Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. źle się wyraziłem, dzis chciłabym poznać kwotę dopłaty, a jutro bym gdzies podjechał i załatwił temat do końca
  2. Dobra to piszcie na pw ile mam dopłacić oddając lumie bo chciał bym to dziś najdalej jutro załatwić Pozdrawiam, Łukasz
  3. Biały, a jakie masz jeszcze do wyboru? Pozdrawiam, Łukasz
  4. Ale kupisz ode mnie lumie? Pozdrawiam, Łukasz
  5. Witam, Mam sprawę do panów komórkowców, chce zamienić nokie lumia 635 nówke sztukę z salonu t-mobile (telefon nie był jeszcze uruchamiany) na galaxy s3 lte propozycje mile widziane na pw. Sprawa pilna. Pozdrawiam, Łukasz
  6. e-maila z błędami wyplutymi przez vag'a prześle popołudniu bo wczoraj zapomniałem Pozdrawiam wszystkich
  7. a ja tam uważam, że powinieneś to zapłacić, dzięki tobie dzieci będą mieli więcej kredek w szkole. A tak na poważnie jeżeli rzeczywiście przekroczyłeś prędkość to czemu miał byś za to nie zapłacić. Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że mandatów nie należy płacić. Złamałeś przepisy to płać. Może dla tego w Polsce jest tyle wypadów, bo ludzie mają przepisy w poważaniu. Ja już nieraz mandaty płaciłem, ale patrząc na to wszystko trzeźwo (tzn. bez emocji, na spokojnie) to chyba jednak te przepisy nie są wcale takie "anty ludzkie"
  8. Panowie to dziś Palaza bo pod halą będzie ostro piźd.ić?? coś mi posty powieliło
  9. Panowie to dziś Palaza bo pod halą będzie ostro piźd.ić??
  10. Bo jestem na miejscu i wprawdzie można wjechać na parking ale tylko na te niskie poziomy bo dalej jest wszystko zastawione kratami Pozdrawiam, Łukasz
  11. A jak dojechać na górny parking jak wszystkie wjazdy są zamknięte? Pozdrawiam, Łukasz
  12. nie podejdą ze względu na silniczki szyb z przodu
  13. Okręt jest pożyczony i przewidziany na 8 osób, ale my pływamy w 5. A co do cen to po za***istym rabacie 1000euro/tydzień Pozdrawiam, Łukasz
  14. Oczywiście ze croatia Tu jesteśmy Pozdrawiam, Łukasz
  15. Witam wszystkich z nad morza Pozdrawiam, Łukasz
  16. wałek zatarł się i rozleciał na dwie części
  17. jak dostane od nich kosztorys to pójdę z nim do ASO, żeby przygotowali taki sam kosztorys, ale na kwotach zgodnych z ich cennikiem A tak w ogóle to już przygotowałem się mentalnie na złożenie sprawy do sądu
  18. Dziś znowu dzwoniłem do Hestii i dowiedziałem się ze Hestia zleciła oględziny auta u niezależnego rzeczoznawcy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam, Łukasz
  19. ugody w takiej formie na pewno nie podpisze, wysłałem już pismo w sprawie tej śmiesznej ugody oraz oszacowałem w przybliżeniu koszty naprawy. W piśmie również napisałem, że jeżeli sprawa nie zostanie załatwiona po mojej myśli to sprawę kieruje do sądu, a w takim wypadku wysokość odszkodowania będzie znacznie wyższa niż zaproponowałem w mojej ugodzie, gdyż oszacuje ją rzeczoznawca z PZM (po normalnych stawkach i nowych częściach) oraz do tego dojdzie zwrot kosztów sądowych i kosztów które ponoszę cały czas ponieważ auto używam do celów służbowych, w związku z tym pobieram za to dodatkowe wynagrodzenie, które w tej chwili jest mi odebrane. Dla ścisłości w umowie o prace mam zapis, iż dysponuje samochodem i zgadzam się na jego użytkowanie w celach służbowych w zamian za wyższe wynagrodzenie. A co do kosztorysu to tak jak pisałem hestia nie przedstawiła mi żadnego kosztorysu naprawy tylko od razu zaproponowała ugodę
  20. Mam wszystkie papiery w tej sprawie łącznie z opinią techniczna rzeczoznawcy z ramienia Hestii w której jednoznacznie jest napisane, że mechanik zawinił złym zakresem oraz sposobem usunięcia usterki. Teraz chodzi tylko o wysokość odszkodowania, które jest śmiesznie niskie Pozdrawiam, Łukasz
  21. Mechanik sam zgłosił sprawę do swojego ubezpieczyciela Pozdrawiam, Łukasz
  22. w colorex'ie robią chyba coś takiego
  23. Oświadczenia żadnego od mechanika nie mam ale wymyśliłem że jednak wezmę rzeczoznawcę z PZMOT'u i niech on mi zrobi wycenę i na jej podstawie będę coś pisał do Hestii. Bo ta ugoda jest dla mnie krzywdząca Pozdrawiam, Łukasz
  24. Zgadza sie podpisujac ugode, zrzekasz sie dalszych roszczen wzgledem TU. To wiem ale czy nie podpisujac ugody będę mógł coś jeszcze zrobić. Bo gość z Hestii z którym rozmawiałem powiedział mi w uproszczeniu "albo ugoda w formie przedstawionej przez nich albo nic", a ja nie wiem zbytnio jak to jest naprawdę To Pozdrawiam, Łukasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.