Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. błąd żarówki sam się kasuje jak tylko żarówki są sprawne. Dobrze przepisałeś ten błąd bo coś nie mogę nic wynaleźć na temat takiej żarówki?? Masz może gdzieś ledy, zamiast zwykłej żarówki??
  2. najlepsze jest to, że przekroczyłem czas o jakieś 2-3 minuty a paragon wypluło na 6 zł i na paragonie był czas wjazdu i wyjazdu i czasy się zgadzały
  3. Witam, dzięki za wczorajszego spota. Mam pytanie nie mieliście wczoraj problemów z wyjazdem z galerii?? Ja przekroczyłem limit 2h i mi się szlaban nie otworzył, ale jak poszedłem skasować kartę to po jej wsadzeniu do "kasownika" wyskoczył mi napis "Dziękujemy za opłatę 6zł. Zapraszamy ponownie", nic do maszyny nie wrzucałem, a dostałem nawet paragon na kwotę 6zł
  4. Kolego ten moduł do którego podałeś link jest do niczego. Z tego co pisze w aukcji to halogeny włączają ci się po włączeniu kierunków i nie ma to znaczenia czy jest ciemno czy jasno. Druga sprawa to np. jadąc drogą 2-pasmową zmieniając pasy z lewego na prawy będziesz non stop świecił halogenami, a to chyba nie o to chodzi. Doświetlenie zakrętów powinno działać tylko po zmroku i włączać się po sygnale z czujnika skrętu. Takie modułu też znajdziesz na allegro, ale kosztują 10 - 15 razy więcej niż ten z twojej aukcji.
  5. auto znalazło się całe, jedynie co było rozwalone to wkładka zamka w drzwiach i stacyjka
  6. ja prawy tył robiłem w weekend i wcale tak źle z tym nie jest. Odkręcasz tylko ramkę szyby na dole, skręcasz zamek w stronę przeciwną do wskazówek zegara (patrząc na zamek od góry) i ładnie wychodzi - demontaż zajął mi może 3 minuty po odkręceniu wszystkich śrub, to samo było z założeniem go z powrotem. Tak, więc głowa do góry i działaj
  7. kolego ile takie wahacze u Ciebie do A4 B6?? Powoli się będę brał chyba za wymianę i szukam dobrej ceny. Jak masz wahacze innych firm to też możesz podać dla porównania - może być PW
  8. Kolego tzn. że na auto światła się będą palić nawet jak będzie jasno?? Bo ja wczoraj zakończyłem rezać CLH + fotochrom + włącznik auto i wczoraj jak było ciemno to światła się zapalały gdy włącznik był w pozycji AUTO, ale dziś rano się już nie zapaliły (tzn zapaliły się dopiero po zasłonięciu czujników w lusterku) i musiałem normalnie pokrętło przekręcić na mijania.
  9. kolego nie ten dział, a to o co pytasz to CLH i na forum w dziale elektrycznym B6/B7 jest opis jak to wykonać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/
  10. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na donyakuza temat w Audi A4 B6/B7
    takie coś znalazłem: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01539
  11. Witam, od piątku walczę z elektryką szyb u siebie, wczoraj udało mi się już wszystko polutować oraz założyłem tapicerki. Niestety po wykonaniu adaptacji MK szyby nie działają i to w dodatku nawet przydnie przestały działać oraz cała lewa strona jest martwa - w lewych zarówno przednich jak i tylnych drzwiach nie działa zamek ani nawet podświetlenie przycisków oraz nie działa sterowanie lusterek, co najlepsze vcds widzi cztery silniki od szyb tyle że po wykonaniu scanu wywala brak komunikacji z silnikami. Czy ktoś może miał podobny przypadek? Niestety nie mam garażu i wszystko robie przed domem, wczoraj zakończyłem działania po godz. 21 i było już tak ciemno że nie byłem w stanie nic więcej zrobić, będę walczył dopiero jutro po pracy. Dodam że przed lutowaniem wszystkiego sprawdzałem poprawność podłączenia po dwa razy i jestem ich pewien. Jedyne co mi przychodzi na myśl to to że może szara wtyczka która jest wpięta w silnik od strony kierowcy(to z zabezpieczeniem) nie jest dobrze osadzona i to wszystko powoduje takie błędy, ale było już za ciemno na sprawdzenie tego i teraz tylko myślę co mogło pójść nie tak? Aha dodam że niezależnie od niczego w drzwiach kierowcy non-stop mruga dioda Pozdrawiam, Łukasz Witam ponownie, znalazłem swój problem, a mianowicie winą były przewody od can w drzwiach kierowcy - przy samych drzwiach w harmonijce były przerwane. Teraz wyciągnąłem całą wiozkę z drzwi będą ją lutował na stole i będzie wszystko git
  12. Każde lusterko nawet te składane elektrycznie można złożyć ręcznie. a czy masz składanie elektrycznie czy nie to można poznać po piktagramie przy dzojstiku od regulacji - na godzinie 6 jest obrazek lusterka ze strzałką Pozdrawiam, Łukasz
  13. problem z głośnikami może być spowodowany brakiem styków między słupkiem A a drzwiami (w harmonijce między drzwiami a słupkiem często łamią się przewody - trzeba to sprawdzić), co do check engine to trzeba podpiąć vaga i odczytać błędy
  14. moduł centralnej elektryki (MCE) znajduje się nad lewym kolanem od strony kierowcy, trzeba wymontować półkę nad nogami (pod kierownicą). Najlepiej było by podłączyć się pod vaga i odczytać błędy
  15. kolego Roberto321 ta żarówka to była w cudzysłowu, a co do wymiany czujnika stopu to jak kolega go kupi to niech przeczyta instrukcje montażu, bo były dwa typy tych czujników i można je zepsuć przy błędnym montażu
  16. Pany temat jest taki, mam lusterko fotochrom pod B6 oraz wiązkę od kolegi Kaju, czy udało by się to zamontować na najbliższym spocie?? czy raczej czasu nie starczy??
