Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
źle się wyraziłem, dzis chciłabym poznać kwotę dopłaty, a jutro bym gdzies podjechał i załatwił temat do końca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra to piszcie na pw ile mam dopłacić oddając lumie bo chciał bym to dziś najdalej jutro załatwić Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Biały, a jakie masz jeszcze do wyboru? Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale kupisz ode mnie lumie? Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, Mam sprawę do panów komórkowców, chce zamienić nokie lumia 635 nówke sztukę z salonu t-mobile (telefon nie był jeszcze uruchamiany) na galaxy s3 lte propozycje mile widziane na pw. Sprawa pilna. Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
e-maila z błędami wyplutymi przez vag'a prześle popołudniu bo wczoraj zapomniałem Pozdrawiam wszystkich
-
Mandat z fotoradaru z Wiednia !
a ja tam uważam, że powinieneś to zapłacić, dzięki tobie dzieci będą mieli więcej kredek w szkole. A tak na poważnie jeżeli rzeczywiście przekroczyłeś prędkość to czemu miał byś za to nie zapłacić. Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że mandatów nie należy płacić. Złamałeś przepisy to płać. Może dla tego w Polsce jest tyle wypadów, bo ludzie mają przepisy w poważaniu. Ja już nieraz mandaty płaciłem, ale patrząc na to wszystko trzeźwo (tzn. bez emocji, na spokojnie) to chyba jednak te przepisy nie są wcale takie "anty ludzkie"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
GK??? a otwarta jest??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie to dziś Palaza bo pod halą będzie ostro piźd.ić?? coś mi posty powieliło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie to dziś Palaza bo pod halą będzie ostro piźd.ić??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo jestem na miejscu i wprawdzie można wjechać na parking ale tylko na te niskie poziomy bo dalej jest wszystko zastawione kratami Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jak dojechać na górny parking jak wszystkie wjazdy są zamknięte? Pozdrawiam, Łukasz
-
Moduł komfortu 8E0 959 433 CQ
nie podejdą ze względu na silniczki szyb z przodu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Okręt jest pożyczony i przewidziany na 8 osób, ale my pływamy w 5. A co do cen to po za***istym rabacie 1000euro/tydzień Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oczywiście ze croatia Tu jesteśmy Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich z nad morza Pozdrawiam, Łukasz
-
odszkodowanie z OC działalności gosp. - krzywdząca ugoda
wałek zatarł się i rozleciał na dwie części
-
odszkodowanie z OC działalności gosp. - krzywdząca ugoda
jak dostane od nich kosztorys to pójdę z nim do ASO, żeby przygotowali taki sam kosztorys, ale na kwotach zgodnych z ich cennikiem A tak w ogóle to już przygotowałem się mentalnie na złożenie sprawy do sądu
-
odszkodowanie z OC działalności gosp. - krzywdząca ugoda
Dziś znowu dzwoniłem do Hestii i dowiedziałem się ze Hestia zleciła oględziny auta u niezależnego rzeczoznawcy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam, Łukasz
-
odszkodowanie z OC działalności gosp. - krzywdząca ugoda
ugody w takiej formie na pewno nie podpisze, wysłałem już pismo w sprawie tej śmiesznej ugody oraz oszacowałem w przybliżeniu koszty naprawy. W piśmie również napisałem, że jeżeli sprawa nie zostanie załatwiona po mojej myśli to sprawę kieruje do sądu, a w takim wypadku wysokość odszkodowania będzie znacznie wyższa niż zaproponowałem w mojej ugodzie, gdyż oszacuje ją rzeczoznawca z PZM (po normalnych stawkach i nowych częściach) oraz do tego dojdzie zwrot kosztów sądowych i kosztów które ponoszę cały czas ponieważ auto używam do celów służbowych, w związku z tym pobieram za to dodatkowe wynagrodzenie, które w tej chwili jest mi odebrane. Dla ścisłości w umowie o prace mam zapis, iż dysponuje samochodem i zgadzam się na jego użytkowanie w celach służbowych w zamian za wyższe wynagrodzenie. A co do kosztorysu to tak jak pisałem hestia nie przedstawiła mi żadnego kosztorysu naprawy tylko od razu zaproponowała ugodę
-
odszkodowanie z OC działalności gosp. - krzywdząca ugoda
Mam wszystkie papiery w tej sprawie łącznie z opinią techniczna rzeczoznawcy z ramienia Hestii w której jednoznacznie jest napisane, że mechanik zawinił złym zakresem oraz sposobem usunięcia usterki. Teraz chodzi tylko o wysokość odszkodowania, które jest śmiesznie niskie Pozdrawiam, Łukasz
-
odszkodowanie z OC działalności gosp. - krzywdząca ugoda
Mechanik sam zgłosił sprawę do swojego ubezpieczyciela Pozdrawiam, Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w colorex'ie robią chyba coś takiego
-
odszkodowanie z OC działalności gosp. - krzywdząca ugoda
Oświadczenia żadnego od mechanika nie mam ale wymyśliłem że jednak wezmę rzeczoznawcę z PZMOT'u i niech on mi zrobi wycenę i na jej podstawie będę coś pisał do Hestii. Bo ta ugoda jest dla mnie krzywdząca Pozdrawiam, Łukasz
-
odszkodowanie z OC działalności gosp. - krzywdząca ugoda
Zgadza sie podpisujac ugode, zrzekasz sie dalszych roszczen wzgledem TU. To wiem ale czy nie podpisujac ugody będę mógł coś jeszcze zrobić. Bo gość z Hestii z którym rozmawiałem powiedział mi w uproszczeniu "albo ugoda w formie przedstawionej przez nich albo nic", a ja nie wiem zbytnio jak to jest naprawdę To Pozdrawiam, Łukasz