Treść opublikowana przez blazej25
-
czy felgi będą pasowały?
Możesz śmiało zakładać 17'' nie trzeba nic z zawieszeniem kombinować. Ja rok jeździłem na takich 17 i super zero problemów. Z pewnością ładniej będzie na 17 niż 16 ale b6 konkretnie wygląda dopiero na 18 z obniżoną zawiechą.
-
Jaki notebook - do 3000zł + kombajn Brother?
Przecież Metro możesz się pozbyć Win8 jest wydajniejszy od Win7.
-
Jaki notebook - do 3000zł + kombajn Brother?
bez przesady, bierzesz win8 do tego fajny modzik i masz win7 na dopalaczu.
-
Jaki notebook - do 3000zł + kombajn Brother?
Faktycznie na stronie producenta są jedynie pod win8
-
[B6 AVF] Full s line juz na avusie, full elektrikos fotele str 5
Fajny kolorek... zazdroszczę Ja mam pecha że drugie auto w srebrze się trafiło... aaaaa. P.S Weź tego kota zakop bo po paru dniach będzie padlina śmierdzieć
-
Chcę obniżyć swoje autko
dobry wybor
-
Jaki notebook - do 3000zł + kombajn Brother?
Jak nie masz zamiaru korzystać z wymagających aplikacji / gier wideo to nie bierz 4-o rdzeniowca, szkoda kasy, i5 wystarczy spokojnie.
-
RS6 do malowania tylko jak ? :)
Sreberko lub biały Jak dasz ciemne felgi to będzie kiszka spójrz wyżej
-
Chcę obniżyć swoje autko
No fajne macie loginy Wracając do tematu ja rowniez na dniach zakladam same springi -30mm bo na ta chwile na 18 kolach jest koza
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
OK, felgi już zakupione i na aucie, jeszcze tylko trochę obniżę i gitara
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
Tak, przeglądałem twoje propozycje, szczególnie ta pierwsza by mi pasowała. Do Chodzieży troche km mam bo prawie 200. Muszę zadzwonić i pogadać. Nie chce brać w ciemno bo raz się przejechałem na allegro.
-
Ile warta jest moja postać i konto na battel net Diablo 3?
Ja diabełka sprzedałem po miesiącu grania, nie moje klimaty niestety. A wystarczyło zrobić Diablo 2 HD ;D
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
No ja też bym wolał ale jednak same felgi drogie do tego oponki trzeba zdobyc i już cena miażdży. Co powiecie o felgach z tej aukcji? Dzwoniłem proste, odświeżone piaskowane no i niedaleko, niestety trochę facet sobie ceni. Felgi (3154074667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
Co myślicie o tych? FELGI FELGA ALUMINIOWE AUDI A4 S4 8E0601025BA 18 (3142279504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
Jeżeli mogę w tym temacie prosić to podrzućcie jakieś fajne propozycje felg, mam niecały miesiąc żeby coś fajnego kupić RS6 podobają mi się ale chcę po felgi jechać i je sprawdzić na wulkanizacji więc szukam w okolicy do 150km, no bo ludzie są rózni. Te DTMy są fajne, oglądałem u forumowych kolegów i prezencja super.
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
Właśnie szukam i szukam Jak nie znajde nic ciekawego to kupię nowe tomasona. ---------- Post dopisany 06-04-2013 at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 14:37 ---------- Ma ktoś takie felgi na aucie???? FELGI Z OPONAMI AUDI A4 8E0 8JX18H2 ET43 5X112 DTM (3084015080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Chyba będzie to już się jakoś prezentować.
-
Audi / Ronal 17 - ma ktoś fotki na aucie?
7,5J et45
-
Audi / Ronal 17 - ma ktoś fotki na aucie?
wejdz na stronkę mojej audi, mam 1ba z 17''
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
hmm no trudno, szukamy dalej
-
Czy to są ori felgi? Pomoc w wybraniu felg
Witam, czy felgi z linka są oryginalne? Dzwoniłem do sprzedawcy ET35 8 cali szerokość. W tym rozmiarze to chyba ori miały et43. FELGI ALUMINIOWE AUDI S-LINE 5X112 18'' (3135152742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
No może 4.2 pod maska
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Fajna furka Szerokości
-
PROBLEMY z ZAPŁONEM Audi A4 B6 3.0 ASN
Sprawdź moduł zapłonu, jeżeli występuje w audi. W moim poprzednim aucie z silnikiem 2.3v5 mialem taka historię. wymienilem cewki i świece bez wiekszego efektu po naprawie modułu jak reka odjal
-
audi a4 b6 3.0 V6 ASN filtr paliwa
może ktoś wrzuci jak to się wymienia
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Fajny furacz no i kolega z fantazją Podziwiam