 ale drogi troche szukam dobrego zamiennika.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
witam, będę zmieniał olej co wlać? Specific 504 00 507 00 5W30 czy x-cess ???
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Powiedzcie mi w naszych B6 żarówki są sterowane po + czy masą? Bo spotkałem moduły sterowane masą i nie wiem jak to jest.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
A kolega pewnie się załapał na moduł za 49zł, ja się nie załapałem i dlatego nie bardzo mi się widzi płacić 150.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Też bym wolał zarobić 150zł zamiast 50 Niestety 150zł to już sporo jak za taki bajer.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, potrzebowałbym info w sprawie cen: - kompletny rozrząd 3.0 ASN ( VIN WAUZZZ8E02A110235) jakiś porządny ;D i może przy okazjii pasek od alternatora, - olej motul specific 5W-30 i filtr oleju, - ceny poduszek pod silnik i skrzynie, jeszcze nie wiem która więc proszę o wycenę komplet
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
No ładna kolego
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Fotki w pierwszym poście, fotografem nie jestem więc nie narzekać
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Jak do tej pory świetnie. ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 18:45 ---------- felgi RS6 już na aucie
-
Szerokość opony b6 avant na felge 18. Dobór opon
Ja mam obecnie takie kapcie na feldze RS6, trochę duży rozmiar ale przynajmniej felga dobrze chroniona, można zakładać nie ma żadnego problemu. Miałem mieć 235 ale te trafiły się w super cenie więc wiadomo.
-
Chcę obniżyć swoje autko
haha ja mam to samo, nie moglismy tego odkręcić a auto w weekend potrzebne. w poniedziałek podejście drugie
-
Jaki notebook - do 3000zł + kombajn Brother?
Ja posiadałem Della, Asusa i obecnie używam MSI GT780DX. Każdy mogę polecić. Jeżeli chodzi o wykonanie notebooków to obecnie Asus, Hp, Lenowo, Dell, Msi stoją na bardzo podobnym poziomie, ale parę lat do tyłu było widać przepaść między niektórymi producentami.
-
B6/B7 - Alternatywne rozwiązania - zamiast ori navi RNS
ciekawy lecz opinie rozne
-
B6/B7 - Alternatywne rozwiązania - zamiast ori navi RNS
Testowałeś to urządzenie? Szukam jedynie opini popartych doświadczniem. Z opiniii na necie ten peiying wszystkomający różnie się sprawuje więc nie jest to chyba sprzęt którego można spokojnie polecić. Szukam czegoś z gps-em więc zastanawia mnie ten Kruger&Matz ale to też raczej chinol.
-
B6/B7 - Alternatywne rozwiązania - zamiast ori navi RNS
Witam, szukam stacji multimedialnej pod 2 din zastanawiam się nad: RADIO PEIYING ALIEN 2DIN GPS BT DVB-T PY9908 HIT (3162389190) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pioneer AVH-X2500BT +kurier Gratis GwPL Wrocław (3182021412) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Radio KM2003, 2DIN, 6.95" DVB-T, GPS, BT, SD (3167161973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Radio 2DIN Kruger&Matz KM2003 DVB-T GPS USB (3165150584) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pioneer AVH-P1400DVD 2DIN DVD USB GwarPL Wroclaw (3158708128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chciałbym żeby to grało lepiej niż ori radio które obecnie posiadam, miało funkcję dvix itp, GPS co by nawi uruchomić no i mp3 bo w sumie mam zmieniarkę wbudowaną w radio ale to wciąż mało Myślałem na Audi Navigation ale rozważam wszystkie opcje. Ktoś testował te sprzęty?