  17. najprościej to chyba podpiąć vaga do zegarów i zrobić output test i wyjdzie czy "żarówka" świeci czy nie. Przy okazji podpięcia vaga wypadało by też zbadać ABS/ESP bo to chyba jedna grupa i odczytać błędy.
  18. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na drewko temat w Audi A4 B6/B7
    masz skrętny ksenon?? bo to chyba od niego jest taki błąd. Najlepiej podepnij vaga i odczytaj nr błędu. Na pewno to coś od ksenonu.
  19. niestety niema monitoringu bo to nowo wybudowany blok, na szczęście kumpel ma AC Auto się dziś znalazło w czechowicach-dziedzicach :-) w jakim jest stanie to jeszcze nie wiem ale policja jednak działa :-) Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL za pomocą Tapatalk 2
  20. kolego jesteś tego pewien?? bo nie chce zostać z ręką w nocniku po formacie.
  21. Witam panowie mam lapka takiego jak w temacie i potrzebuje zrobić reinstalacje systemu, ale nie mam od niego cd z Windowsem. Zna ktoś miejsce skąd można ściągnąć taką cd. Znalazłem tylko jedną taką stronę, ale chcą za obraz płyty 20 euro Pozdrawiam, Łukasz
  22. Witam, wczoraj tj 2.04.2014r. z garażu podziemnego przy ul. obozowej 52 skradziono kumplowi audi a3 sprotback rocznik 2007. Niestety nie wiadomo o której godzinie, bo kumpel pracuje od 8.00 do 18,00 w strefie i jeździ do pracy MPK, a auto stoi w garażu cały dzień. O kradzieży dowiedział się dopiero wieczorej jak chciał jechać na zakupy. Jak by ktoś coś to był bym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Dane auta: nr rej.: KR 694WL rocznik: 2007 slinki: 2.0tdi, 170KM, quattro kolor: szary metalik, tylne szyby przyciemnione wyposażenie: w środku pełny pakiet s-line, fotele półskóry - kubełki, felgi 16' - nowe opony zimowe znaki szczególne: fotel kierowcy miał przepalone siedzisko od fajki. Niestety nie ma żadnych zdjęć auta. kumplowi ukradki auto a do trzech innych się włamali i pewnie w którymś z nich znaleźli pilota do bramy wjazdowej bo brama nie jest uszkodzona.
  23. Po zakończeniu szkoły konto na DreamSpark przestało mi działać - błąd przy logowaniu. Czyli po prostu zostało skasowane Pozdrawiam, Łukasz
  24. z MSDNAA mam też windows 7 oraz windowsa XP. Windowsa XP aktywowałem już kilka razy i było OK, a windows 7 aktywowałem 3 razy, a za czwartym razem mi się już nie udało i musiałem udać się po nowy klucz na uczelnię (na szczęście byłem jeszcze studentem). Jak brałam klucz do Windows 8.1 to mi powiedzieli, że można go aktywować tylko raz tym samym kluczem. Nie chciał bym tego sprawdzać i się tego przekonać.
  25. obecnie mam klucz z MSDNAA, ale nie jestem już studentem, a potrzebuje przeinstalować system. Z tego co wiem to mój obecny klucz już się nie nada bo nie aktywuje mi systemu. Jak byłem jeszcze na uczelni to pytałem jak to z tymi kluczami jest i powiedziano mi, że system jest w pełni legalny nawet po skończeniu studiów, ale nie mam możliwości ponownej jego aktywacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.